przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 08-2001
    • 8105

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
    Z wypowiedzi Darka rozumiem, że stadionowa dzicz jest w Polsce traktowana tak, jak we Włoszech.
    Dzięki za tę informację wystawiającą pozytywną ocenę polskiej policji.
    Śmieszny jesteś.Zadałeś "płytkie" pytanie i "płytko" ci odpowiedziano a Ty od razu przyjąłęś to do wiadomości.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
      Mam pytanie do bywalców polskich stadionów. Już całe lata jak nie byłem na ligowym meczu i po prostu nie wiem.
      Czy polska policja/ochrona jest równie stanowcza i nie cackająca się ze stadionowym bydłem jak policja włoska? Właśnie sobie obejrzałem materiał filmowy z meczu AS Roma - MU i jestem zbudowany postawą rzymskiej policji.

      http://www.dailymotion.com/video/x1mnkk_crowd-fights
      To pójdź w końcu na mecz(oczywiście w roli ochroniarza ,lub jak dałoby radę policmajstera), pookładaj pałą tak znienawidzonych przez Ciebie kiboli i na pewno sobie ulżysz.Tylko wal po głowach i to z całej pary,by już więcej nie wstali.Amen.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • peter007
        Major Piwnych Rewolucji
        • 06-2004
        • 2820

        Piwo i kiełbaski dostarczono fanom GKS Katowice radiowozem - dowiedzieliśmy się wczoraj.


        Szefowa policji w rozmowie z nami potwierdziła zakupy, ale bez alkoholu.
        Policja już zajmowała się dostarczaniem jedzenia: "wieśmaki” z dostawą do pociągu zamówił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Marek Surmacz dla swojej głodnej koleżanki (oboje są z Gorzowa, oboje z PiS) wiceminister Elżbiety Rafalskiej. Przed tygodniem był mecz nowosolskiej Arki z GKS Katowice. Po nim na dworzec podjechał radiowóz. Jak czytamy na nieoficjalnym internetowym forum policji, z radiowozu wyjęto zapasy na drogę powrotną dla kibiców GKS: kilkanaście zgrzewek piwa i kiełbaski.
        Wczoraj ustaliliśmy, że decyzję o zakupach podjęła komendant nowosolskiej policji mł. insp. Bogusława Bonter. - Było mało czasu do odjazdu pociągu. Nie chciałam, aby w mieście doszło do przepychanek, dla bezpieczeństwa podjęłam decyzję, żeby im pomoc - mówiła nam B. Bonter. Zapewnia ona, że kibice w radiowozie nie wieźli alkoholu. - Komendant wojewódzki zdecydował o wyjaśnieniu wszystkich okoliczności - powiedziała nam wczoraj rzeczniczka lubuskiej policji Agata Sałatka. Jej zdaniem ,,gdyby potwierdziło się niewłaściwe wykorzystanie pojazdu służbowego'', będzie to uznane za przewinienie dyscyplinarne. Za swoją decyzję mł. insp. Bonter została nominowana do konkursu "złotej pały” ogłoszonego na nieoficjalnym internetowym forum policji. - Mogła im jeszcze panienki z agencji obstalować, co by kapturki miały zajęcie podczas przejazdu
        - napisał jozue na www.ifp.pl. Chcieliśmy wczoraj poprosić wiceministra Surmacza o komentarz, ale nie udało nam się z nim skontaktować.
        A mówi się, że policja jest zawsze przeciwko kibicom
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • mr-perez
          † 1971-2008 Piwosz w Raju
          • 09-2005
          • 514

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
          Dzięki za tę informację wystawiającą pozytywną ocenę polskiej policji.
          J***ć stare babki i młodych policjantów .
          RTS WIDZEW
          www.kapsle.piwko.pl

          Comment

          • zythum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 08-2001
            • 8305

            Kiedyś strażacy przynieśli nam wodę.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • pieczarek
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 06-2001
              • 5011

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              To pójdź w końcu na mecz(oczywiście w roli ochroniarza ,lub jak dałoby radę policmajstera), pookładaj pałą tak znienawidzonych przez Ciebie kiboli i na pewno sobie ulżysz.Tylko wal po głowach i to z całej pary,by już więcej nie wstali.Amen.
              Pogoniarz, jestem gorącym zwolennikiem innego rozwiązania. Podczas meczu zamykać kiboli obu drużyn w jednej dużej ogrodzonej klatce, sektorze. Pozwolić na wnoszenie noży, siekier, pałek. Po meczu trzymać ich w klatce tak długo, aż wyjdzie tylko jeden żywy. Po kilku kolejkach sprawa sama się rozwiąże. Wszystko w ramach starej rzymskiej zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda".
              Widzę jeszcze inne rozwiązanie. Wpuszczać na mecze nawet najbardziej dotychczas agresywnych kiboli pod warunkiem, że wykupią akcje klubu za równowartość średnich rocznych dochodów, czyli w Polsce jakieś 16 tysięcy na rękę.
              A te wszystkie obecne działania policmajstrów to tylko półśrodek, niekiedy powód do lokalnej chwały dla obitego bandziora.

              Comment

              • mluk
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 01-2005
                • 778

                Górnik-Legia 1:0

                Zagraliśmy tak, jak potrafimy, czyli beznadziejnie. Słaby tego dnia (ba... generalnie słaby) Górnik był skuteczniejszy (i to dwukrotnie, bo nie wiem dlaczego pierwsza bramka nie została uznana). I chyba tyle, bo przeklinać tu nie będę.

