przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jablon
    Senior
    • 12-2008
    • 179

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki
    Baty zbierać od słabych drużyn, a co to da oprócz wstydu??
    A przed kim czujesz wstyd??

    Comment

    • laki
      Member
      • 07-2008
      • 97

      Nie śledziłem z wypiekami, marne to "sukcesy" były trzeba przyznać, nie było się za bardzo czym podniecać bo jedna wygrana z Manchesterem City czy też pozaboiskowe atrakcje w meczach Wisły z Parmą czy Lazio nie były powodem dla którego miałbym dostawać jakichś niezdrowych podniet.


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon
      A przed kim czujesz wstyd??
      Przed światem że w niemałym kraju jakim jest Polska nie ma gości do grania w piłkę. Wstyd powinni czuc kopacze nie kibice, lecz to zazwyczaj tak jest że Ci drudzy wkładają więcej serca w sprawy związane z futbolem. Prawda jest taka że jak leją nas takie potęgi jak Barcelona czy Real to jest to niefart i trudno, ja to rozumiem. Lecz "potęgi" typu Soligorsk, Tbilisi czy inne gejzery - z nimi przegrywając wstydzić się trzeba.

      Comment

      • jablon
        Senior
        • 12-2008
        • 179

        Ja kompleksów nie mam i jakoś nie drżę ze strachu co tylko o Polakach myślą na świecie. Zresztą jakoś nie zauważyłem, żeby np. Włosi czy Hiszpanie spędzali czas na nabijaniu się, jaka to polska piłka jest kiepska. Nie wiem czemu, ale porażki z dajmy na to Valerengą czy Tbilisi, uszły chyba ich uwadze.

        Comment

        • laki
          Member
          • 07-2008
          • 97

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon
          Ja kompleksów nie mam i jakoś nie drżę ze strachu co tylko o Polakach myślą na świecie. Zresztą jakoś nie zauważyłem, żeby np. Włosi czy Hiszpanie spędzali czas na nabijaniu się, jaka to polska piłka jest kiepska. Nie wiem czemu, ale porażki z dajmy na to Valerengą czy Tbilisi, uszły chyba ich uwadze.
          Uszły bo kto sie wogóle interesuje jakimś trzecim światem w piłce nożnej?? Jakąś tam Polską żyjącą wspomnieniami o Bońku, Deynie i Górskim?? Mają na nas wywalone po całości. Wyobrax sobie że drużyna z kraju, powiedzmy na to Gruzja, przegrywa z drużyną, pwiedzmy z Azerbejdżanu. I co bedziesz się nabijał z Gruzińskiej porażki, bedziesz analizował słabośc futbolu w tym kraju?? Nie będziesz bo masz tak samo gdzieś ich granie jak mają nas Włosi czy Hiszpanie... Jeżeli ktoś jest słaby z definicji to porażki z jeszcze słabszymi nie odbijają się echem na świecie... Kultura ludzi niektórych zachodnich krajów nakazuje podchodzić do przeciwnika z szacunkiem i tylko to powoduje że jak przyjeżdża Barcelona i widzi cały ten syf to się nie śmieją tylko przechodzą obok meczu żeby dać biednym Polakom choć trochę radości mimo wcześniejszej sromotnej klęski...

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki
            Co Wy pieprzycie?? Polskie kluby nie powinny grać w żadnych miedzynarodowych rozgrywkach bo są za słabe i przynoszą wstyd. (...)
            Bzdura piramidalna. Ja na świeżo mam w pamięci, jak w 2002 Polonia pokonała FC Porto (pół roku później zdobyło PUEFA) 2:0 w rewanżu - fakt, że po porażce 0:6, ale sławetny Mourinho był autentycznie wk**wiony = bezcenne .

            Jeżeli nie będziemy grać z zagraniczniakami, to za parę lat zejdziemy do poziomu San Marino, a każdy młody i zdolny zawodnik będzie marzył, aby jak najszybciej spieprzyć za dowolną granicę, gdzie tylko będzie kasa do podniesienia z murawy. Bo że w Polsce jej nie będzie, to pewne.

