przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 08-2001
    • 8305

    Pieczarku czy uważasz, że za kłamstwa i dezinformację media nie powinny przepraszać???? Ale to już temat na politykębo jak rozumiem według Ciebie media mogą ludzi okłamywać, mogą mój wizerunek i innych(jako kibica Widzewa) szargać i już????? Czyli w dzienniku mogą podawać same kłamstwa i to byłoby w porządku????

    Czasem Cię zupelnie nie rozumiem
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • pieczarek
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 06-2001
      • 5011

      Zythum, nigdy bym nie pomyślał, że kibicom Widzewa może przeszkadzać fakt, że posądzono ich o udział w bójce. Mówimy o prawdziwych kibicach, a nie o fajtłapowatych popcornach. Ale jak widać są oni nieprzewidywalni w swoich oczekiwaniach wobec prasy.
      Myślę też, że ta dezinformacja wzięła się stąd, że ograniczonemu żurnaliście do łba nie przyszło, że nawalankę mogę sobie urządzić "kibice" tej samej drużyny. No cóż, trzeba zalecić im jakieś ćwiczenia z wyobraźni.

      Comment

      • pieczarek
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 06-2001
        • 5011

        Zythum, jeszcze jedna sprawa odnośnie dezinformacji.
        Na Twoim obrazku widać napis RTS WIDZEW i niżej malutkimi literkami "Jesteśmy wszędzie". O ile dobrze odczytałem ten tekst, to jest to paskudna manipulacja. W moim domu nie ma ani jednego piłkarza lub kibica Widzewa. Jeśli kiedykolwiek gościnnie byli, to dawno sobie pojechali. Proszę uprzejmie o sprostowanie tej ordynarnej dezinformacji, która może narazić mnie na przykrości, śmieszność w środowisku znajomych. Tu nie ma większego obciachu niż kibicowanie Widzewowi. Zythum, trzymaj fason, nie zniżaj się do poziomu durnowatych dziennikarzy. Przeproś i sprawa będzie skończona, ja nie jestem pamiętliwy.

        Comment

        • iron
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 08-2002
          • 6717

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
          (...) Proszę uprzejmie o sprostowanie tej ordynarnej dezinformacji, która może narazić mnie na przykrości, śmieszność w środowisku znajomych. Tu nie ma większego obciachu niż kibicowanie Widzewowi. Zythum, trzymaj fason, nie zniżaj się do poziomu durnowatych dziennikarzy. Przeproś i sprawa będzie skończona, ja nie jestem pamiętliwy.
          Ależ Pieczarku - z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że masz RTS Widzew i jego fanów głęboko w du..e - więc to chasło nie jest kłamliwe - Oni są wszędzie, nawet w pewnej części Twojego ciała
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • biermann
            Major Piwnych Rewolucji
            • 09-2001
            • 2552

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
            Zythum, jeszcze jedna sprawa odnośnie dezinformacji.
            Na Twoim obrazku widać napis RTS WIDZEW i niżej malutkimi literkami "Jesteśmy wszędzie". O ile dobrze odczytałem ten tekst, to jest to paskudna manipulacja. W moim domu nie ma ani jednego piłkarza lub kibica Widzewa. Jeśli kiedykolwiek gościnnie byli, to dawno sobie pojechali. Proszę uprzejmie o sprostowanie tej ordynarnej dezinformacji, która może narazić mnie na przykrości, śmieszność w środowisku znajomych. Tu nie ma większego obciachu niż kibicowanie Widzewowi. Zythum, trzymaj fason, nie zniżaj się do poziomu durnowatych dziennikarzy. Przeproś i sprawa będzie skończona, ja nie jestem pamiętliwy.
            brawo !!
            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

            Comment

            • dkrasnodebski
              Major Piwnych Rewolucji
              • 05-2003
              • 2316

              Pieczarku, czy Twoja wypowiedź nie powstała przypadkiem na motywach tego dowcipu?

