przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misjogi
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 04-2006
    • 147

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
    Tak, wszyscy są uczciwi. Nawet mój ulubiony sędzia, który mówił:

    "Ja jestem uczciwy sędzia - zapłacili za 3:0 to będzie 3:0!"
    A jak się miała sprawa ostatnio niezbyt jasnego wyniku 3:1-jak uczciwy -bardzo musiał
    być sędzia

    Comment

    • Ahumba
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 05-2001
      • 8979

      za onet.pl:

      Wydział Dyscypliny PZPN po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego postanowił wobec trenera Dariusza W, któremu prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne, zastosować środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w prawach szkoleniowca.
      Dariusz W. od tego momentu nie może prowadzić drużyn ligowych.


      W czwartek Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Andrzeja W., byłego asystenta trenera Dariusza W. w Koronie Kielce, a obecnie trenera bramkarzy w Lechu Poznań - poinformował serwis lech.poznan.pl.
      Do czasu wyjaśnienia przyczyn zatrzymania przez prokuraturę Zarząd Klubu KKS Lech Poznań podjął decyzję o zawieszeniu W. w obowiązkach trenera bramkarzy I zespołu Lecha Poznań.

      Andrzej W. to 19-krotny reprezentant Polski. Zasłynął w wyjazdowym meczu z Francją 16 sierpnia 1995 roku w eliminacjach Euro 96. Polska zremisowała 1:1, a W. obronił m.in. rzut karny w wykonaniu Bixente Lizarazu. Po tym meczu
      Last edited by Ahumba; 03-04-2008, 17:50.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • kiszot
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 08-2001
        • 8105

        Sprawa Zagłębia Lubin zawrócona do WD PZPN.Sprawa Korony wyciągnięta na wierzch w tym samym czasie.Mi to pachnie zwróceniem uwagi na Koronie a oderwaniem od Zagłębia.No bo jak to klub z bogatą firmą państwową w kuluarach i ma być zdegradowana?Ee takie rzeczy to nawet w Polsce nie przejdą.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 01-2002
          • 13239

          Sponsor Korony się wycofał. Ponoć zszokowany i zawiedziony, tylko gdyby naprawdę był przeciw korupcji, to miał chyba wystarczająco dużo sygnałów, żeby wezwać swoich piłkarzy i trenerów na dywanik.

          Comment

          • Ahumba
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 05-2001
            • 8979

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
            Sponsor Korony się wycofał. Ponoć zszokowany i zawiedziony, tylko gdyby naprawdę był przeciw korupcji, to miał chyba wystarczająco dużo sygnałów, żeby wezwać swoich piłkarzy i trenerów na dywanik.
            W dzisiejszym "Dzienniku" jest wywiad z nim. On po sygnałach wezwał trenerów i piłkarzy na dywanik. Oni mu powiedzieli, że są po prostu dobrze przygotowani do sezonu.
            A on biedny miś po prostu im uwierzył.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • robox
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              Sprawa Zagłębia Lubin zawrócona do WD PZPN.Sprawa Korony wyciągnięta na wierzch w tym samym czasie.Mi to pachnie zwróceniem uwagi na Koronie a oderwaniem od Zagłębia.No bo jak to klub z bogatą firmą państwową w kuluarach i ma być zdegradowana?Ee takie rzeczy to nawet w Polsce nie przejdą.
              Zagłębie ma dobrych prawników, którzy pokazali niezyt dobrze udokumentowane zarzuty korypcyjne, dlatego Trybunał wycofał karę degradacji i zwrócił sprawę do WD PZPN. Nie jest jednak powiedziane, że Wydział Dyscypliny nie podtrzyma swojej decyzji. Prawdą jest też, że zmiana decyzji zbiegła się z objęciem sterów w KGHM przez PO.

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 01-2002
                • 13239

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                W dzisiejszym "Dzienniku" jest wywiad z nim. On po sygnałach wezwał trenerów i piłkarzy na dywanik. Oni mu powiedzieli, że są po prostu dobrze przygotowani do sezonu.
                A on biedny miś po prostu im uwierzył.
                No tak, swoją część zrobił i jest czysty

                Comment

                • Krzysiu
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 02-2001
                  • 14936

                  A to jest bardzo interesujace, że nie dopuszczacie do świadomości, że gość mógł być czysty. To najlepiej świadczy o tej waszej śmieciowej lidze, i o was, jako kibicach.

