przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    Major Piwnych Rewolucji
    • 05-2003
    • 2316

    Swoją drogą nazwa mistrzostw świata też jest głupia. Po cholerę dodawać tam FIFA?
    Last edited by dkrasnodebski; 04-06-2006, 18:34.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • kiszot
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 08-2001
      • 8105

      Co prawda przegraliśmy z Piastem ale gramy w barażach.Ale zanim do nich dojdzie to czekaja nas wielkie derby z Ruchem.
      Tak se myślę,że "spółdzielnia" już wszystko poustawiała a człowiek sie tylko niepotrzebnie denerwuje.

      p.s.piecia nie wiem jak jest tam u was ale z zewnątrz to wyglądało bardzo frajersko.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot

        p.s.piecia nie wiem jak jest tam u was ale z zewnątrz to wyglądało bardzo frajersko.
        Czy to jest frajerstwo?Po prostu dwie grupy nie rozliczyły się z pewnych spraw. .Pretorianie i nie tylko mają zaległości ze skinami i niestety nie udaje się zapomnieć i zapanować nad tym.
        Z innej beczki-jak pisał Zythum świetne ultasowanie Jagi


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Piecia
          Major Piwnych Rewolucji
          • 02-2002
          • 3312

          zbyt mało mam czasu, żeby to wszystko opisać.....może po sesji...po sezonie - wygląda to tak, jak wygląda (poza stadionem, sprawa pęczniała od jakiegoś czasu, wreszcie pękła...)
          Oprawa za 20 tysiączków - efekt piorunujący!!

          czekam na mecz z Sosnowcem i baraże z Arką....oby tym razem nie zawiedli Kibiców i nowego prezesa klubu (zasłużony kibic)
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • pieczarek
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 06-2001
            • 5011

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
            Pieczarku, a jak właściwie powinno się mówić? Zdaje mi się, że Orange Ekstraklasa jest swego rodzaju nazwą własną ale może się mylę.
            Powinno się mówić "pierwsza liga" lub "ekstraklasa". Nigdy nie "Orange ekstraklasa". To durny chwyt marketingowy. Skoro przystaniemy na ich kretyńskie pomysły, to powinniśmy być konsekwentni i pod żadnym pozorem nie mówić na Legię "mistrz Polski". Oni są tylko "zwycięzcami ligi piłkarskiej Orange Ekstraklasa".

            Darku, jeśli prawa reklamowe wykupi u Listkiewicza firma "Kukuryku kupa-dupa", to jak ta papuga będziesz powtarzał "Kukuryku kupa-dupa ekstraklasa"?

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 08-2001
              • 8305

              Kukuryku... niezłe mówiłbym tak

              Tak teraz z innej beczki nawiązując do tych którzy wierza w to co przekazują media: TVP w Wiadomościach pokazała pewną bijatykę (wewnętrzna sprawa Jagi) okraszając ją komentarzem: wiadomo, że kibice obu klubów nie darzą się sympatią.

              Byłoby nawet śmiesznie gdyby nie to, że pewnie większość kibiców w kapciach w takie kocoboły wierzy. I wyszło, że kibice Widzewa bili się z kibicami Jagi.

              A teraz trzeba wszystko prostować bo prawda jest taka, że po meczu było sporo wymiany barw i wspólnych zabaw w knajpach, a stosunki kibicowskie na linii Jaga-Widzew są bardzo dobre.

              Ale czy to obchodzi tych plecących banialuki dziennikarzyn czy takich ludzi typu Biermann który całą wiedze o kibicach czerpią z mediów??????????
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • pieczarek
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 06-2001
                • 5011

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                Swoją drogą nazwa mistrzostw świata też jest głupia. Po cholerę dodawać tam FIFA?
                FIFA ma rację. Gdyby zrobiła inaczej, to nie wypłaciłaby się z odszkodowaniami. Na świecie jest więcej piłkarskich federacji. One też organizują swoje mistrzostwa świata.

