przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    (...) Aha sędziowie znowu ślepi?Bramkarz prawie staranowany i po chwili gol.Co to się wyrabia...
    (...)
    Jak dla mnie, to nie ma o co się czepić Małka (chociaż też go nie lubię...) za ten mecz. To było przypadkowe zderzenie poza polem bramkowym (gdyby w "piątce", to faktycznie miałby zastosowanie przepis o "ochronie" bramkarza) – Wasiluk szedł na piłkę, a bramkarz spóźnił się z wyjściem – i się zderzyli, żadnego ataku nie było.

    Późniejsza sytuacja Wiśniewskiego na karnego raczej wyglądała na klasycznego "nurka", niż faul bramkarza.

    Mecz generalnie nieciekawy; tradycyjnie Śląsk ma ze 40% posiadania piłki i zdobywa gola z pierwszego celnego strzału w meczu, po stałym fragmencie gry. Poza tym głównie destrukcja, destrukcja, destrukcja...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      ... U nas pikniki ruszyły i jest już ponad 9 koła kart kibica (...) ale ja wolę z tysiąc konkretów w młynie i to na tyle.
      Jaki problem? Trzeba było kupić te 9 tysięcy kart, rozdać kumplom i miałbyś konkret.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
        Jaki problem? Trzeba było kupić te 9 tysięcy kart, rozdać kumplom i miałbyś konkret.
        Nie mam 9 tysięcy kumpli
        Wczoraj bardzo dobry mecz w wykonaniu Pogoni i Arki, sporo sytuacji podbramkowych i cztery razy piłka lądowała w siatce, na szczęście 3 razy u gości.
        Na trybunach w końcu już konkretny doping i konkretny młyn, oprawa, race i świece dymne(pewnie nam dowalą niezłą karę)Widzów 7219, plus Arka ze zgodami, którzy mocno spóźnieni wchodzili do chyba 80 minuty(czy Oni nie ogarnęli tematu, że u nas jest walnięta w głowę psiarnia i wpuszczają po 5 po przeszukaniu, dmuchaniu w alkomat, kamerowaniu i sprawdzaniu komórek?, przecież już to wszystkie ekipy goszczące u nas przerabiały.)
        Wychodzi, że rundę zakończymy na miejscu premiowanym awansem, co oczywiście bardzo cieszy.Najlepszy zespół , który tu był to bezapelacyjnie Arka i według mnie to Oni , my i Piast będziemy się liczyć o pierwszą dwójkę, no chyba, że w zimie nastąpią jakieś wielkie ruchy transferowe i się wtedy zamiesza.Runda się niby dla nas skończyła, ale do rozegrania jeszcze trzy mecze, także nie ma spania, bo Piast zagra tylko dwa mecze na wyjeździe, oprócz dzisiejszego.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Fala
          Senior
          • 07-2004
          • 671

          Jak sobie pomyślę, że w 2012 piłkarze polskiej reprezentacji będą pić piwo od sponsora, to się obawiam o ich sprawność i gotowość do gry
          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
          Admin ma zawsze rację

          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
            To było przypadkowe zderzenie poza polem bramkowym (gdyby w "piątce", to faktycznie miałby zastosowanie przepis o "ochronie" bramkarza) – Wasiluk szedł na piłkę, a bramkarz spóźnił się z wyjściem – i się zderzyli, żadnego ataku nie było.
            Jeśli mowa o sytuacji tuż przed golem to ja to widziałem tak, że dwóch wisiało w powietrzu do piłki a bramkarz spóźniony wpadł na nich i spadł na plecy. Spóźniony był a nie żaden faul.
            A przepisu o ochronie w "piątce" już nie ma, teraz piątka jest tylko do wykopywanie piłki - ostatnio często Stempniewski o tym przypomina.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Przed meczem z Fulham mówiłem, że 2-0 biorę w ciemno - szkoda, że tak się nie udało. Obecna gra Wisły pokazuje, że nie liczą się "gwiazdy na miarę naszej ligi" ale kopacze, którzy potrafią zostawić na boisku serce albo chociaż wychowankowie... I tutaj dochodzimy do Legii. Gratulacje za awans

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Legia wygrała mecz wyrównany, a nawet ze wskazaniem na przeciwnika mimo gry w przewadze. Tym razem to Rapid zaskoczył i Legia miała trudną przewagę, grunt że zwycięską. Brawa za awans.

