przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pogoń dała radę w Poznaniu, ale arbitrzy masakra .Szkoda czasu na wytykanie błędów, grunt 4 punkty przewagi nad Termalicą i Zawiszą
    Stal w 4 lidze zagrała beznadziejnie i wynik u siebie 1:4 i to najniższy wymiar kary.Jak zobaczyliśmy zawodników z
    Vinety Wolin, to zastanawialiśmy się , czy Oni przypadkiem nie grają w rugby


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • bayern71
      Major Piwnych Rewolucji
      • 06-2006
      • 1004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
      Ja z kolei gdzieś czytałem że chodzi o wpływy ze sprzedaży koszulek. Orzełek wiadomo, dobro wspólne, ale znaczek PZPN to co innego...
      No właśnie tak napisałem. Cała afera jest tak naprawdę o sprzedaż koszulek. Nike naprodukowała (pewnie w Bangladeszu) całą masę koszulek. Ale bez orła czyli niesprzedawalnych. Adidas postanowił sprzedać swoje (stylizowane na model z 1982 roku). No i Nike się wściekłą i zażądała powrotu orła bo inaczej adidas przejmie cały rynek.

      Comment

      • pioterb4
        Major Piwnych Rewolucji
        • 05-2006
        • 4322

        Tchórz Lato nie przyjął (a dokładnie przyjął ale się nie pojawił) zaproszenia od Cafe Futbol.
        Ja też się na to spotkanie napaliłem i dupa. Najbardziej podobał mi się przytoczony przez M.Borka cytat z pani rzecznik PZPNu o tym, że "Polacy nie dorośli jeszcze do takich zmian", powiedziany w kontekście niezadowolenia kibiców z nowych koszulek. No i odgrażywanie się latyw środku tygodnia, że on im w programie pokaże też wyszło trochę komicznie

        Comment

        • PaPe
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 03-2005
          • 176

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4
          "Polacy nie dorośli jeszcze do takich zmian", powiedziany w kontekście niezadowolenia kibiców z nowych koszulek.)
          Polacy nie dorośli do orzełka wg. Laty.
          Ale i tak Legia wygrała

          Comment

          • kony
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 08-2005
            • 1701

            Wczoraj Smoku w Lidze+Extra zwrócił uwagę na jeszcze jedną ciekawą rzecz. Ponoć jednym z rozważanych rozwiązań było dodanie orła na środku koszulki pomiędzy łyżwą Nike a obierkami z ziemniaka PZPNu - to by było pewnie wygodne bo dałoby się tuningować wyprodukowane już koszulki. Ale wg przepisów FIFA na przodzie koszulki mogą być tylko 2 emblematy więc sprawa się komplikuje.

            Comment

            • bayern71
              Major Piwnych Rewolucji
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
              Tchórz Lato nie przyjął (a dokładnie przyjął ale się nie pojawił) zaproszenia od Cafe Futbol. W zamian wysłał marketingowca (sam się on nazywał marketerem - nie wiem czy to prawidłowo ale niech mu tam) Gołębia Piotra. Gołąb jak to gołąb płochliwy jest i o orle, co zniknął z koszulek i został zastąpiony marketingowym monstrum mówić za dużo nie chciał. Ale obiecał szybkie wycofanie się z głupiego (własnego zresztą) pomysłu.
              Pokręciłem nazwisko marketingowca. W rzeczywistości nazywa się Gołos Piotr. Ale płochliwy jest jak gołąb. Albo raczej dyplomatyczny w korporacyjnym tego słowa znaczeniu.
              Ale co obiecał już zostało zrobione - koszmarek znika.

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Major Piwnych Rewolucji
                • 01-2004
                • 4628

                Nie, koszmarek nie znika; orzełek wraca, ale na środek koszulki – między łyżwę a pokręconego tasiemca peetpeenu.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • danio_145
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 02-2005
                  • 723

                  Tomaszewski gardzi kadrą Smudy bo ten powołał Perquisa, Obraniaka, Boenischa. Na EURO będzie za to kibicował reprezentacji Niemiec, bo to młody obiecujący zespół( w dodatku jednolity narodowo-przy. red.) Gdzie tu sens a gdzie logika jak to było w jednym z dowcipów.

