przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pirackamuza
    Major Piwnych Rewolucji
    • 12-2004
    • 1908

    A kto (oprócz mnie) kibicuje "Bałaganom" Łubianka???

    pewnie nikt...eee tam, nie znacie się na kobiecej piłce
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Nad morzem Zagłębie L. pokonało Regę Trzebiatów(III liga )5:0 i zremisowało z 1:1 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal(IV liga); w środę zagrają z Pogonią Nową(B klasa) Chętnie bym pojechał,ale te 120 km.,do tego mogą mecz odwołać
      Z Pogonią Nową Zagłębie wygrało 4:1(nie byłem na meczu- usprawiedliwienia brok )


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • robox
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        Z Pogonią Nową Zagłębie wygrało 4:1(nie byłem na meczu- usprawiedliwienia brok )
        A miałeś dawać wsparcie Pogoni Nowej
        Widziałem składy Zagłębia z tych "morskich" spotkań i widzę, że Czesiu mocno eksperymentuje ze składem i jego ustawieniem.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
          A miałeś dawać wsparcie Pogoni Nowej
          Widziałem składy Zagłębia z tych "morskich" spotkań i widzę, że Czesiu mocno eksperymentuje ze składem i jego ustawieniem.
          Pewnie ,że eksperymentuje,jak ma 30 zawodników to nie ma co się dziwić.Przecież wczoraj zagrali też z Kotwą i wygrali 5:0(tu był lepszy skład)
          Co do Pogoni Nowej,to czekam na wiosnę i pewny awans do A-klasy.Z tym budżetem i tymi zawodnikami dojdziemy maksymalnie do V ligi,ale żaden ptak nie będzie nami pomiatał.
          ptaszka nie ma już w klubie od 199 dni Wrocek birdzie czeka na ciebie "otworem" Czekamy


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • babalumek
            Major Piwnych Rewolucji
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            ptaszka nie ma już w klubie od 199 dni Wrocek birdzie czeka na ciebie "otworem" Czekamy
            O co chodzi z tym Wrockiem??? Pierwsze słyszę... Inwestował tu jego brat, ale już odsprzedał udziały i go nie ma.
            Coraz mniej mi się podoba to zawieszenie PZPN. Idea niby słuszna, ale widać teraz że Lipiec był na to kompletnie nieprzygotowany i zrobił takie łapu capu pod publiczkę. Zamiast starać się o wizytę w fifa czy uefa, oraz prowadzić delikatną politykę, to słyszy się nadal upór oraz wypowiedzi typu że "UEFA ma problem, nie my". Wk... się już na nas m.in Ukraina. Tam zainwestowali sporo kasy i wysiłku w EURO 2012, a przez nasze nieodpowiedzialne zachowanie wszystko może zostać pogrzebane.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
              O co chodzi z tym Wrockiem??? Pierwsze słyszę... Inwestował tu jego brat, ale już odsprzedał udziały i go nie ma.
              We Wro już siedzi troszeczkę sędziów i działaczy( w areszcie) i ja czekam z niecierpliwością na dalsze zatrzymania- czy teraz już jasne ?
              Last edited by Pogoniarz; 25-01-2007, 15:04.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • babalumek
                Major Piwnych Rewolucji
                • 02-2004
                • 1207

                No tak, rzeczywiście. Myślałem że chce także zacząć działać w Śląsku Wrocław...
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • Ahumba
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 05-2001
                  • 8979

                  Jak podała dzisiaj PAP: II liga: wicelider wycofał się z rozgrywek!

                  Zarząd Zawiszy Bydgoszcz SA w czwartek ogłosił decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek drugiej ligi piłki nożnej. Jako powód wskazano "fatalną atmosferę wokół polskiej piłki".
                  "W związku z fatalną atmosferą wokół polskiej piłki, zarząd spółki Zawisza Bydgoszcz podjął decyzję o wycofaniu drużyny seniorów z rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi piłki nożnej w sezonie 2006/07" - oświadczył na konferencji prasowej prezes klubu Bartłomiej Krasicki.
                  Zapewnił, że decyzję podjął wspólnie z właścicielem klubu Jerzym Wiśniewskim po głębokim namyśle. "Protestujemy w związku z sytuacją w polskim futbolu. Nie może być tak, że ktoś kto w piłkę angażuje grube miliony, zbiera cięgi nie za swoje winy" - podkreślił Krasicki
                  Zaznaczył, że na decyzję o wycofaniu drużyny nie wpłynęły żadne nowe informacje o uwikłaniu Zawiszy w aferę korupcyjną, poza wcześniejszymi doniesieniami prasowymi.
                  Krasicki zapewnił, że spółka akcyjna Zawisza Bydgoszcz nadal będzie istnieć, wywiąże się ze wszystkich zobowiązań kontraktowych wobec zawodników i szkoleniowców, a także da im wolną rękę w wyborze nowych klubów.
                  "W przypadku zmiany atmosfery wokół polskiej piłki właściciel (biznesmen, inwestor giełdowy Jerzy Wiśniewski) ponownie zaangażuje się w budowę wielkiej drużyny Zawisza Bydgoszcz" - zapowiedział.
                  Ocenił, że decyzja o wycofaniu zespołu rozgrywek będzie kosztować klub 2-2,5 mln zł. Zaznaczył, że budżet drużyny w rundzie wiosennej miał wynosić 2,5 mln zł i 1 mln zł na premie za awans do ekstraklasy.
                  Zawisza Bydgoszcz SA powstał przed rokiem wraz z przeniesieniem drugoligowej drużyny Kujawiaka Hydrobudowa z Włocławka do Bydgoszczy. Zespół pod zmienioną nazwą rozegrał całą rundę wiosenną sezonu 2005/2006 i rundę jesienną sezonu 2006/2007.
                  W tabeli drugiej ligi Zawisza znajduje się na drugim miejscu, mając tyle samo punktów co lider Ruch Chorzów.
                  We wrześniu 2006 r. został zatrzymany ówczesny prezes Zawiszy Wojciech K. Wrocławska prokuratura przedstawiła mu zarzuty wręczania i usiłowania wręczenia korzyści majątkowych sędziom piłkarskim w zamian za korzystne wyniki meczów.
                  Zawisza znalazł się w gronie klubów, których ukaranie za udział w aferze korupcyjnej zapowiedział na początku 2007 r. Wydział Dyscypliny PZPN. Klubom grozi degradacja, odjęcie punktów, a nawet wykluczenie ze struktur PZPN.
                  Przedstawienie zarzutów Wojciechowi K. w prasie początkowo wiązano z jego działalnością jako dyrektora Kujawiaka Hydrobudowa Włocławek.
                  W czwartek "Dziennik" poinformował, że zamieszany w aferę członek zarządu PZPN Wit Ż. miał przyjąć od Wojciecha K. obietnicę łapówki za wytypowanie sędziów i obserwatorów do pięciu ostatnich spotkań Zawiszy w sezonie 2005/2006, a także wpływanie na ich decyzje.
                  Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz w czwartek po południu rozegrali na swoim boisku sparing z Lechem Poznań, przegrywając 1:3. Dopiero później dowiedzieli się, że ich drużyna zostaje rozwiązana i mogą szukać sobie nowego pracodawcy.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • zythum
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Dzieje się dzieje i nie wiadomo jak się skończy. Jeżeli nie zagramy w eliminacjach do Euro to będzie szkoda ale piłka reprezentacyjna się nie skończy,natomiast brak gry w pucharach klubowych dla niektórych może się skończyć sporym ujemnym bilansem finasnowym. Patrzę na to bez emocji - mój klub i tak nie zagra w tym roku w pucharach. Cieszą mnie wygrane w sparingach Widzewa ale mocno martwi karkołomna poltyka (a raczej jej brak) kadrowa zespołu. No cóż pozostaje tylko jeszcze raz zaufać Bońkowi i wierzyć, że za rok będą puchary a za dwa Mistrzostwo.