            I tu się zdziwiłem, że jako narodowiec podrzucasz takie pomysły... Wszak powinniśmy łoić skórę pośledniejszym nacjom - a z Gruzją, Islandią czy Norwegią mamy jednak w historii bilans mocno dodatni, mimo pojedynczych wpadek . Narodowcy z reguły oburzają się, że w polskiej lidze grają obcokrajowcy - 90% z nich to jakiś szrot, sprowadzany przez "znajomych" menedżerów, zajmujący tylko miejsce w kadrze zdolnym juniorom...
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • laki
              Member
              • 07-2008
              • 97

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
              Bzdura piramidalna. Ja na świeżo mam w pamięci, jak w 2002 Polonia pokonała FC Porto (pół roku później zdobyło PUEFA) 2:0 w rewanżu - fakt, że po porażce 0:6, ale sławetny Mourinho był autentycznie wk**wiony = bezcenne .

              Jeżeli nie będziemy grać z zagraniczniakami, to za parę lat zejdziemy do poziomu San Marino, a każdy młody i zdolny zawodnik będzie marzył, aby jak najszybciej spieprzyć za dowolną granicę, gdzie tylko będzie kasa do podniesienia z murawy. Bo że w Polsce jej nie będzie, to pewne.

              I tu się zdziwiłem, że jako narodowiec podrzucasz takie pomysły... Wszak powinniśmy łoić skórę pośledniejszym nacjom - a z Gruzją, Islandią czy Norwegią mamy jednak w historii bilans mocno dodatni, mimo pojedynczych wpadek . Narodowcy z reguły oburzają się, że w polskiej lidze grają obcokrajowcy - 90% z nich to jakiś szrot, sprowadzany przez "znajomych" menedżerów, zajmujący tylko miejsce w kadrze zdolnym juniorom...
              Blisko nam już do San Marino. W Polsce nie ma kasy dla piłkarzy?? Pierwszy raz słyszę, za taką grę jaką prezentują nasze "gwiazdy" ligowe o dostają KOKOSY a nie pieniądze.
              "Łoić skórę pośledniejszym nacjom" - co Ty trzaśnięty jesteś, czy ogarnięty jakąś manią prześladowczą?? Na całym świecie jest tak że obcokrajowiec chcący grać w danym kraju w piłkę musi być LEPSZY od tubylców, u nas jest to nie do końca tak, i pomijając kwestię narodowości/rasy sceptycznie patrzę na obcokrajowców.

              Comment

              • jablon
                Senior
                • 12-2008
                • 179

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki
                Uszły bo kto sie wogóle interesuje jakimś trzecim światem w piłce nożnej
                I dlatego mamy nie grać w europejskich pucharach? Czyli powinny w nich grać raptem 3-5 państw?

                Poza tym sam się gubisz. Najpierw piszesz, że polskie drużyny przynoszą wstyd na arenie międzynarodowej, a później przyznajesz, że nikt się naszą słabiuteńką piłką nie interesuje.

                Comment

                • laki
                  Member
                  • 07-2008
                  • 97

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jablon
                  I dlatego mamy nie grać w europejskich pucharach? Czyli powinny w nich grać raptem 3-5 państw?

                  Poza tym sam się gubisz. Najpierw piszesz, że polskie drużyny przynoszą wstyd na arenie międzynarodowej, a później przyznajesz, że nikt się naszą słabiuteńką piłką nie interesuje.
                  Ja się gubię?? Przecież Ty nie rozumiesz o co biega... wytłumaczę jak przedszkolakowi: "przynoszą wstyd" - a co Hiszpanie czy Włosi maja się wstydzić?? Wstydzimy się My, Polacy za takie a nie inne występy, właśnie dlatego że przez taką postawę nikt się nami nie interesuje i wszyscy się co najwyżej uśmiechają gdy o nas słyszą. Zagubiony jesteś Ty jeśli przyjąłeś że wstydził się będzie ktokolwiek oprócz nas... Nie jest istotne czy ktokolwiek w Europie będzie się nami interesował - wstyd po porażce z dużo słabszym rywalem z egzotycznego kraju(klubu) zawsze jest wstydem.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8103