                  Comment

                  • Ahumba
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🍼🍼
                    • 05-2001
                    • 8979

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    A to jest bardzo interesujace, że nie dopuszczacie do świadomości, że gość mógł być czysty.
                    Nikt tu nie napisał, że on sprzedawał/kupował mecze. Natomiast jest/był albo cwany, albo bardzo naiwny.


                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    To najlepiej świadczy o tej waszej śmieciowej lidze, i o was, jako kibicach.
                    Biorąc pod uwagę Twoje umiłowanie do wysławiania się po polsku podejrzewam, że chcesz mnie obrazić pisząc wasze małą literą.

                    Natomiast zauważ, że liga nie jest ani ahumbowa, ani nasza, ani wasza. Jest to niezależnie od bardzo niskiego poziomu sportowego i moralnego polska liga.

                    Inna sprawa, że niski poziom moralny, etyczny, intelektualny ligi i CZĘŚCI kibiców niewiele poziomem odbiega od politycznego badziewia (niezależnie od orientacji).
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Ahumba
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      🍼🍼
                      • 05-2001
                      • 8979

                      Może mnie Art bananem nie potraktuje za odnośniki na inne strony, ale znalazłem zwierzenia naszego kolegi k. (kibica?) po meczu:

                      Największy zbiór polskich kabaretów! Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Halama, Stuhr, Kryszak i wiele innych skeczy! Kabarety znane i mniej popularne! Skecze nowe i te starsze. Wszystko na Kabarety.TworzymyHistorie.pl! Zapraszamy!


                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • YouPeter
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 05-2004
                        • 2379

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        A Wisłą wywiozła 3 punkty z Bytomia.Ale za to straciła bramkę co im się rzadko ostatnio zdarzało na wyjazdach.
                        Czy kibice z Bytomia mają jakieś kompleksy, że przez dłuższy czas zamiast kibicować swojemu zespołowi prowadzili tylko antydoping na Wisłę? Nie wiem ale niby Wisła ma kose np z Lechem ale jak się gra na Lechu to atmosfera jest dobra i jest doping pod Lecha a nie typowe wyzywanie rywala.
                        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                        Comment

                        • kiszot
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 08-2001
                          • 8105

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                          Czy kibice z Bytomia mają jakieś kompleksy, że przez dłuższy czas zamiast kibicować swojemu zespołowi prowadzili tylko antydoping na Wisłę? Nie wiem ale niby Wisła ma kose np z Lechem ale jak się gra na Lechu to atmosfera jest dobra i jest doping pod Lecha a nie typowe wyzywanie rywala.
                          Byłeś na meczu? O ile pamięć mnie nie myli to Wisła w większości wyzywała Arkę.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Na moim podwórku całkiem całkiem
                            Pogoń jak na razie wszystko u siebie: 2:0, 4:0, 5:0, 4:0
                            Stal 1:0 wyjazd, 2:0 dom, 8:0 wyjazd , 1:0 dom i z czerwonej latarni awansowała o kilka miejsc do góry.
                            Martwi mnie ilość kibiców na Pogoni, łącznie na czterech meczach było z pięć tysięcy
                            Niestety ,ale dla niektórych chodzenie na IV ligę to wstyd;mam nadzieję,że więcej już się nie pojawią na Twardowskiego -fani sukcesu kur...


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • arcy
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Chciałem napisać coś o różnicy poziomu pomiędzy I a IV ligą i jej wpływem na frekwencję, ale to tak oczywiste, że tylko nieliczne jednostki nie mogą tego pojąć.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                Chciałem napisać coś o różnicy poziomu pomiędzy I a IV ligą i jej wpływem na frekwencję, ale to tak oczywiste, że tylko nieliczne jednostki nie mogą tego pojąć.
                                Pewni internetowi mądrale nie potrafią pojąć,że z klubem powinno się być na dobre i na złe,co mnie w twoim przypadku absolutnie nie dziwi, że nie potrafisz tego pojąć.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...