przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    20 kwietnia 2010, 14:08:43 - prof
    Kara finansowa dla Pogoni Szczecin

    25 tysięcy złotych musi zapłacić Pogoń Szczecin za zachowanie kibiców podczas meczów z Flotą i Zagłębiem.

    10 tysięcy złotych klub zapłaci za zdarzenia z 12 marca podczas spotkania z Flotą Świnoujście. Wydział Dyscypliny ukarał Pogoń za brak należytej kontroli osobistej kibiców zarówno gości jak i gospodarzy, co pozwoliło na odpalenie rac świetlnych i lamp stroboskopowych oraz wywieszenie transparentów o treści niezwiązanej z meczem.

    Dotkliwsza kara, 15 tysięcy złotych, spadła na klub po meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Główne powody: to odpalenie petard, świec dymnych i rac świetlnych, nadmiar rzuconych serpentyn (co opóźniło wznowienie gry). Za wybitnie chuligańskie i niedopuszczalne uznano rzucanie przedmiotami w zawodników.

    Kara została zaostrzona ze względu na recydywę, gdyż klub został w tym sezonie ukarany już sześć razy.

    W przypadku powtórzenia się podobnych przypadków w kolejnych meczach Wydział Dyscypliny może orzec w stosunku do Pogoni zakaz rozgrywania meczów z udziałem publiczności na części lub całym stadionie.

    źródło: Pogoń Szczecin
    Ło matko kryminał normalnie.Kibice Floty jadąc do nas wiedzieli o naszych psach i ochronie dlatego wyjechali prawie sześć godzin wcześniej.Na trasie już ich trzepali-nie wiem czego oni szukali.(przecież my mamy z nimi jakby układ i jest spory ich fan club w Świnoujściu)Co ciekawe z grupy ponad 500 osobowej ostatni weszli dopiero w drugiej połowie , a pod stadionem byli dwie godziny wcześniej, a race i tak przemycili )
    Druga sprawa w taryfikatorze PZPN czy jest napisane ile można rzucić serpentyn w jednym meczu ?Problem przedłużyć mecz?Obserwator widać miał ochotę już pochlać, albo śpieszył się na pociąg.
    Robi się coraz "ciekawiej"Będziemy mieli u nas wymarzone Walterowskie stadiony
    Last edited by Pogoniarz; 21-04-2010, 06:34.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Krzysiu
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      ... 25 tysięcy złotych musi zapłacić Pogoń Szczecin za zachowanie kibiców podczas meczów z Flotą i Zagłębiem...
      Pogoniarz, nie odczuwasz jakiegoś pewnego dyskomfortu, stosując takie formy "wspierania" swojego ukochanego klubu?

      Comment

      • pieczarek
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 06-2001
        • 5011

        Krzysiu, nie ośmieszaj się takimi pytaniami!
        Zdolność kibiców do identyfikowania związków przyczynowo-skutkowych stoi na bardzo niskim poziomie. Zamiast się choć odrobinę zastanowić, to na każde Twoje pytanie odpowiedzą, że masz się odwalić ponieważ złożyli wieniec przed Pałacem Prezydenckim, zorganizowali spotkanie świąteczne z sierotami, psy się na nich uwzięły, bilety są za drogie.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          My za to płacimy, proszę wszechwiedzących WIELKICH ZNAWCÓW.
          Za to ,że psiarnia i ochrona nie potrafiła u kibiców Floty znaleźć rac też, a my akurat się na ewentualne restrykcje cały czas się składamy i jest już blisko i co powiecie MĄDRALE?
          Odnośnie wieńców i przebywania w Domach Dziecka , to świadczy tylko o Was wielcy prawicowcy.
          Last edited by Pogoniarz; 21-04-2010, 09:35.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • becik
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🍼🍼
            • 07-2002
            • 14999