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laki
                    Ja się gubię?? Przecież Ty nie rozumiesz o co biega... wytłumaczę jak przedszkolakowi: "przynoszą wstyd" - a co Hiszpanie czy Włosi maja się wstydzić?? Wstydzimy się My, Polacy za takie a nie inne występy, właśnie dlatego że przez taką postawę nikt się nami nie interesuje i wszyscy się co najwyżej uśmiechają gdy o nas słyszą. Zagubiony jesteś Ty jeśli przyjąłeś że wstydził się będzie ktokolwiek oprócz nas... Nie jest istotne czy ktokolwiek w Europie będzie się nami interesował - wstyd po porażce z dużo słabszym rywalem z egzotycznego kraju(klubu) zawsze jest wstydem.
                    Też jestem za tym,żeby polskie drużyny nie grały w europejskich pucharach bo przynoszą wstyd.Ale nie ma innej drogi żeby nasze kluby zaczęły lepiej grać Dlatego trzeba je posyłać do boju i czasami się wstydzić.
                    Last edited by kiszot; 08-07-2009, 20:13.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • jablon
                      Senior
                      • 12-2008
                      • 179

                      Dalej nie odpowiedziałeś na moje podstawowe pytanie.

                      Gdzie twierdzę, że to Hiszpanie, Włosi czy ktokolwiek inny ma się wstydzić? Zapętliłeś się w tym wstydzie.

                      PS: uwagi o przedszkolu zachowaj dla siebie.

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Laki, naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem...

                        W ramach ćwiczenia: podaj, jaki (conajmniej) wynik musi osiągnąć jutro Polonia z Czarnogórcami, abyśmy uniknęli wstydu...
                        Last edited by Wujcio_Shaggy; 08-07-2009, 21:02.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • laki
                          Member
                          • 07-2008
                          • 97

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                          Laki, naucz się chłopie czytać ze zrozumieniem...

                          W ramach ćwiczenia: podaj, jaki (conajmniej) wynik musi osiągnąć jutro Polonia z Czarnogórcami, abyśmy uniknęli wstydu...
                          Jako kibic Polonii jakikolwiek korzystny i będę się cieszył.

                          "że polskie drużyny przynoszą wstyd na arenie międzynarodowej, a później przyznajesz, że nikt się naszą słabiuteńką piłką nie interesuje"
                          co tu mam rozumieć. Wstydzą się POLACY niezależnie czy wszelkie media tego świata nas oleją czy nie. choćbyśmy nawet w klatce zagrali bez kamer i mediów z teoretycznie o 100000% słabszym rywalem to i tak będzie wstyd. Nagłośnienie nie ma tu nic do tego. Czy się nami interesują inni czy nie to nie jest wyznacznikiem tego że się Polak musi wstydzić za występy drużyn ze swej ziemi ojczystej... I panowie - mniej rozumowania a więcej obiektywizmu..

                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            No i wynik jest korzystny, bo przechodzimy dalej...

                            Co za cholerna nonszalancja i pieprzony minimalizm! Chyba ze 20 rzutów rożnych Poloniści wykonywali, a zagrożenia bramki z nich żadnego. Nie można tak grać...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Ale wstyd, mimo awansu...
                              Przypomina mi się wypowiedź Macieja Szczęsnego w magazynie Szybka Piłka, który stwierdził że to porażka że taki klub jak Polonia Warszawa rezprezentuje Polskę w rozgrywkach międzynarodowych. Do tego ten trener Grembocki - widać facet się napala i coś chce zdziałać, ale... drżyjcie bo zdobywca pucharu San Marino przyjeżdża !!
                              Last edited by babalumek; 09-07-2009, 21:28.
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                                Co za cholerna nonszalancja i pieprzony minimalizm! Chyba ze 20 rzutów rożnych Poloniści wykonywali, a zagrożenia bramki z nich żadnego. Nie można tak grać...
                                Spoko, ponoć trenowali karne przed rewanżem, więc przygotowani byli na wszystko

                                Comment

                                Przetwarzanie...