              "Ksiądz na religii tłumaczy dzieciom, że Bóg jest wszędzie. Na co mały Jasio pyta:
              - Proszę księdza a czy Bóg jest też u nas w piwnicy
              - Oczywiście Jasiu. Bóg jest wszędzie, w piwnicy też - odpowiada ksiądz.
              - A nieprawda - krzyczy Jasio - bo my nie mamy piwnicy."

              Trochę luźna ta analogia ale nie mogłem się powstrzymać.
              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

              www.radoslawstolar.pl

              Comment

              • dkrasnodebski
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2003
                • 2316

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                Ależ Pieczarku - z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że masz RTS Widzew i jego fanów głęboko w du..e - więc to chasło nie jest kłamliwe - Oni są wszędzie, nawet w pewnej części Twojego ciała
                A ja mam nowe hasło: Iron ma ortografię w du..e
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 08-2002
                  • 6717

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                  A ja mam nowe hasło: Iron ma ortografię w du..e
                  Żeby tylko ortografię, jest jeszcze parę innych rzeczy drażniących mi pragębę, niektóre nawet kwaczą
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    ... Kończe ten przydługi post który wykończył mnie tak, że musze pojechać do sanatorium
                    Popełnić samobójstwo? Ten przydługi post tak ciebie wykończył?

                    Comment

                    • Krzysiu
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                      ... jeśli prawa reklamowe wykupi u Listkiewicza firma "Kukuryku kupa-dupa", to jak ta papuga będziesz powtarzał "Kukuryku kupa-dupa ekstraklasa"?
                      Pewnie łatwo nie będzie, ale jeżeli klub może się nazywać "Resovia Cenowa Bomba", to wszytko jest mozliwe.

                      O analizę językową nazw klubów zwróćcie się do mojego syna.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        ...Ech nie chciałem rozwijać tematu ale...
                        Szkoda. Może wreszcie popcorny by zrozumieli, że ich miejsce jest nad rzeką, a na mecze to mogą płacic coc najwyżej podatki.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                          ... chasło ...
                          Masz u mnie najwyższą nagrodę - czyli brak kary.

                          Comment

                          • babalumek
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 02-2004
                            • 1207

                            A właściwie mógłby ktoś wyjaśnić pokrótce, gdzie jest ta granica pomiędzy pogardzanym tutaj przez niektórych "piknikiem", mającym szacunek i uwielbienie "kibicem", a "kibolem"??? Dużo piszecie o manipulacji mediów, ale jakoś nikt tutaj nie starał się tego "banału" wyjaśnić. Z góry dzięki za odpowiedź.
                            MRKS Kuźnia Jawor

                            WTS Sparta Wrocław

                            Comment

                            • robox
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Nie wiem po co Zagłębie pchało się do europejskich pucharów, skoro mecze ma rozgrywać w .... Grodzisku. Włodarze Polskiej Miedźi stwierdzili, że przebudowa stadionu za drogo wychodzi, więc wystarczy zrobić, jak to pisał Babalumek, prowizorkę dobrą na naszą ekstraklasę . Niestety na puchary to nie wystarczy

                              Comment

                              • pieczarek
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Szefostwo Zagłębia wcale nie musi być takie głupie jak to się wydaje Roboxowi. Być może zakładają, że zagrają w pucharze jeden mecz (jako gospodarze) i odpadną z rozgrywek. Przy takim założeniu wydawanie milionów złotych na fanaberię dostosowania stadionu do jakichś tam norm nie wydaje się roztropne. Tym bardziej, że całkiem blisko jest odpowiedni stadion do wynajęcia. No i nikt nie da gwarancji, że na stadion Zagłębia nie wpadną jakieś dzikusy (miejscowe lub przyjezdne) i w kilka minut nie zdemolują efektów tej kosztownej adaptacji.

                                Comment

                                Przetwarzanie...