przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
    No nie wiem. Ceny są wyższe ale zarobki także. Na Legii na przyzwoite miejsce gdzieś koło środka trzeba wydać 100 (bez karnetu). Przy wynagrodzeniu średnim 3400 brutto to jest ponad dniówka.
    Karnet na Żyletę to 420 zł. Dla uczniów i studentów jeszcze mniej.

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Karnet na Żyletę to 420 zł. Dla uczniów i studentów jeszcze mniej.
      Widzę, że na dobre się zadomowiłeś w Warszawie

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        A idź Na stronie www napisali, to sobie znalazłem.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Karnet na Żyletę to 420 zł. Dla uczniów i studentów jeszcze mniej.
          Na żyletę to tak. Ja tam nie bywam. W Anglii za bramkami też miejsca są tańsze. Łączy nas jedno - na nowoczesnych stadionach rozrób nie ma bo konsekwencje przerosną korzyści. Anglicy też nie rozwiązali problemu około futbolowej przestępczości. Wywalili ją ze stadionów. Obyło się bez zamykania stadionów i okradania obywateli przez urzędników.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Zasadnicze pytanie brzmi, co takiego chuligana bardziej zaboli - policyjna pałka czy uderzenie po kieszeni.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971


              Ciąg dalszy cudów, wiem to my winni kibole.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Najbardziej frapujące jest ostatnie zdanie w linku podrzuconym przez Pogoniarza:
                Właścicielem 68 proc. akcji Odry jest czeski biznesmen Zdenek Zlamal, który niedawno ogłosił, że odda je za symboliczną złotówkę.

                To wielka okazja dla kibiców. Za złotówkę mogą przejąć władzę nad klubem (niestety, także zobowiązania). I będą mogli rządzić, rządzić, rządzić ... Przyjmować i zwalniać trenerów, kupować i sprzedawać zawodników, drogą głosowania ustalać składy, wprowadzić regulamin zezwalający na dowolne oprawy, w tym odpalanie rac. I to wszystko za głupią złotówkę.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Na rynku piłkarskim pojawi się chyba trzech zawodników Polonii Warszawa, zupełnie za darmo.
                  Właściciel, Józef Wojciechowski , zapewne wkurzony na trzech zawodników, nawet nie chcąc odzyskać pieniędzy za ich wcześniejsze pozyskanie, co się by też wiązało z prowizją dla tych zawodników, oświadczył, że odda trzech zawodników za darmo, nie chce za nich żadnych pieniędzy.

                  Przegląd Sportowy :

                  Janusz Wojciechowski : "Wystawiamy ich na listę transferową. Nie chcemy za nich żadnych pieniędzy, jeśli ktoś będzie nimi zainteresowany, może ich pozyskać za darmo. Oni zrobili na tym dobry interes, bo przed rokiem dostali od nas po 300 tysięcy złotych za podpis"

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    Na miejscu Wojciechowskiego to bym się nie chwalił

                    Jak on wogóle doszedł do takich pieniędzy? Patrząc na to jak prowadzi klub, to wydaje się niemożliwe że się dorobił. Albo wałki robił, albo Dyzma jakiś.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Nie no, nie można odmówić Wojciechowskiemu, że jest kimś przypadkowym w biznesie. Jego firma działa od wielu lat, ja go pamiętam sprzed parunastu lat, już wtedy jego firma była dużym graczem na rynku nieruchomości. A piłkę traktuje jako hobby, kalkulacja zysków to jakaś abstrakcja, w Polsce przecież żaden właściciel klubu na piłce nie zarabia, tylko zawsze dokłada. A Wojciechowski ma gest i swoje kaprysy, stać go.

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 5012

                        Dzięki Argentynie mogę oglądać mecz polskiej kadry na żywo w TV.
                        Mimo prowadzenia 1:0 do przerwy, nie wygląda to najlepiej skoro nasi głownie potrafią potykać się o piłkę.
                        Zwycięstwo potrzebne do rankingu FIFA, ale może lepiej by było jak by oddali ME komuś innemu i sami zrezygnowaliby z udziału.
                        Jestem już chyba za stary na oglądanie takiej polskiej piłki skoro mój wzorzec wzrokowy powstał na MS 1974.
                        No i 1:1
                        5440 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                          Dzięki Argentynie mogę oglądać mecz polskiej kadry na żywo w TV.
                          Mimo prowadzenia 1:0 do przerwy, nie wygląda to najlepiej skoro nasi głownie potrafią potykać się o piłkę.
                          Zwycięstwo potrzebne do rankingu FIFA, ale może lepiej by było jak by oddali ME komuś innemu i sami zrezygnowaliby z udziału.
                          Jestem już chyba za stary na oglądanie takiej polskiej piłki skoro mój wzorzec wzrokowy powstał na MS 1974.
                          No i 1:1
                          Argentyńczycy też nie pokazali Bóg wie czego, ogólnie rzecz ujmując, to już nawet się tym nie interesuję. Nie ma na co patrzeć.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                            Na miejscu Wojciechowskiego to bym się nie chwalił

                            Jak on wogóle doszedł do takich pieniędzy? Patrząc na to jak prowadzi klub, to wydaje się niemożliwe że się dorobił. Albo wałki robił, albo Dyzma jakiś.
                            Poczytaj sobie na forach o nieruchomościach opinie ludzi o mieszkaniach jakie produkuje firma pana JW to Ci się rozjaśni jak się dorobił

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Panowie zwycięstwo z Argentyną to fakt i cieszy, ale z głębokimi rezerwami, a poziom meczu hm...dolne rejony zaplecza ekstraklasy.Frekwencja mimo obniżenia cen biletów "skromna"-ciekawe dlaczego...


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8973

                                Szczyt bezmyślności, idiotyzmu i prowokacji,

                                W Warszawie na stadionie Legii ma się odbyć Orange Warsaw Festiwal, czy cuś podobnego. W telewizji funkcjonuje reklama tego przedsięwzięcia. Jednym z haseł pokazujących się w trakcie jej trwania jest : RAZEM ROZNIESIEMY STADION.

                                Pytanie - Kto zapłaci za straty materialne i kto wie czy nie w ludziach, jeśli widzowie posłuchają się reklamy?
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...