przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Wczoraj miałem okazję oglądać kilka meczyków i ten Wisła -"Lech" , pokazał w jakim miejscu jesteśmy.
    My czujemy się dość dobrze. Remis sprawiedliwy. Kibice dopisali. A że "polska piłka" i telewizja nie zadowolona bo nie wyszedł pompowany h(k)it jesieni, to strasznie mi przykro

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
      My czujemy się dość dobrze. Remis sprawiedliwy. Kibice dopisali. A że "polska piłka" i telewizja nie zadowolona bo nie wyszedł pompowany h(k)it jesieni, to strasznie mi przykro
      Fakt cel osiągnięty, ale z taka grą to pierwsza runda i to co zwykle.Trafnie jest opisany ten mecz na jednym z portali

      Zabrakło skautów z Luksemburga

      Miał być hit, wyszedł kit. O ile pierwsza połowa spotkania była całkiem przyzwoita, o tyle po przerwie oglądaliśmy kopaninę na poziomie ligi okręgowej. Bez obrazy dla piłkarzy z okręgówek. Dzień przed meczem krakowianie opublikowali listę siedemastu klubów, których skauci zapowiedzieli swoją obecność na sobotnim meczu. Wśród nich wysłannicy z Anglii, Włoch i Niemiec. Zabrakło natomiast przedstawicieli klubów z Malty, Luksemburga i Wysp Owczych. A szkoda! Być może oni wypatrzyliby coś dla siebie. Przedstawiciele Fulham, Fiorentiny i Bayeru Leverkusen zbyt wielu nazwisk w notesach raczej nie zapisali. Z remisu może cieszyć się Wisła, która utrzymała przewagę czterech punktów nad Lechem i ma największe szanse, by za 20 dni sięgnąć po mistrzostwo kraju. Trzeci raz z rzędu. Tylko co dalej?


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Nieważne kto zdobędzie mistrza. Poziom jaki prezentują kandydaci gwarantuje odpadnięcie w pierwszej przedwstepnej rundzie jakiegokolwiek pucharu.

        U nas bez żadnych emocji 2:0 i coraz trudniej jest mobilizować piłkarzy do gry. Czekamy na mecze z Pogonią, Górnikiem i nieoczekiwanie z Sandecją.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Parafrazując:

          Nieważne kto awansuje do ekstraklasy, poziom jaki reprezentują kandydaci nie gwarantuje jakiegokolwiek postępu w polskiej piłce

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Liczący kilka lat Klub Sportowy Widzew Łódź Spółka Akcyjna obchodzi stulecie nieboszczyka RTS Widzew. Obchodom tym, noszącym dosyć wyraźne cechy nekrofilii, towarzyszy niezła chryja. Nie chce w nich uczestniczyć grupa najbardziej znanych piłkarzy nie istniejącego już Widzewa. Właściciele, na co dzień mający ich w głębokim poważaniu, robią słodkie miny, aby ich jednak na obchody tego dziwnego jubileuszu ściągnąć.

            Zabawne to wszystko niezmiernie. A będzie jeszcze śmieszniej. Wkrótce podobne obchody organizuje Pogoń Nowa. A już za rok zapowiada się w Warszawie przekomiczny jubileusz stulecia Groclinu.

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              Zamiast rzetelnej informacji o wieńcach, zabawach dla sierot, miłości do klubu itp. w internecie kolejna porcja psiego ujadania. Oczywiście, żaden choć trochę myślący człowiek za nic nie uwierzy w te obelżywe kłamstwa. Kłopot w tym, że raz ochlapany błotem kibic musi się cały czas tłumaczyć z niewinności.

              Całość kłamstw tutaj:



              Cytuję największe plugastwa:
              Katowickie Centralne Biuro Śledcze (specjalna antymafijna jednostka policji) już rok temu alarmowało o wkraczaniu pseudokibiców w świat zorganizowanej przestępczości. Według policyjnych analityków szalikowcy organizacją i działaniem zaczynają przypominać klasyczne gangi, z szefostwem, skarbnikiem oraz grupą zaufanych ludzi od mokrej roboty.

              Policja przyznaje, że takie grupy ciężko się rozpracowuje, bo są bardzo hermetyczne i trudno wprowadzić do środka agentów.

