przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    Oho, jest jeden, który wierzy bardziej

    Comment

    • Cez
      Major Piwnych Rewolucji
      • 01-2003
      • 1789

      Wpadka razy 3...do 0
      Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

      Comment

      • grzech
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 04-2001
        • 4592

        Czyli jak zawsze: mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor i do domu.
        Chciało by sie powiedzieć - jaki sponsor, taka reprezentacja.

        Comment

        • arcy
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 07-2002
          • 7538

          Znaczy: nasi najlepsi?

          Comment

          • zythum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 08-2001
            • 8305

            Wrócił kibic zwierzę, kibol, na razie wbrew chęci wielu z forum a także panów Steca i Sarzały jeszcze nie zabity słusznie przez policję - czyli ja

            Szukujemy sie do podróży do krainy noży w której policja jest jeszcze niżej niz poziom nozowników więc:

            Zapewne wielu z Was już słyszało o sytuacji w jakiej znaleźli się kibice GKS Katowice.

            Tak się złożyło, że właśnie do Krakowa, czyli tam gdzie doszło do tego zdarzenia sprowokowanego przez policję udajemy się my w najbliższy weekend....

            "Już od wyjazdu do Krakowa, prosimy robić jak najwięcej zdjęć, szczególnie twarzy, blach i innych oznaczeń, wszystkich policjantów i ochroniarzy, których spotkamy na swojej drodze oraz numerów i tablic rejestracyjnych radiowozów. Tak na wszelki wypadek.
            I róbcie to bezczelnie, tak żeby widzieli.
            Jednocześnie prosimy kręcić filmiki KAŻDEGO nieodpowiedniego, niezgodnego z prawem zachowania policjantów i ochroniarzy. Nieważne czy będzie to uderzenie pałką, popychanie czy chamskie odzywki. Wszystkie takie zachowania, które będą udokumentowane, będziemy zgłaszać do odpowiednich organów.

            Prawo obowiązuje wszystkich, nawet policję.
            Parafrazując komendanta głównego policji"
            "Zero tolerancji dla policyjnych prowokacji"."


            Jednocześnie nasz klub wysłał pismo do Cracovii, że jeden z przedstawicieli klubu naszego jak i kibiców, będzie nagrywał naszą drogę na stadion a także wejscie na sektor gosci, zachowanie policji i ochrony...
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • arcy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 07-2002
              • 7538

              O proszę, takie metody "walki" z faktyczną czy rzekomą brutalnością i prowokacjami to ciekawe rozwiązanie. Zastanawia mnie tylko:

              - czy osoby utrwalające wyjazd będą kręciły również przejawy niewłaściwego zachowania swoich kolegów

              - czy wszystkie grupy kibiców będą poddane temu swoistemu monitoringowi, czy też najbardziej agresywni pójdą swoją drogą i wmieszają się w tłum wtedy, gdy będzie im to do czegoś potrzebne

              - czy wszyscy kibice utrwaleni na filmie będą możliwi do rozpoznania, czy też skrupulatnie pozasłaniają swoje twarze

              Czekam na wyniki.

              Comment

              • kiszot
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 08-2001
                • 8105

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                O proszę, takie metody "walki" z faktyczną czy rzekomą brutalnością i prowokacjami to ciekawe rozwiązanie. Zastanawia mnie tylko:

                - czy osoby utrwalające wyjazd będą kręciły również przejawy niewłaściwego zachowania swoich kolegów

                - czy wszystkie grupy kibiców będą poddane temu swoistemu monitoringowi, czy też najbardziej agresywni pójdą swoją drogą i wmieszają się w tłum wtedy, gdy będzie im to do czegoś potrzebne

                - czy wszyscy kibice utrwaleni na filmie będą możliwi do rozpoznania, czy też skrupulatnie pozasłaniają swoje twarze

                Czekam na wyniki.
                Dalej nie rozumiesz czy tylko udajesz....
                Zythum przedstawił ci,że kibice będa nagrywać nieodpowiednie zachowanie stróżów PRAWA.Od kamerowania zachowań kibiców policja ma swoich kamerzystów.
                Proste i łatwe to zrozumienia,ale chyab nie dla wszystkich.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 08-2002
                  • 6717

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Pięknie, liczyłem że na tych mistrzostwach nie będzie powtórki z rozrywki, ale widzę ten sam film, co dwa i sześć lat temu.

                  Uprzedzając pytania "trzeźwych": tak, naprawdę wierzyłem, że tym razem będzie inaczej
                  Ja wytrzymałem tylko do pierwszego gola, potem oddałem Asi telewizor
                  Tego nie dało się oglądać - te łatwe straty piłki...