                    ps. NIesamowicie było podczas finału w poznańskiej Arenie i moim subiektywnym zdaniem (biorąc pod uwagę dysproporcje w ilości osób) to nam kibicom Widzewa należała się nagroda. Ale trudno - przekrzyczymy Pyry w ligowej konfrontacji.
                    ps2 piwo z Fortuny i Brovarii nadal pyszne
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • arcy
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Moim zdaniem bilans finansowy klubów będzie dodatni. Nie trzeba będzie odbywać dalekich podróży do Groznego czy Tyraspola tylko po to, żeby odpaść.

                      Comment

                      • babalumek
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 02-2004
                        • 1207

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Moim zdaniem bilans finansowy klubów będzie dodatni. Nie trzeba będzie odbywać dalekich podróży do Groznego czy Tyraspola tylko po to, żeby odpaść.
                        Hehe dobra uwaga, tym bardziej że nawet na mecze u siebie mało osób chce oglądać takie drużyny
                        Najbardziej by było szkoda reprezentacji, ale mam nadzieję że do zawieszenia na okres meczów eME nie dojdzie jednak, to byłaby trochę zbyt drastyczna kara za pozbawienie ich kolegi Listka fotela prezesa...
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • zythum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 08-2001
                          • 8305

                          No myślę, że dla Zagłębia czy szczególnie Legii i Wisły brak szans na wystepy w pucharze mogą się źle skończyćf finansowo (nie chodzi mi o koszty tylko o reakcję sponsorów).
                          A Widzew nadal wygrywa w sparingach, ciekawie wygląda zawodnik sprowadzony z SMS Łódź -Kursa. Przedłużono też umowę z Harniasiem.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • albeertos
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 10-2001
                            • 2313

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                            Hehe dobra uwaga, tym bardziej że nawet na mecze u siebie mało osób chce oglądać takie drużyny
                            Na mecz z Tyraspolem zabrakło biletów, otwarto bramy stadionu dla kibiców bez wejściówek i wpuszczono na budowaną trybunę, bo reszta miejsc na stadionie była zajęta. Był komplet.

                            Poza tym ja chodzę oglądać mecz mojej drużyny, nie przeciwnika...
                            Last edited by albeertos; 05-02-2007, 09:23.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • arcy
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              No myślę, że dla Zagłębia czy szczególnie Legii i Wisły brak szans na wystepy w pucharze mogą się źle skończyćf finansowo (nie chodzi mi o koszty tylko o reakcję sponsorów).
                              A Widzew nadal wygrywa w sparingach, ciekawie wygląda zawodnik sprowadzony z SMS Łódź -Kursa. Przedłużono też umowę z Harniasiem.
                              Reakcja sponsorów byłaby taka sama jak dotąd, czyli żadna. Bo chyba żaden rozsądny specjalista marketingowiec nie wierzy, że uda mu się wypromować w Europie jakikolwiek produkt za pomocą polskiego klubu piłkarskiego.

                              Comment

                              • robox
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                No myślę, że dla Zagłębia czy szczególnie Legii i Wisły brak szans na wystepy w pucharze mogą się źle skończyćf finansowo (nie chodzi mi o koszty tylko o reakcję sponsorów).
                                W Zagłębiu, w przypadku braku możliwości gry w pucharach, raczej na jakąś drastyczną reakcję ze strony głównego sponsora KGHM nie ma co liczyć. Kombinat ma chyba już 100% udziałów w Zagłębiu i z roku na rok zwiększa budżet klubu (i to bez względu czy grają w pucharach czy nie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...