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
            (...)Przedstawiciele kibiców zapalili także znicze w barwach naszego klubu. (...)Nie byliśmy jedynymi. Takie to z nas tylko bydło.
            Tak się zastanawiam nad jednym....w chwili gdy cały naród (dosłownie) składa kondolencje w ten czy inny sposób, wyraża swój żal i smutek jak tylko może, to zaznaczanie na forum, że akurat kibice Pogoni złożyli wieniec (bez względu na to czy w imieniu kibiców, czy swoim własnym) jest aż tak wielkim dla nich wydarzeniem, że trzeba o tym pisać w ogóle? Jeśli tak to faktycznie była to bardzo wielka rzecz...., a dla mnie jest to najzwyklejszy, patriotyczny odruch serca kazdego Polaka, o którym nie trzeba nigdzie pisać czy rozgłaszać, a juz szczególnie się tym chwalić.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • leona
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 07-2009
              • 5853

              Dlaczego w wątku piłkarskim nie rozmawia się o piłce nożnej? Dlaczego nikt nie założy wątku kibicowskiego?

              Ja wolałbym podywagować o tym czy Małecki rozegrał wczoraj swój najlepszy mecz w ekstraklasie albo czy Grzelakowi nie należy się wykluczenie na kilka meczy za deptanie po nerkach i kopnięcie w głowę zawodnika Jagiellonii?

              Comment

              • pieczarek
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 06-2001
                • 5011

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                My za to płacimy, proszę wszechwiedzących WIELKICH ZNAWCÓW.
                Za to ,że psiarnia i ochrona nie potrafiła u kibiców Floty znaleźć rac też, a my akurat się na ewentualne restrykcje cały czas się składamy i jest już blisko i co powiecie MĄDRALE?
                Odnośnie wieńców i przebywania w Domach Dziecka , to świadczy tylko o Was wielcy prawicowcy.
                Pogoniarz, dziękuję za szybkie potwierdzenie mojej tezy o niskim poziomie identyfikowania związków przyczynowo-skutkowych.

                Wierzę Ci na słowo, że płacicie wszelkie kary nakładane na klub. Ale naprawdę trzeba mieć nierówno pod sufitem, aby najpierw prowokować wymierzenie kary, a później bohatersko robić składkę na tę karę. Już przedszkolacy wiedzą, że głupio jest wkładać rękę do ogniska. Ale mamy wolny kraj (jeszcze, bo nie wiadomo co to się będzie w Tuskmenistanie działo) i dorośli mogą na swoją odpowiedzialność, także finansową, wkładać ręce do ognia.

                Comment

                • pieczarek
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                  Ja wolałbym podywagować o tym .... czy Grzelakowi nie należy się wykluczenie na kilka meczy za deptanie po nerkach i kopnięcie w głowę zawodnika Jagiellonii?
                  Ależ do omawiania podobnych przypadków trzeba założyć wątek sado-maso.

                  Comment

                  • kiszot
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    🍼🍼
                    • 08-2001
                    • 8105

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb
                    Ludzi na stadionie mało (sam oglądałem mecz w pubie) ale to moim zdaniem raczej przez termin spotkania.
                    Tzn w pubie o 16:30 można mecz obejrzec a na stadionie juz nie koniecznie? Mi termin kolidował z byciem na stadionie ale tobie?
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Jimmy_jb
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 11-2005
                      • 911

                      No właśnie tak się złożyło że dopiero po 16 wychodziłem z domu a z braku samochodu korzystam z komunikacji publicznej. Dojazd na czas był nierealny więc wolałem obejrzeć cały mecz w pubie. Tak po prostu wyszło.
                      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                      Comment

                      • kiszot
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        🍼🍼
                        • 08-2001
                        • 8105

                        Fragment wspomnień jednego ze starszych kibiców Polonii,który przelewa swoje wspomnienie na razie na strony forum ale może w przyszłości i na strony książki.

                        "Pod koniec lat 60. niektórzy członkowie "wielkiej Polonii" kończyli już karierę, a innym marzył się wyjazd za granicę, gdyż władze zaczęły właśnie wydawać takie pozwolenia dla zasłużonych piłkarzy po trzydziestce. Pierwszy wyjechał Liberda, ale w kolejce czekali już następni. Kiedy zabrakło w bramce Szymkowiaka, w ataku Jóźwiaka, do Górnika odszedł Banaś, a do Francji podążył Grzegorczyk wiadomo było, że skończyła się "epoka".

