przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 08-2001
    • 8105

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Widzew Łódzki Widzew siaalalalallalalaaa
    W całej Polsce tylko RTS

    Największy Polski klub za rok puchary
    Tak,Widzew wygrał ze słabiutką Łęczną.Są pwody do dumy.Zythum lubię Cię ale zaczynasz przechodzić samego siebie.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 08-2001
      • 8305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
      Tak,Widzew wygrał ze słabiutką Łęczną.Są pwody do dumy.Zythum lubię Cię ale zaczynasz przechodzić samego siebie.
      Ech Kiszot - czy ja nie mogę się trochę pocieszyć? Tak niedużo było takich chwil w tym sezonie
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Ech Kiszot - czy ja nie mogę się trochę pocieszyć? Tak niedużo było takich chwil w tym sezonie
        Na przykład szczęśliwa wygrana na Papricanie...
        Ja tu w sumie o czym innym chciałem napisać,a mianowicie o tym jak to w końcu będzie z tą OE?Kto w końcu spadnie,ile zespołów zagra w barażach,czy do jasnej cholery to się w końcu wyjaśni? i kiedy?No przecież tak dalej być nie może,że co miesiąc zmieniają decyzje .Czy jest w tym kraju chociaż jeden kompetentny działacz?
        Teraz właśnie przeczytałem ,że umoczony jest Korupter,Zagłębie Lubin i Cracovia i kary ich nie ominą-ciekawe kiedy się o tych karach dowiedzą?Potem będą się pewnie odwoływać etc.i dalej będzie bajzel.Jeny co za chory kraj


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • peter007
          Major Piwnych Rewolucji
          • 06-2004
          • 2820

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          (...)Jeny co za chory kraj
          Przecież od dawna w tym kraju rządzi kasa. Wystarczy mieć kasę i można wszystko, np. zabrać klub jednym kibicom i dać go drugim. ot takie "widzimisię" gościa przy kasie. Czy takie praktyki Cię nie rażą?
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • Krzysiu
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 02-2001
            • 14936

            Takie same praktyki działają w Anglii, Francji, Niemczech czy Rosji. Podobnie jest w ligach zawodowych hokeja, fotbolu amerykańskiego czy koszykówki. Nie bardzo więc rozumiem, w czym TEN kraj miałby być gorszy od tamtych.

            A w końcu nikt nie broni kibicom, żeby zrobili zrzutkę i odkupili sobie "swój" klub.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
              Przecież od dawna w tym kraju rządzi kasa. Wystarczy mieć kasę i można wszystko, np. zabrać klub jednym kibicom i dać go drugim. ot takie "widzimisię" gościa przy kasie. Czy takie praktyki Cię nie rażą?
              Ja chyba pisałem o czymś zupełnie innym ,ale jak widać jakoś mało czytelnie...
              Co do tego o czym piszesz juz wielokrotnie wyrażałem swoje zdanie,ale jak widać ...niezrozumiale


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • zythum
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 08-2001
                • 8305

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                Na przykład szczęśliwa wygrana na Papricanie...
                Ja tu w sumie o czym innym chciałem napisać,a mianowicie o tym jak to w końcu będzie z tą OE?Kto w końcu spadnie,ile zespołów zagra w barażach,czy do jasnej cholery to się w końcu wyjaśni? i kiedy?No przecież tak dalej być nie może,że co miesiąc zmieniają decyzje .Czy jest w tym kraju chociaż jeden kompetentny działacz?
                Teraz właśnie przeczytałem ,że umoczony jest Korupter,Zagłębie Lubin i Cracovia i kary ich nie ominą-ciekawe kiedy się o tych karach dowiedzą?Potem będą się pewnie odwoływać etc.i dalej będzie bajzel.Jeny co za chory kraj
                Ja zaprezentuję swoją spiskową teorię. Pan Tomczak który nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Legii robi wszystko aby Legia jednak zagrała w pucharach. Stąd na gwałt szukanie haka na każdego poza Legią (która ma nie mniej na sumieniu). Zresztą zamieszanie też jest wodą na młyn Legii (już dzięki temu łatwo wygrała z Arką z którą w normalnych warunkach w tym sezonie nie miałaby szans). A teraz nagle na najważniejszym etapie sezonu jakieś przecieki (oczywiście do Życia Warszawy) o ukaraniu Lubina czy Kielc. Wszystko pod Legię.
                A teraz możecie po mnie jechać......

                ps. Uważam, że wszystkie kluby którym udowodni się korupcję powinny być ukarane ale NIE W TRAKCIE SEZONU. W trakcie sezonu wogóle nie powinno być żadnych przecieków do mediów ani nic, natomiast po zakończeniu sezonu powinno się podjąć szybkie decyzje.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • bayern71
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Ja zaprezentuję swoją spiskową teorię. Pan Tomczak który nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Legii robi wszystko aby Legia jednak zagrała w pucharach. Stąd na gwałt szukanie haka na każdego poza Legią (która ma nie mniej na sumieniu). Zresztą zamieszanie też jest wodą na młyn Legii (już dzięki temu łatwo wygrała z Arką z którą w normalnych warunkach w tym sezonie nie miałaby szans). A teraz nagle na najważniejszym etapie sezonu jakieś przecieki (oczywiście do Życia Warszawy) o ukaraniu Lubina czy Kielc. Wszystko pod Legię.
                  A teraz możecie po mnie jechać......