                  No ale tak sobie myślę, że może dobrze się stało, że dostali taki wpier...l - może to trochę nimi wstrząśnie (choć w tym względzie bardziej liczę na Leo niż na refleksję kopaczy ) bo chyba po tegorocznych w miarę udanych meczach towarzyskich balon urósł ponad miarę i trzeba by trochę powietrza spuścić...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • kiszot
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🍼🍼
                    • 08-2001
                    • 8105

                    A jak pisałem,że to sa patałachy to zostałem zjechany.Jeszcze raz powtarzam,ze ten awans do mistrzostw trafił im się jak ślepej kurze ziarno.Mieli farta i tak wyszło.Zresztą czego wy wymagacie od zawodników którzy grają ogony w zagranicznych ligach bądź grzeją ławę.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 05-2001
                      • 8979

                      Komisja Ligi ukarała Wisłę Kraków zamknięciem trybuny D na dwa mecze ligowe oraz karą finansową za zdarzenia podczas meczu ligowego z Odrą Wodzisław - poinformowało Biuro Prasowe krakowskiego klubu.
                      Trybuna D zostanie zamknięta na najbliższe dwa mecze ligowe – z Ruchem Chorzów oraz Cracovią. Oprócz tego klub zapłaci 40 tysięcy złotych za rzucenie z trybun scyzoryka na murawę oraz 20 tysięcy złotych za zachowanie piłkarzy oraz trenerów po tym, jak sędzia pokazał Cleberowi czerwoną kartkę.

                      Komisja Ligi podjęła również decyzję o zawieszeniu na trzy mecze Clebera za brutalny faul na zawodniku Odry Wodzisław.
                      - Czekamy na pisemne uzasadnienie decyzji, wtedy podejmiemy decyzję o ewentualnym odwołaniu. Niestety, po raz kolejny klub musi ponieść konsekwencję nieodpowiedzialnego zachowania jednej osoby i zrobimy wszystko, żeby w przyszłości do takich zdarzeń więcej nie doszło – powiedział Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

                      Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                        Komisja Ligi ukarała Wisłę Kraków zamknięciem trybuny D na dwa mecze ligowe oraz karą finansową za zdarzenia podczas meczu ligowego z Odrą Wodzisław - poinformowało Biuro Prasowe krakowskiego klubu.
                        Trybuna D zostanie zamknięta na najbliższe dwa mecze ligowe – z Ruchem Chorzów oraz Cracovią. Oprócz tego klub zapłaci 40 tysięcy złotych za rzucenie z trybun scyzoryka na murawę oraz 20 tysięcy złotych za zachowanie piłkarzy oraz trenerów po tym, jak sędzia pokazał Cleberowi czerwoną kartkę.

                        Komisja Ligi podjęła również decyzję o zawieszeniu na trzy mecze Clebera za brutalny faul na zawodniku Odry Wodzisław.
                        - Czekamy na pisemne uzasadnienie decyzji, wtedy podejmiemy decyzję o ewentualnym odwołaniu. Niestety, po raz kolejny klub musi ponieść konsekwencję nieodpowiedzialnego zachowania jednej osoby i zrobimy wszystko, żeby w przyszłości do takich zdarzeń więcej nie doszło – powiedział Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

                        Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
                        To po kiego grzyba jest monitoring?Wyłapać,dopierd...zakaz dożywotni i po sprawie.Tak będą cierpieć niewinni kibice.(Swoją drogą ci co to widzieli powinni zrobić z tym poje... porządek na miejscu)


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • kiszot
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 08-2001
                          • 8105

                          To już drugi taki wyczyn na tym stadionie i TYLKO zamknięta trybuna.W Bytomiu tak na wszelki wypadek bez żadnego incydentu zamknięto stadion na mecz derbowy z Górnikiem.Na całe szczęście po powtórnej inspekcji policja wspaniałomyślnie zezwoliła na rozgrywanie meczy przy ul.Olimpijskiej.Nagle się okazało,że jednak nie ma większego niebezpieczeństwa.Brak mi słów jak patrze na to policyjne państwo.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • arcy
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            A jak pisałem,że to sa patałachy to zostałem zjechany.Jeszcze raz powtarzam,ze ten awans do mistrzostw trafił im się jak ślepej kurze ziarno.Mieli farta i tak wyszło.Zresztą czego wy wymagacie od zawodników którzy grają ogony w zagranicznych ligach bądź grzeją ławę.
                            Nasi pokażą im w Klagenfurcie gdzie ich miejsce.

                            Comment

                            • arcy
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                              Dalej nie rozumiesz czy tylko udajesz....
                              Zythum przedstawił ci,że kibice będa nagrywać nieodpowiednie zachowanie stróżów PRAWA.Od kamerowania zachowań kibiców policja ma swoich kamerzystów.
                              Proste i łatwe to zrozumienia,ale chyab nie dla wszystkich.
                              A Ty nie rozumiesz, że taki fragment filmu można wyrwać z kontekstu? Jakiś bandyta najpierw będzie rzucał kamieniami w policjantów, a później na filmie można go pokazać jako ofiarę nieuzasadnionego pałowania.

                              Comment

                              • perłyfan
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 02-2003
                                • 1244

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                A Ty nie rozumiesz, że taki fragment filmu można wyrwać z kontekstu? Jakiś bandyta najpierw będzie rzucał kamieniami w policjantów, a później na filmie można go pokazać jako ofiarę nieuzasadnionego pałowania.

                                Czyli dokładnie tak jak media pokazały wydarzenia z udziałem kibiców GKSu
                                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                                Comment

                                Przetwarzanie...