przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rolek
    Major Piwnych Rewolucji
    • 08-2001
    • 1038

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Kibic ze mnie żaden. ale ogromnie się cieszę na zapowiadane inwestycje (w szczególności drogowe) w Polsce a w szczególności w Trójmieście.
    A jakież to inwestycje drogowe są zapowiedziane w Trójmieście?

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 08-2001
      • 8305

      Kibicowsko to, że mamy euro to wcale niedobrze: ceny biletów będą dostępne tylko dla bogatych pikników, totalna inwigilacja policyjna, próba zmiany kibiców w pokorne cielaki które służą tylko produkowaniu zysków. Jak znam życie to nasza władza wpadnie na różne ciekawe pomysły - jak najwięcej zakazów, pewnie wprowadzą pełną prohibicję itp.
      Liczyłem na ciepłe plaże Chorwacji i tokaj na węgierskiej puszcie.
      Last edited by zythum; 18-04-2007, 12:07.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 12-2003
        • 10860

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
        A jakież to inwestycje drogowe są zapowiedziane w Trójmieście?
        Jakoś będą musieli kibice dojechac na stadion. Prawda?
        Remonty dróg, nowe drogi dojazdowe. To mało?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Rolek
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2001
          • 1038

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Jakoś będą musieli kibice dojechac na stadion. Prawda?
          Remonty dróg, nowe drogi dojazdowe. To mało?
          Przecież od roku nic innego nie robią, tylko remontują. Podwale Grodzkie, Marynarki Polskiej będą wyremontowane i bez stadionu.
          A te nowe drogi dojazdowe, to gdzie? Kolejka linowa Gdańsk - Kijów, czy lotnisko w Letniewie?

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 12-2003
            • 10860

            Nieiwedziałem że w Gdańsku sa tylko dwie drogi Pożyjemy zobaczymy.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • albeertos
              Major Piwnych Rewolucji
              • 10-2001
              • 2313

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Liczyłem na ciepłe plaże Chorwacji i tokaj na węgierskiej puszcie.
              No skoro byś pojechał na tę imprezę do tych krajów (tak to zrozumiałem) to tym bardziej chyba Cię stać na bilety tu, na miejscu.

              Poza tym wcale nie uważam że to impreza tylko dla pikników. Fanatyk jak chce, zawsze znajdzie sposób żeby zdobyć bilet. W końcu jest 5 lat na zaoszczędzenie kilku złotych (może już euro).
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Rolek
                Major Piwnych Rewolucji
                • 08-2001
                • 1038

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Nieiwedziałem że w Gdańsku sa tylko dwie drogi Pożyjemy zobaczymy.
                Nie wiedziałem, że przy okazji budowy stadionu w Letniewie wyremontują mi chodnik przed domem. W końcu też mogę nim tam dojść.

                Comment

                • emes
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Cieszę się z wyboru Polski i Ukrainy na gospodarzy EURO 2012, ale jak sobie przypomnę, że w tym roku zaplanowano 6 km autostrad, i że nawet zwykłych dróg się nie remontuje tak jak powinno, to się zastanawiam kiedy się zacznie dziać ten cud zmian. Może presja tej imprezy coś wpłynie na poprawę infrastruktury komunikacyjnej i sportowej, ale jestem pewien, że obecny rząd oleje przygotowania do EURO, bo ta impreza będzie po nowych wyborach, po których już nie będą rządzić.

                  Comment

                  • JAckson
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🍼🍼
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Ja myślę, że jak już będą stadiony to wtedy zbudujemy ligę tak prężną, że stadiony owe będą oblegane przez kibiców. Szczególnie w przypadku wygrania tych mistrzostw przez polską reprezentację

                    Autostrada A4 do Lwowa - trudno mi w to uwierzyć. (chyba, że ceny za przejazd po niej będą przekraczać 200zł od samochodu osobowego. - ale wtedy kto prócz niemców będzie z niej korzystał?)
                    Dwupasmówka z Wrocławia do Warszawy? Pewnie za rok zaczną się pierwsze procesy o unieważnienie przetargu na budowę.
                    Ma szansę na ukończenie autostradowa obwodnica Wrocławia (płatna). Jeżeli zostanie ukończona do 2012 to pewnie koszt korzystania z niej będzie znaczny (po mistrzostwach).
                    Nie wiem czy za 5 lat będzie mnie stać na mieszkanie we Wrocławiu