              - Wbrew obiegowej opinii gangi pseudokibiców działają ponad podziałami klubowymi. Na stadionach może się i okładają, jednak poza nimi szalikowcy Ruchu Chorzów są w stanie ukrywać poszukiwanych przez nas pseudokibiców GKS-u Katowice - mówi dyrektor śląskiego CBŚ.

              Głównym źródłem utrzymania takich grup są handel narkotykami (rozprowadzanymi m.in. na stadionach) oraz napady i włamania. Ich członkowie są brutalni i gotowi na wszystko. Kilka lat temu zrobili zrzutkę i szukali płatnego zabójcy, który zastrzeliłby tropiącego ich katowickiego prokuratora.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Proszę moderatora o usuwanie wpisów nie traktujących o piłce nożnej w tym temacie

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23849

                  Udał Ci się ten żart
                  Last edited by ART; 28-04-2010, 11:47.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Starałem się poziomem absurdu pobić VanPurRza i pieczarka, razem wziętych

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Coś ta runda w naszym wykonaniu cieniutka, do zdobycia jeszcze 24 punkty, ale dwa mecze w Łodzi i u siebie z Górnikiem , coś mi się wydaje , że za rok nasza ekstraklasa


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Też mi się wydaje, że niestety Pogoń odpada z tego wyścigu. Z pozostałych opcji fajnie byłoby aby Sandecja awansowała - niech mają na stulecie klubu
                        Powalczy Górnik który ma bardzo dobrych zawodników. ŁKS to powinien grać o utrzymanie (słaby skład, brak przygotowań, kłopoty organizacyjne, słabiutka frekwencja i żenujący doping) i moim zdaniem nie ma żadnych szans.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Kolejna psia prowokacja!!!

                          Tym razem w Lubinie. Psy wmieszane wśród kibiców Zagłębia pobiły prezesa Śląska Wrocław. Dla równowagi, wcześniej przebrani za kibiców Śląska, urządzali bijatyki w mieście. Szytą grubymi nićmi prowokację przejrzy bez problemu każdy absolwent gimnazjum. Niewiarygodne, do czego mogą się posunąć psy w swoich podłych intrygach. Policyjną grandę mogą potwierdzić naoczni świadkowie. Na tę bezczelną sztuczkę dała się złapać Komisja Ligi i wymierzyła Zagłębiu karę finansową. Bogu ducha winni kibice Zagłębia, to honorowe chłopaki i zapewne zrobią zrzutkę, aby zapłacić te głupie 40 tys. zł.

                          Materiały, wpisujące się niestety w ordynarną prowokację psów, można poczytać tutaj:

                          - W toalecie usłyszałem: 'Jak to jest być szmatą z Wrocławia?'. Jeden mnie trzymał, a drugi bił - relacjonuje Piotr Waśniewski, prezes zarządu Śląska Wrocław o zajściach na stadionie Zagłębia Lubin po wtorkowym meczu piłkarskiej Ekstraklasy. Komentatorzy alarmują: do skandalu w Lubinie doszło na nowym stadionie. To pokazuje, że sama budowa stadionów na Euro 2012 nie rozwiąże problemu kibolstwa w Polsce.


                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20221

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                            Proszę moderatora o usuwanie wpisów nie traktujących o piłce nożnej w tym temacie
                            Ja chyba zgłoszę petycję do Admina, żeby osobnym moderatorem tego tematu uczynił kogoś, kto się piłką nożną interesuje, bo mi się ciężko czyta te posty, czy na temat, czy też nie
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Ja chyba zgłoszę petycję do Admina, żeby osobnym moderatorem tego tematu uczynił kogoś, kto się piłką nożną interesuje, bo mi się ciężko czyta te posty, czy na temat, czy też nie
                              Wręcz przeciwnie - moderatorem może zostać wyłącznie osoba, która piłką nożną KOMPLETNIE się nie interesuje. Tylko taką osobę stać będzie na obiektywizm.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Wręcz przeciwnie - moderatorem może zostać wyłącznie osoba, która piłką nożną KOMPLETNIE się nie interesuje. Tylko taką osobę stać będzie na obiektywizm.
                                Czyli kandydatura pieczarka wygrywa

                                Comment

                                Przetwarzanie...