                  ps. Uważam, że wszystkie kluby którym udowodni się korupcję powinny być ukarane ale NIE W TRAKCIE SEZONU. W trakcie sezonu w ogóle nie powinno być żadnych przecieków do mediów ani nic, natomiast po zakończeniu sezonu powinno się podjąć szybkie decyzje.
                  Teoria zbyt spiskowa chyba. Zagłębię jest jednym z "członków-założycieli" obecnej afery korupcyjnej i kara im się należy "jak psu zupa". Chociaż szkoda bo skład niezły zebrali i nieźle grają ostatnio. Może by nie było kompromitacji w pucharach.
                  W ps. masz stuprocentową rację. Kary powinny być ostre ale po a nie w trakcie sezonu.
                  A stwierdzenie dotyczące Legii i Arki to dla mnie kuriozum. Oglądam wiele meczy w C+ (Legii wszystkie od 2 lat, Arki dużo) i są to moim zdaniem zespoły z innych lig. I to nawet uwzględniając wpływ Stawowego.

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 09-2004
                    • 2523

                    chłopcy z tyskiego klubu tak walą na III ligę, ze podziw bierze !

                    Może faktycznie przy Warce milej grać a autobusy jeżdżą obklejone jak karuzele na festynie ,
                    a jak jest u Was np w Sosnowcu lub w Bytomiu ?

                    Comment

                    • kiszot
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 08-2001
                      • 8105

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                      chłopcy z tyskiego klubu tak walą na III ligę, ze podziw bierze !
                      Pożyjemy,zobaczymy.Jak na razie są na 1 miejscu ale nad 4 Górnikiem Katowice mają tylko 2 pkt przewagi.Wystarczy mała wpadka i są na 4 placu.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 09-2004
                        • 2523

                        widzę, że też cię IV liga interesuje ale naszym piłkarzom dobrze nie życzysz - chociaż Warkę pijesz wspierając bytomską drużynę ?

                        Comment

                        • kiszot
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 08-2001
                          • 8105

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                          widzę, że też cię IV liga interesuje ale naszym piłkarzom dobrze nie życzysz - chociaż Warkę pijesz wspierając bytomską drużynę ?
                          Czemu miałbym nie życzyć? Po prostu trzeźwo patrzę na to co sie dzieje.
                          Nie Ziomku Warki nie piję.Nie jestem pokroju Zythuma któremu nagle zaczą smakować Harnaś.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 09-2004
                            • 2523

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            Czemu miałbym nie życzyć? Po prostu trzeźwo patrzę na to co sie dzieje.
                            Nie Ziomku Warki nie piję.Nie jestem pokroju Zythuma któremu nagle zaczą smakować Harnaś.

                            ale pomyśl o klubie, jeśli ta akcja z Warką ma uzdrowić sytuacje - to naprawde warto !
                            Ja się zastanawiam bo z każdego kapsla 10gr dla klubu, ale na razie piję Sląskie łamiąc domowymi - dobrze robię ?

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                              (...) Ja tu w sumie o czym innym chciałem napisać,a mianowicie o tym jak to w końcu będzie z tą OE?Kto w końcu spadnie,ile zespołów zagra w barażach,czy do jasnej cholery to się w końcu wyjaśni? i kiedy?(...)
                              Podobno ma być zlikwidowana, wszystkie zespoły zostaną karnie zdegradowane do B-klasy, a II liga będzie pierwszą...

                              Jakoby jutro ma być podjęta uchwała o zasadach spadku/awansu do OE. Decyzja o tym, że spadają tylko Arka i Łęczna ma być (albo już jest) unieważniona na żądanie ministra Lipca. Krążą plotki o następujących koncepcjach:
                              - bez zmian, w przyszłym sezonie w I lidze zagra 14 klubów;
                              - trzy ostatnie kluby OE grają baraże z drużynami z miejsc 3-5 II ligi, pokonany spada;
                              - spadają dwa ostatnie zespoły oraz Łęczna i Arka, z II ligi awansują bezpośrednio 4 zespoły (tudzież w wersji z dodatkowym barażem między I-14 a II-5).

                              Gdyby w barażu miała grać Łęczna (albo Arka, ale to raczej nieprawdopodobne), to w przypadku zwycięstwa "utrzymuje się" i zostanie karnie zdegradowana do III ligi, natomiast nie wiadomo, co z pokonanym przezeń drugoligowcem? Chyba musi awansować, bo inaczej zostanie tylko 15 klubów w I lidze...

                              Oczywiście, nie jest powiedziane, że po wybraniu jakiegoś rozwiązania, kolejne karne degradacje WD nie rozpirzą tej misternej układanki. Poza wspomnianymi klubami OE, mówi się też co nieco o karze degradacji dla II-ligowego Sosnowca. Wówczas może dojść do przebojowego barażu o niewejście do I ligi Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec...

                              Nie mówiąc już o tym, że w II lidze może zabraknąć drużyn do awansu...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • kiszot
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🍼🍼
                                • 08-2001
                                • 8105

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                                ale pomyśl o klubie, jeśli ta akcja z Warką ma uzdrowić sytuacje - to naprawde warto !
                                Jaką sytuację? Człowieku hakerzy już rozpracowali system z kodami i wklepują aż miło.A poza tym klub nie ma żadnej kasy tylko kibice na oprawę meczy.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...