przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 05-2010
    • 741

    Nieźle gra ta nasza kadra, szczególnie ofensywnie. Z tyłu jednak często się gubimy i byle dobra drużyna może nam strzelić przy mniej szczęśliwym dniu ze trzy bramki.
    Brawa dla Szczęsnego. Mierzejewski także mi się wczoraj podobał, Lewandowskiemu widać ,że wiele nie potrzeba by oddać strzał, Błaszczykowski walczył - dla niego plus także za próby indywidualnego kiwania ,kilka razy się udało. Szkoda ,że Brożek i Grosicki dłużej nie pograli. Ciekawe czy Smuda przetestuje Małeckiego.

    Comment

    • VanPurRz
      Major Piwnych Rewolucji
      • 09-2008
      • 4229

      Jedyny pozytyw to Wojtek Szczęsny - będą z niego ludzie.
      Smuda strasznie się w prowadzeniu kadry zagubił ale faktem jest, że zawsze grał 11-12 zawodników i zmiany robił tylko wymuszone (tak było w Widzewie za czasów zdobywania mistrzostw i gry w LM). Nie wiem z czego to wynika?
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • arcy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 07-2002
        • 7538

        Jak donoszą media, przygotowujący się do podboju ligi polskiej i Europy Widzew Łódź jest bliski utraty swojego najskuteczniejszego zawodnika. Darvydas Sernas, chyba najwyżej wyceniany obecnie piłkarz Widzewa, ma zostać graczem prawdziwej europejskiej potęgi, Hajduka Split.

        Od siebie dodam, że Sernas strzelił w minionym sezonie 10 bramek w 30 meczach. Jeden gol na 3 mecze to nie jest wybitne osiągnięcie. Widzew ma więc szansę zrobić świetny interes, bo za rok albo pół będzie można wypożyczyć Sernasa za kilogram ziemniaków, po tym jak gdzieś około września/października straci szansę na miejsce w meczowej "18" Hajduka.

        Comment

        • arcy
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 07-2002
          • 7538

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
          Nie wiem z czego to wynika?
          Z tego, że on mecz przeżywa, zamiast analizować.

          Comment

          • babalumek
            Major Piwnych Rewolucji
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
            Jedyny pozytyw to Wojtek Szczęsny - będą z niego ludzie
            Będą. Bo póki co co drugą piłkę wypuszcza z rąk, głównie przed siebie.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • WojtekW
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 03-2011
              • 73

              Komentatorzy podniecali się strasznie, a ja nie widziałem nic fajnego w naszej grze. Nasi biegali jak juniorzy, a Francja sobie grała swoją gierkę. W 1 połowie strzału nawet nie oddaliśmy...

              Comment

              • WojtekW
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 03-2011
                • 73

                Kilka zmian -Małecki i Majewski zamiast Murawskiego i będzie drużyna na 3 miejsce w grupie

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 03-2006
                  • 13952

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojtekW
                  Kilka zmian -Małecki i Majewski zamiast Murawskiego
                  W 12-tu? Tak nie można

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Krzysiu
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102
                    ...naszej, budującej się reprezentacji. ...
                    Przepraszam, ale ile lat można budować reprezentację? Wydawało mi się, że do reprezentacji bierze się gości, którzy najlepiej grają w piłkę w swoim kraju i nie trzeba ich niczego uczyć, tylko trener ma przedstawić jakieś założenia taktyczne, które goście mają zrealizować. Zawodowcom mozna zrobić jakieś dwie - trzy próby i to powinno wystarczyć.

                    Comment

                    • Mason
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Chyba nie tak szybko można się przyzwyczaić do innego ustawienia niż w klubie, innej taktyki. Np. piłkarze z Borussi Dortmund muszą się przestawić z taktyki ofensywnej na taktykę "cała nadzieja w Szczęsnym"
                      Dlatego reprezentacja Hiszpanii ostatnio wszystko wygrywa - trzon drużyny zna się z klubu
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • pioterb4
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Najgorsze w tym wszystkim jest to, że do Euro jak ktoś policzył zostało około 10 sparingów (w tym znowu jakaś Tajlandia, Singapur itp) więc takich poważnych spotkań to będzie maximum 5 a my wciąż nie mamy skompletowanej obrony. Na lewej flance ma grać Boenisch ale jest od roku kontuzjowany i nie wiadomo w jakiej będzie formie w 2012, na środku obrony Smuda spróbował już chyba wszystkich a grać mogą jeszcze Perquis i Arboleda. Jak tych piłkarzy widzi Smuda w składzie to wiem czemu jesczze nic nie jest podejmowane w kwestii ich naturalizacji. Spotklają się na miesiąc przed Euro na zgrupowaniu i od razu się zgrają ze Szczęsnym? Najpierw to sobie jakichś wspólny język muszą ustalić.

                        Comment

                        • Mason
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Obaj są w trakcie załatwiania polskiego obywatelstwa, ale to musi trochę potrwać. I chyba obaj mieli jakieś braki we wnioskach, więc to się trochę przeciąga
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • pioterb4
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 05-2006
                            • 4322

                            No rozumiem, tylko pamiętam jak było z Rogerem i tam kwestia obywatelstwa rozegrała się dosć szybko dzięki interwencji Beenhakkera u prezydenta. Procedury procedurami ale jak mecz otwarcia Euro dla tej dwójki będzie dopiero 2-3 wspólnym spotkaniem to mam mocno mieszane uczucia co do powodzenia całej akcji.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 02-2001
                              • 14936

                              A ja mam mocno mieszane uczucia co do ich polskich korzeni. W dupie mam taką reprezentację, do której bierze się z łapanki jakich murzynów, którzy z mają z Polską tyle wspólnego, że kilka lat tu pracują. To nie jest MOJA reprezentacja i nie reprezentacja Polski, tylko reprezentacja PZPN.

                              Dziwię się w ogóle, że ktoś może takie machloje z obywatelstwem traktować jako poważny sposób na budowę reprezentacji. Wszyscy wiemy, jak skończyło się z Olisadebe - dostał paszport i zwiał tak szybko, jak to było możliwe. Może w ogóle pójść na łatwiznę, i wypożyczyć na Euro jakąś Barcelonę? W końcu za głupie 200 milionów na pewno da się kupić jedenastu najlepszych piłkarzy z Brazylii czy Afryki, którzy na Euro grć nie będą. Medal będziemy mieć jak w banku.

                              Comment

                              • pioterb4
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 05-2006
                                • 4322

                                MNie tam generalnie naturalizacja sztuczna też się nie podoba ale ta granica przyzwoitości już dawno została przekroczona więc adopcja do reprezentacji Perquisa czy kolejncyh już jakoś mnie nie rusza. Roger bez żadnych związków/korzeni, Boenisch marzący utopijnie o reprezentacji Niemiec wręcz wyproszony przez Smudę, Obraniak który od przeszło roku gra w polskiej reprezentacji a jeszcze słowa po naszemu nie nauczył się powiedzieć. Skoro poszliśmy tak daleko to już kolejne rewelacje mnie nie ruszają.

                                W końcu za głupie 200 milionów na pewno da się kupić jedenastu najlepszych piłkarzy z Brazylii czy Afryki, którzy na Euro grć nie będą. Medal będziemy mieć jak w banku.
                                Najlepsi zagrali na pewno już w swoich reprezentacjach a wtedy nie mogą już reprezentować innej nacji. Możemy liczyć co najwyżej na "odrzutki".

                                Comment

                                Przetwarzanie...