przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 02-2001
    • 14936

    Więc chyba stwierdził, że zarobił, ile mógł i więcej się nie da. I ja się z tym zgadzam.

    Comment

    • YouPeter
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2004
      • 2379

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea
      I myslisz że będzie płacić za coś czego nie dostaje (czyli reklamę)? To tak jak byś poszedł do sklepu, zapłacił za towar i go nie dostał
      No dokładnie tak jest jak napisałeś KP zdjęła reklamy żeby przeczekać protesty kibiców a z tego rynku i tak się nie wycofa gdyż zbliżają się mistrzostwa w 2012.
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • pieczarek
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 06-2001
        • 5011

        Widzieliście wczorajsze zwycięstwo Realu nad AC Milan 13:3?



        Piechniczek by się ucieszył, niemal każdy był inaczej wykonywany.

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 08-2001
          • 8105

          Niestety wczoraj w Najstarszych Derbach Górnego Śląska Polonia uległa Ruchowi 0:1.Wg tego co czytam to remis byłby sprawiedliwy,mi natomiast wydaje sie,że Ruch był o niebo lepszy od Polonii.Narzucił swój styl gry i nie dał nam nic pograć.Na trybunach za to widowisko remisowe.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • leona
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 07-2009
            • 5853

            Oglądałem 1 połowę i ostatnie 10 minut, i wydaje mi się, że faktycznie remis nie byłby krzywdzący dla żadnej z drużyn. Za to w tv to ja bardziej słyszałem Ruch. Ale nie od dzisiaj wiadomo, ze telewizja kłamie np. pierwsze wejście Smokowskiego i informacja, że "Witamy Państwa na najstarszych derbach Polski" :/

            PS: co Wy tam na Śląsku macie jakąś maniakalną manierę dodawania coraz to innych przymiotników do Derbów? To chyba nie był pierwszy mecz Polonii z Ruchem w ostatnich latach, a dopiero teraz "Najstarsze"? Wiem...rozumiem... matreking
            Last edited by leona; 24-10-2009, 09:00.

            Comment

            • kiszot
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 08-2001
              • 8105

              Marketing ale nie naciągany.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • leona
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 07-2009
                • 5853

                Na meczu Wisła-Piast, kibiców gości ponad 30tu (mimo, że mecz bez kibiców gości ) - PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!

                Wciąż panujący Mistrz stacza się w tradycyjne ligowe olewactwo - tak słabo grającej Wisły dawno nie było. Wiem Levadia... ale gra wyglądała wtedy lepiej

                Comment

                • genea
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 02-2006
                  • 1515

                  Za to Widzew się rozkręca. W ostatniej kolejce siedem razy zgasił pruszkowski Znicz
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Magiczny wieczór na magicznym stadionie magicznego klubu
                    Jeżeli wyjdą transfery o których mówi się w kuluarach to Widzew wróci do Eklasy nie tylko po to aby być tam tłem dla najlepszych.
                    W takiej formie nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo w Zabrzu.

                    ps. Na trybunach niesamowita zabawa w której bierze udział spora grupa dzieciaków z Warszawy przywiezionych na mecz przez FC Widzewska Warszawa - niesamowita akcja,wielkie gratki dla chłopaków i dziewczyn z Wawki
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • peter007
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 06-2004
                      • 2820

                      Jakież to transfery?
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Jadoo
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 10-2008
                        • 339

                        Ja słyszaałem tylko o Golu i Wróblu z GKS Bełchatów.

                        Comment

                        • peter007
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 06-2004
                          • 2820

                          Zbytnio nie błyszczą na tle E-klasy, więc nie uznałbym tego za wzmocnienia na miarę górnej części tabeli
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • żąleną
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Spoko, Zythum co roku obwieszcza "teraz wzmocnienia i puchary".

                            Comment

                            • zgroza
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼
                              • 03-2008
                              • 3605

                              Dziś kolejny prezent od SFV, czyli drugi mecz w poniedziałek w ciągu ostatniego miesiąca.
                              Ogólny poziom dobry nasi (FV Vaduz) byli o 2 poziomy lepsi od FC Wil i wygraliśmy 3:2 przy lepszym dopingu niż poprzednio.
                              Ale... W ciągu 61 minuty straciliśmy 2 bramki. Najpierw podanie do pomocnika na 30 metr, gdy wokół niego było 5 przeciwników, a potem strata 2 sekundy po wybiciu. Ale nie jest źle - tylko 5 punktów straty do lidera i 1 do miejsca barażowego.
                              Lotna ekspozytura browaru

                              Też Was kocham.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                My dzisiaj gramy z Piastunkami w PP, po ostatnim zwycięstwie w lidze nad KSZO, nie jestem pewien, czy będzie dobrze, ale trzeba wierzyć w awans
                                Wracając do meczu z Ostrowcem, zastanawiam się czy ci sędziowie są naprawdę tacy beznadziejni.Dwa razy odgwizdał spalonego , gdy nasz napastnik wychodził na czystą pozycję,a to wielki błąd.94 minuta i powinno być 2:2, bo jak on zobaczył spalonego u zawodnika gości, to pozostanie chyba tylko jego tajemnicą.Nie wspomnę o pomyłkach po równo w obie strony jeśli chodzi o jakieś wydumane faule, do tego ewidentny rzut karny dla nas(pewnie Widzew by dostał-choć powtórki wyraźnie pokazały , że Hrymowicz nie faulował).Pozwalanie na leżenie piłkarzy gości w nieskończoność po faulach, co doprowadzało publiczność do niecenzuralnych okrzyków.Bramkarz przyjezdnych nie wiedzieć czemu nie dostał kartonika za spowalnianie gry-jakoś dziwnie dostał przyspieszenia jak wyszliśmy na 2:1 .
                                Pozdrowienia dostał tez Lato i PZPN.Za transparent "...Lato byłeś bohaterem, teraz jesteś..."dostaliśmy 8 tysięcy kary i na 99% mecz przy pustych trybunach z Flotą.
                                Czyli tekst jest obraźliwy i pewnie rasistowski do tego.Żelbetonie z pzpn-to nie koniec wojny z wami.
                                Last edited by Pogoniarz; 27-10-2009, 07:53.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...