                Wisła paradoksalnie zagrała najlepszy mecz w pucharach. Problem w tym, że przyjęli warunki rywala, który zagrał swoje i ich rozjechał. Ogólnie ten mecz miał taki staromodny posmak, od wyglądu stadionu po wariackie, wyspiarskie tempo. Gdyby tak wyglądała połowa meczów w naszej ekstraklasie, to na stadionach byłyby tłumy. Druga bramka dla Fulham to w ogóle masakra: jeden pizgnął piłę w pole karne, drugi w bramkę. Nie mam pytań.

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Byłem, widziałem. Atmosfera fantastyczna. W drugiej połowie cały stadion był "Żyletą". Mecz nie był zły (dziś obejrzałem powtórkę). Dużo walki, biegania i emocji. Ale postawię ryzykowną tezę - Radovic oraz Ljuboja są do odstawki. Radowić pogra jeszcze następny sezon (pewnie już jako zmiennik) ale jego kolega z Serbii będzie miał problemy już na wiosnę. W takim meczu nie można sobie beztrosko dreptać, notorycznie nie uciekać ze spalonego i nie przeprowadzić żadnego dryblingu.
                  Tym bardziej że z drugiego szeregu ławą atakują nastolatkowie. Należy im się szacunek (Serbom), bo kilka meczy w tym sezonie we dwóch wygrali ale zdają się nie zauważać innych piłkarzy na boisku. Moim zdaniem należy ich rozsadzić.
                  No i jeszcze raz wracam do młodzieży. Akcja Wolskiego (to mój faworyt z młodego pokolenia) z Kucharczykiem fantastyczna.
                  Wisły natomiast szkoda. Zbyt dużo kontuzji aby spróbować walczyć z klubem z Premier League. Mam nadzieje że powalczą w dwóch ostatnich meczach. Miały być punkty do rankingu a na razie jest dramat.
                  I na koniec zastanawia świetna gra Apoelu w Lidze Mistrzów. Wygrać z Porto i Zenitem duża sztuka. Wisła miała jednak gigantycznego pecha w losowaniu. Ale z drugiej odpadli po walce więc może nie jesteśmy aż tak daleko za futbolową Europą jak nam się wydaje.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                    Legia miała trudną przewagę
                    Oczywiście "przeprawę".

                    Serbowie faktycznie za często na siebie grają, zwłaszcza Ljubolja na Radovicia. Myślałem że z tej ostatniej kontry nic nie będzie, kiedy Wolski zaplątał się we własne nogi, ale i tak największe brawa należą się wg mnie za dogranie do Wolskiego, które uruchomiło całą akcję.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Obejrzałem(choć to za dużo powiedziane ) kilka meczyków i tak :
                      Korona-Bełchatów-mecz na dobrym poziomie pełnym dramaturgii.
                      Lechia-Widzew- fajnie sobie można było przysypiać (mecz beznadziejny)
                      Jagiellonia-Legia w sumie jak wyżej.
                      Polonia-Pogoń mecz stojący na średnim poziomie, Portowcy pewne zwycięstwo i dalej jesteśmy liderem
                      Flota zaczyna już robić za Janosika(który to już taka "wiosna" )


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Kolejny Holender nie zaaklimatyzował się w naszych drewnianych chatkach. Z utęsknieniem czekam na szczery (bo udzielony niderlandzkim mediom) wywiad

                        Comment

                        • dipeone
                          Senior
                          • 05-2010
                          • 741



                          Bez komentarza...

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Faktycznie bez komentarza, chyba że ktoś chce sobie pokląć. Nie dość, że logo PZPN zamiast godła, to jeszcze ten nowy twór ma barwy kompletnie od czapy. Co za twardogłowe pacany, ciągle muszą coś kombinować!

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                              Kolejny Holender nie zaaklimatyzował się w naszych drewnianych chatkach.
                              Ja bym się w to nie mieszał. To była wojna holendersko-holenderska
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Koszulki reprezentacji bez Godła Upadku kadry ciąg dalszy. Życze temu niewiadomo czemu (bo na pewno nie jest to reprezentacja Polski) szybkiego odpadnięcia.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...