                Jeśli w Polsce powstanie druga krajowa federacja piłkarska, to na pewno nie będzie można nazywać Legii (czy w następnych latach innego klubu) "mistrzem Polski". To będzie tylko "mistrz rozgrywek PZPN" czy "mistrz Kukuryku kupa-dupa ekstraklasy".
                Takie sytuacje istnieją w europejskich krajach np. na Malcie.

                Comment

                • biermann
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 09-2001
                  • 2552

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Ale czy to obchodzi tych plecących banialuki dziennikarzyn czy takich ludzi typu Biermann który całą wiedze o kibicach czerpią z mediów??????????
                  Taa... i jeszcze z pewnego forum piwnego, gdzie niektóre wypowiedzi baardzo mnie przekonują, że racja jest po stronie mediów
                  Poza tym rewelka nigdy nie przypuszczałem, że będę ... "wzorcem" "przykładem" czy też innym synonimem jakiegoś tam typu ludzi



                  ps
                  Żą choć raz nie komentuj moich wypowiedzi kierowanych do Zythuma, co w dziale piłkarskim czynisz nagminnie ( no chyba, że jesteś jego papugą )
                  "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                  Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                  Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                  Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                  Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 01-2004
                    • 2655

                    W Polonii Warszawa pomysły coraz śmieszniejsze. Właśnie przeczytałem, że nową koncepcją jest fuzja z Heko Czermno
                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • żąleną
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                      choć raz
                      Ok

                      Comment

                      • zythum
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 08-2001
                        • 8305

                        Upracie media mimo przesłania sprostowania kłamią, że pobili się kibice Jagi i Widzewa.
                        Wierzcie dziennikarzom dalej
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • grzes_ch
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 10-2003
                          • 612

                          A ja wyraźnie słyszałem o pobiciu się kibiców Jagi z kibicami Jagi .
                          Jeżeli to prawda to jest to dobra wiadomość. Wreszczie "kibice" doszli do tego iż nie jest im potrzebna drużyna przeciwna.
                          Czekam na dalsze postępy kiedy to "kibice" dojdą do wniosku , że nie potrzebny im jest mecz i stadion i będą się prali na łąkach za miastem.
                          Kolejnym krokiem byłoby zapewne samopobicie się wedle zasady "obywatelu pomóż milicji pobij się sam".
                          A tak na poważnie gratulacje dla Łodzi ( szczególnie dla Widzewa ) .
                          Zapowiada się niesamowita ostatnia kolejka II ligi a w szczególności mecz Zagłębia z Jagą.
                          I tu może upatrywać swoje szanse Wrocław.

                          Comment

                          • zythum
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Grzesie sytuacja w Jadze jest szczególna i nie pisz jak nie wiesz. Jak Piecia się ogarnie to napisze bo ja mimo, że wiem dokładnie jak tam jest nie będę się mieszał w ich wewnętrzne sprawy.
                            W każdym razie nie chodzi tu o jakieś proste bicie się między kibicami.

                            ps. w TVP i dzis w TVN24 ciągle mówili rano o zadymach pomiędzy kibicami Jagi i Widzewa.
                            Last edited by zythum; 05-06-2006, 08:55.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 05-2003
                              • 2316

                              Ja też słyszałem newsy o tym, że leją się kibice Jagi z kibicami Jagi. Dziewne to ale cóż taki już chyba jest ten świat.

                              Pieczarku, przyznaję się bez bicia, że nie wiedziałem o istnieniu kilku federacji światowych i w tym świetle słowo FIFA w nazwie mistrzostw świata jest jak najbardziej na miejscu, choć kto wie czy nie dojdzie to takiego bajzlu jak w boksie.
                              Co do zamienników OE to masz słuszność tylko, że ciągle nazywa się to OE i przynajmniej narazie się to nie zmieni.

                              Może trochę nie w temacie ale dzisiaj się dowiedziałem o istnieniu kilkunastu papieży uzurpujących sobie prawo do spuścizny piotrowej. Czyżby w kościele też były różne federacje?
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              • żąleną
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                                Często zastanawiałem się ile musiał dostać w łapę dziennikarz telewizyjny czy prasowy jeśli pierwszą ligę nazywa publicznie w ten sposób.
                                Nie wiem, czy dziennikarze nie mają takiego obowiązku.

                                Comment

                                Przetwarzanie...