                  Comment

                  • arcy
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Nie jestem fanem Tomaszewskiego, ale odpowiedz mi na cztery pytania: ilu reprezentantów Niemiec "dorobiło" sobie niemiecki paszport żeby zagrać na Euro bez konieczności męczenia się w eliminacjach? Ilu z nich zostało wyszkolonych poza Niemcami? Ilu nie mówi po niemiecku? Ilu urodziło się poza Niemcami lub jako małe dzieci z nich wyjechało?

                    Comment

                    • albeertos
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 10-2001
                      • 2313

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
                      Wczoraj Smoku w Lidze+Extra zwrócił uwagę na jeszcze jedną ciekawą rzecz. Ponoć jednym z rozważanych rozwiązań było dodanie orła na środku koszulki pomiędzy łyżwą Nike a obierkami z ziemniaka PZPNu - to by było pewnie wygodne bo dałoby się tuningować wyprodukowane już koszulki. Ale wg przepisów FIFA na przodzie koszulki mogą być tylko 2 emblematy więc sprawa się komplikuje.
                      Etam, repliki nie podchodzą pod wymogi FIFA. A tu głównie o to chodzi, żeby pozbyć się już wyprodukowanego towaru.
                      Niech dorzucą jeszcze gdzieś biedronę
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • kony
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 08-2005
                        • 1701

                        No i cenę za replikę będzie można wtedy zrobić jak za koszulkę meczową no bo przecież materiał kosmiczny samoodychający kontuzjoochronny itp

                        Comment

                        • żąleną
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 01-2002
                          • 13239

                          A propos koszulek:

                          Comment

                          • Demigod
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 12-2009
                            • 145

                            Kryzys Wisły chyba zakończony ostatnimi meczami . Piekny mecz we Wrocławiu i dzisiejszy . W zasadzie od początku do końca dominacja szkoda ,straconego gola. Obrona moim zdaniem do wymiany a będzie jeszcze lepiej .

                            Comment

                            • żąleną
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 01-2002
                              • 13239

                              I nie można tak było zagrać w Krakowie? Jestem za trzymaniem trenerów nawet rok, dwa pomimo niepowodzeń, ale z tym Maaskantem chyba naprawdę było coś nie tak. Odszedł i nagle wiślacy grają z pierwszej piłki i wymieniają dwa razy więcej podań. No i nagle otwiera się szansa, choć jak trzeźwo zauważył w studiu Kowalczyk, zamiast patrzeć na Odense w Londynie, zastanówmy się, jakie szanse ma Wisła z drużyną, która w lidze regularnie ogrywa PSV.

                              A PSV poza pierwszymi minutami nie pozostawiło złudzeń Legii, że ta może im podskoczyć. Na wymiar porażki na pewno wpływ miała gra w 10, ale i bez tego PSV doskonale rozgrywało piłkę, podczas gdy legioniści mieli z tym duże problemy.

                              No cóż, natłuc jeszcze choć dwa, trzy punkty do rankingu. Ziarko do ziarka, jak mawiał Mikołajek.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Co do meczu Legii widać przepaść między zespołem powiedzmy na dorobku, a przeciętniakiem europejskim.Dwa mecze pokazały jaka jest różnica.
                                Co do Wisły, to jakby skserowany mecz z Krakowa, tylko, że role się odwróciły.Pewnie nic to nie da jeśli chodzi o awans, ale jak pisał Żą-punkiory i ogranie się przydadzą.
                                Z innej beki , ale Lato znalazł koziołka ofiarnego, naszego kochanego Kręcinkę, sam oczywiście czysty jak łza
                                Last edited by Pogoniarz; 02-12-2011, 12:39.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...