                    Ale generalnie się cieszę
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                      To także część kary PZPNu
                      W tym roku z sprawą Bońka z ligi nie spada nikt. Nie dotyczy to Arki i Górnika..
                      Na zakończenie rozgrywek:
                      -jeśli zajmą miejsca 1-14 przesunięci zostaną na miejsca 15-16 i wtedy nalożona zostanie kara degradacji
                      -jeśli zajmą miejsca 15-16 (kara "o przesunięciu na miejsce 15-16" nie może być zastosowana) spadną i dopiero zostanie nalożona kara degradacji
                      Tym sposobem Arka i Górnik jako nieliczni ze środka i dolu tabeli mają o co grać.
                      Wychodzi na to, że to "przesunięcie na ostatnie miejsce" to albo próba PZPN-owskiego betonu nabrużdżenia Tomczakowi, albo "kombinacja ratunkowa" dla zagrożonych drużyn - decyzja o "przesunięciu" została podjęta przez zjazd statutowy PZPN, który nie był umocowany do zmiany regulaminu rozgrywek. W przypadku zaskarżenia do sądu tej decyzji, okaże się, że wszyscy mają jeszcze o co grać. I bardzo dobrze, tyle, że powinno się też anulować wtedy walkowery...
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      (...) zakładając, że stadion powstanie na Maslicach (...)
                      Projekt EURO 2012 zakłada przebudowę istniejącego Stadionu Olimpijskiego.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      (...) Polonia no może 50000? (...)
                      To nie przesada, to prognoza pięcioletnia...
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                      (...) jestem pewien, że obecny rząd oleje przygotowania do EURO, bo ta impreza będzie po nowych wyborach, po których już nie będą rządzić.
                      Wątpię, UE dokłada do interesu około 30000000000 eurosów (głównie na rozbudowę lotnisk, budowę autostrad, modernizację kolei); to zbyt duża kasa przekładająca się na efekt propagandowy, żeby zostawić ją ewentualnym następcom...
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • emes
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                        Wątpię, UE dokłada do interesu około 30000000000 eurosów (głównie na rozbudowę lotnisk, budowę autostrad, modernizację kolei); to zbyt duża kasa przekładająca się na efekt propagandowy, żeby zostawić ją ewentualnym następcom...
                        Unia nie dokłada nigdy "na czysto". Żeby Unia dołożyła, to najpierw samemu trzeba zainwestować pieniądze, pracę, plany. Podając przykład z tego roku, że planowane jest wybudowanie tylko 6 km autostrady, podaję to jako absurd, bo można by równie dobrze wybudować 300 km autostrady i do tych 300 km unia się by na pewno dołożyła. Tylko problem jest, że plany robią socjalistyczne durnie, a nie racjonalni urzędnicy. Żeby wyremontować jakąś drogę, czy stworzyć autostradę na którą są już wszystkie pozwolenia i plany, nie trzeba żadnych nowych planów i biurokracji. Wystarczą pieniądze i konkurs ofert ze wskazaniem za wybraniem na najtańszą. Polskie firmy w całym Iraku wybudowaly kilka tysięcy kilometrów autostrad, a w rodzimym kraju jakieś głąby swoje możliwości oceniają na np 6 km rocznie.
                        Last edited by emes; 18-04-2007, 13:18.

                        Comment

                        • huanghua
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 10-2005
                          • 1910

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                          No to mamy EURO 2012!!!

                          Trudno. Co robić?!
                          W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                          Comment

                          • granat862
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 12-2004
                            • 945

                            Najbardziej cieszyć się będą ci co będą rozstrzygać o przetargach na budowe stadionow.
                            Oj duża kasa wpadnie im do kieszeni oj duża.
                            Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                            Comment

                            • babalumek
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                              Projekt EURO 2012 zakłada przebudowę istniejącego Stadionu Olimpijskiego.
                              Tak miało być pierwotnie, ale została podjęta decyzja o budowie stadionu piłkarskiego do roku 2010 na Maślicach na 42 tys ludzi. Miasto wnosi tereny, budować mają prywatni inwestorzy. Sam Dutkiewicz dzisiaj w radiu powiedział, że zostanie przedstawiona propozycja rozegrania meczów na obu stadionach i jest to jeszcze kwestia dyskusji. Ja myślę że jednak na Maślicach zagrają, Olimpijski to zabytek i za bardzo go do nowoczesnego stadionu z dobrą widocznością nie da się przystosować. Tym bardziej że nadal ma być tam tor żużlowy.
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • JAckson
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🍼🍼
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Kolega Babalumek wyjaśnił co i jak więc ja nie będę powielał.

                                Do stadionu olimpijskiego praktycznie niema rozsądnego dojazdu, więc to powinno wykluczyć jego obecność w takiej imprezie (poza tym stoi przy ulicy która jako jedyna łączy mnie z centrum - nie pozwalam )
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...