                        W takich właśnie warunkach przyszło mnie i moim kamratom "wchodzić na poważnie" w to nasze kibicowanie Polonii. I nie powiem, że było nam z tym tak źle. Ciągle w żywej pamięci mieliśmy też te piękne lata sukcesów, a w sercach wiarę i nadzieję na lepsze jutro. Musiało wystarczyć tej nadziei na wiele, wiele chudych i coraz chudszych piłkarskich lat. Czasami rzeczywiście nachodziły nas refleksje, że być może lepiej było urodzić się wcześniej i przeżyć to apogeum w wieku dojrzalszym? Jednakże prawda jest taka, że prawdziwa przygoda kibicowska nie wymaga wielkich sukcesów drużyny (choć takowe z pewnością nie przeszkadzają!). Niektórzy młodsi kibice ujmują to w prostej formule "Polonia to My!". Zarządcy klubu odchodzą, piłkarze i trenerzy się zmieniają, przychodzą lata chudsze, a tylko prawdziwi i wierni kibice są ciągle z klubem. I pod tym względem nasza działalność w Polonii była z wszech miar udana (mimo słabszego okresu gry Polonii). I w tym sensie mogę śmiało powiedzieć, iż rzeczywiście (i mimo wszystko) wtedy z Polonią "żyłem w ciekawych czasach".
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Marusia
                          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                          🍼🍼
                          • 02-2001
                          • 20221

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                          Moje lużne refleksje i gówno mnie obchodzi co o tym pomyślą apologegi milicyjnego gestapostw(...)Rozbija mnie cytowanie gówna wyborczego. (...)To jest wasz zawszony gówaniany świat gówna wyborczego i gestapowców policyjnych
                          Proszę o kontrolowanie języka używanego na tym forum
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • biermann
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 09-2001
                            • 2552

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Proszę o kontrolowanie języka używanego na tym forum
                            Nie proś... wyrzuć w niebyt
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Wczoraj miałem okazję oglądać kilka meczyków i ten Wisła -"Lech" , pokazał w jakim miejscu jesteśmy.Wisła grała jakby nie chciała wygrać , a Amikorz chciał , ale kompletnie nie miał pojęcia jak to zrobić-jednym słowem NUDA.
                              ŁKS-Sandecja był ciekawszy, a poziom według mnie lepszy i walka na całego.
                              Kolejny mecz w czwartej lidze zachodniopomorskiej i derby Szczecina Stal-Hutnik zacząłem oglądać po przerwie i byłem zdumiony...poziomem sędziowania.Kości trzeszczały, sędziowie boczni machali chorągiewkami jak cepami, jak był spalony , to puszczali akcje, jak nie było to chorągiewka była w górze,Chłopcom do podawania piłek futbolówka co rusz lądował na placu gry i zero interwencji.
                              Piłkarzy i trenerzy co chwilę po "kosach" rywali krzyczeli znane słowo na K i też nic.Ciekawa sytuacja miała miejsce pod koniec meczu, po kolejnym faulu gości, zawodnik gospodarzy wstał i powiedział no chyba ci zaraz przypierd...adwersarz podbiegł do niego stuknęli się czołami, po czym podbiegł kolejny z ekipy gości i z całej siły pchnął faulowanego.Zlecieli się wszyscy będący na boisku, doszło do ostrych przepychanek , ale po jakiejś minucie trenerzy uspokoili zawodników.Efektem tych zdarzeń była reprymenda sędziego
                              Po chwili rzut wolny i wrzutka w pole karne, strzał i piękna parada bramkarza gośc, piłka wychodzi na rzut rożnyi i sędzia nakazuje wznowić grę od bramki .Piłkarze Stali podbiegają i protestują, wyskakuje trener i sędzia wtedy przypomniał sobie co trzeba pokazać, choć piłkarze i trener mieli w tym przypadku rację.
                              W drugiej połowie emocji nie brakowało, i na boisku i poza nim też .
                              Last edited by Pogoniarz; 25-04-2010, 18:12.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Na takim szczeblu rozgrywkowym takie rzeczy-szacunek http://www.chrobry.glogow.pl/index.p...chrobry-gornik.
                                Ciekawe czy my po wygranej jeszcze załapiemy się o walkę o awans...?


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...