przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    🥛🥛🥛
    • 08-2003
    • 10754

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Według mnie to żadna sensacja.Skoro z tej drużyny zostanie w Dyskobolii/ Śląsku ze dwóch zawodników ,to po co mają się wysilać.
    Bukmacherzy blokują zakłady na mecze ze Śląskiem,przypadek?
    chyba Groclinu/Śląska
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pogoń po ostatnio słabych meczach sparingowych,które głównie kończyły się porażkami z trzecioligowcami, w końcu wygrali,ale z drużyną z V ligi w PP i w końcu było widać ,że coś może zaiskrzy.Wynik meczu Świt Skolwin Szczecin-Pogoń 0:8
      Na mecz repry poszło już piętnaście tysięcy biletów,zdecydowano się jeszcze dodać 1500 kart wstępu.
      Last edited by Pogoniarz; 11-03-2008, 09:58.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Gopher
        Porucznik Browarny Tester
        • 10-2007
        • 450

        Widać że w Szczecinie potrzeba piłki na wysokim poziomie skoro na "taki" mecz sprzedano tyle biletów. Szkoda że Szczecinowi przyznano taki ochłap bo nazywenie tego składu Polaków reprezentacją Polski to chyba troszke mocno naciągane.
        Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gopher
          Widać że w Szczecinie potrzeba piłki na wysokim poziomie skoro na "taki" mecz sprzedano tyle biletów. Szkoda że Szczecinowi przyznano taki ochłap bo nazywenie tego składu Polaków reprezentacją Polski to chyba troszke mocno naciągane.
          Tak właśnie wygląda dżentelmeńska umowa z pzpn...
          Co do meczu, kadrowicze spisali się słabo,niektórzy powinni sobie kupić worki,by piłka im nie przelatywała między nogami...
          Fajnie widzieć znowu pełny stadion ,oby na lidze było choć z pięć tysiączków...


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • arcy
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 07-2002
            • 7538

            W mieście, w którym najsilniejszy klub gra w IV lidze, nawet takie pokazówki to o wiele za dużo.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              W mieście, w którym najsilniejszy klub gra w IV lidze, nawet takie pokazówki to o wiele za dużo.
              O co ci chodzi?
              Jak zwykle mędrkowanie przed komputerem, w realnym świecie jakoś tego nie zauważyłem.
              Co do organizacji spotkań powinny się faktycznie odbywać tylko na wspaniałych obiektach przy Cichej,albo Olimpijskiej,może na Bogumińskiej- w końcu tam rozgrywają mecze zespoły z OE i jedna z zaplecza OE.(raczej niedługo)
              Nic to w sobotę trza iść na Pogoń i się nie wstydzę,że gra w tak niskiej klasie rozgrywkowej -może uda się awansować,a jak nie to trudno,pewnie uda się innym razem


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • arcy
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 07-2002
                • 7538

                Trzeba grać tam, gdzie jest odpowiednia infrastruktura i odpowiedni poziom sportowego otoczenia. Na Olimpijskiej jeszcze długo nie, na Cichej i Bogumińskiej pewnie nigdy.

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 08-2001
                  • 8105

                  Myślałem,że w dzisiejszych czasach gdy tylu "handlarzy" siedzi we Wrocławiu to przekręty sa niemożliwe.A tu proszę w meczu transmitowanym na żywo sędzia przekręcił mecz.Niestety to nie jest pierwszy wybryk tego pana.Mam tylko nadzieję,że więcej już nie będzie sędziował na szczeblu centralnym.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Cena domeny: do negocjacji. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

                    Mam taki sprzęt w pracy ,że nie da rady inaczej .
                    To są chyba jakieś jaja(Wilkanocne),to co może zróbmy przetarg ,kto da więcej ,ten ma ligę...Najgorsze jest to,że sporo ludzi jest ZA.Nawet wiem kto,to ci co byli na meczu niby reprezentacji,a na lidze już nie,bo to wstyd pójść na IV ligę.Teraz by znowu zaczęli chodzić,ale tylko na OE,aaa muszą też być dobre kiełbaski i słonecznik...
                    Załamka normalnie.Niech jeżdżą sobie na Ł3,tam Walter zadbał o takich.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Przetarg pewnie będzie, bo ponoć Zagłębie Lubin coś kombinuje, a i nagle się odnalazł Bałtyk Gdynia...
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • arcy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 07-2002
                        • 7538

                        O to samo miejsce ma zamiar ubiegać się Bałtyk Gdynia. Dla mnie bomba - może wreszcie władze Gdyni zrozumiałyby, że w Gdyni jest nie tylko Arka, a ponadto promocja miasta przez tak skompromitowany klub to jakiś absurd.


                        Oglądałem wczoraj mecz Tottenham - Chelsea. Po tym, co zobaczyłem, długo nie odważę się oglądać meczów OE.

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Arcy, trochę konsekwencji - to byłby Śląsk Gdynia, a nie żaden "Bałtyk"...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • arcy
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Ale o co chodzi? Teraz pyta jako Bałtyk. Jak kupi, będzie nadal Bałtykiem*. Jeśli to właściciel Śląska przeniesie się do Gdyni, wtedy będzie Śląskiem. Choć jeśli miałbym wybierać, to bardziej podoba mi się nazwa Karpaty Gdynia.

                            * przypominam, że to sytuacja jak z Lechem i Amicą. Wiem, do czego pijesz, ale to nie Pogoń Szczecin kupiła Piotrcovię, tylko Piotrcovia przeniosła się do Gutowa Małego i gościnnie występowała w Szczecinie jako Pogoń.
                            Last edited by arcy; 20-03-2008, 14:13.

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Właścicielem Śląska jest miasto Wrocław, nie bardzo może przenieść się do Gdyni...

                              Ale masz rację, to nie ta sytuacja.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                "Malinowe Nosy" i inne powiedzmy nieformalne grupy kibicowskie Śląska są przeciwko przenosinom ,ciekawe jak to się skończy...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...