                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 08-2001
                  • 8105

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
                  Górnik-Legia 1:0

                  Zagraliśmy tak, jak potrafimy, czyli beznadziejnie. Słaby tego dnia (ba... generalnie słaby) Górnik był skuteczniejszy (i to dwukrotnie, bo nie wiem dlaczego pierwsza bramka nie została uznana). I chyba tyle, bo przeklinać tu nie będę.

                  Pierwszy raz cieszę się z wygranej Górnika.
                  Polonia tylko zremisowała ze Stalowa Wolą 2:2 i to po słabiutkiej grze.Mężyk nie może się odnaleźdź na wiosne ale za to ma godnego następcę w postaci Podstawka.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 01-2004
                    • 4628

                    Polonia wygrała piąty mecz z kolei, tym razem z silną ponoć Lechią, która jakoby wybiera się do Orenżowej Ekstraklasy. Nam to nie grozi raczej (za dużo głupio straconych punktów jesienią), ale umacniamy się na 6-tym miejscu... gramy ładnie, strzelamy dużo goli, tracimy mało. Kosmalski szokuje formą, a Olszar techniką. Tylko bramkarz niepewny, Kieszek przechodzi rekonwalescencję do maja, a potem przechodzi do Bragi, więc pewnie już nie zagra.
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • mluk
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 01-2005
                      • 778

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                      Pierwszy raz cieszę się z wygranej Górnika.
                      To "Niemce" też nie lubią Legii?
                      Last edited by mluk; 09-04-2007, 09:46.
                      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Nie chciałbym być złośliwy, ale Legię to mało kto lubi (poza kibicami Legii)...
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • zythum
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Pozostaje mi się zgodzić z Wujciem Wujcio a Polonia gra tak, że jeszcze się załapie na baraże. Za to Ruch jak tak dalej pójdzie to zostanie w II lidze.
                          Zamiast meczu piłkarzy odbył się mecz kibiców Arka - Widzew, bez czułości, za to jak mówił spiker - "nie musimy się lubić, ale możemy się szanować". Wynik 0:0.

                          ps. Cieszy mnie postawa Legii w tym roku, niech już tak zostanie na zawsze
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 01-2004
                            • 2655

                            ...znów nam odjęli te nieszczęsne 6 punktów. Powiem szczerze, że mam już totalny mętlik i nie mam pojęcia, kto ma rację. Żeby było śmieszniej i jedni i drudzy uważają, że zapadł pomyślny dla nich wyrok sądowy. Generalnie, to jakaś kaszana jest
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • zythum
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                              Mam pytanie do bywalców polskich stadionów. Już całe lata jak nie byłem na ligowym meczu i po prostu nie wiem.
                              Czy polska policja/ochrona jest równie stanowcza i nie cackająca się ze stadionowym bydłem jak policja włoska? Właśnie sobie obejrzałem materiał filmowy z meczu AS Roma - MU i jestem zbudowany postawą rzymskiej policji.

                              http://www.dailymotion.com/video/x1mnkk_crowd-fights
                              Jesteś zbudowany katowaniem niewinnych ludzi i pobiciem niepełnosprawnego na wózku. Wiesz pieczarku ciągle potrafisz mnie zaskoczyć w swojej ślepocie i fanatyzmie

                              Nawet rząd brytyjski wystosował specjalną notę w tej bulwersującej sprawie i bezprzykładnej brutalności policji. A Anglicy jak mało kto wiedzą coś na ten temat.

                              Tak pieczarku polska policja i ochrona dokłądnie w ten sam sposób się zachowuje - katuje wszystkich - nieważne winny, niewinny, kilkuletnie dziecko, kobieta, inwalida. Ważne aby zagazować i pobić jak najwięcej ludzi. Myślę, że popierasz takie działania - tak wnoszę z Twojego zachwytu nad zachowaniem policji włoskiej . Jak rozumiem policja ma prawo zakatować na śmierć czy prawie na śmierć każdego według swojego widzimisię.

                              Myślę, że czas już zawiesić takie głupoty jak odpowiedzialności indywidualna. Każdy kto idzie na stadion jest winien i podlega karze niezależnie od tego jak się zachowuje. Przy wejściu nalezy takiemu sprezentowac pałkę w głowę lub po nerach (to go oduczy chodzenia na stadiony - tego łobuza złego).
                              Pieczarek krzyczy - Beria wróć, odpowiedzialność zbiorowa wróć, porządek musi być. Prawda?

                              ps. przy okazji jestem pewnei, że ani jeden prawdziwy chuligan który rzucał krzesełkami nie został ujęty, bo tak właśnie działąpolicja. Bije kogo popadnie nigdy nie łapiąc tych co rozrabiają.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • pieczarek
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Zythum, gdy brakowało Twojej odpowiedzi już się zacząłem bać, że coś Ci się stało. Ale widzę, że wszystko w porządku. Dalej Ci pięknie spływają z klawiatury bezpodstawne uogólnienia, oczywiste konfabulacje. Zawsze czytam to z przyjemnością.

                                Co do policji mamy zatem uzgodnione - także w Polsce masakruje niewinne osoby.
                                Napisz mi jeszcze co sądzisz o mojej propozycji, aby w jednym mocno ogrodzonym sektorze zamykać uzbrojonych "kibiców" obu walczących na boisku klubów. I po meczu wypuszczać jednego żywego. Naprawdę jestem ciekaw Twojej opinii odnośnie takiego rozwiązania.

                                Comment

                                Przetwarzanie...