przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    No świetnie taki wyjazd poszedł w .....
    Sparing z Energie Cottbus odwołany
    środa, 25 stycznia 2012 r., godz: 19:23
    Jak informuje oficjalna strona Energie Cottbus zaplanowany na najbliższą sobotę sparing z Pogonią Szczecin na miejscowym stadionie został odwołany.
    W zamian piłkarze Energie mają zagrać spotkanie kontrolne z czeskim drugoligowcem Zbrojovka Brno. Niemiecki klub podaje na stronie internetowej, że podejmując decyzję o odwołaniu sparingu kierował się względami bezpieczeństwa i informacjami, że do Cottbus wybierze się liczna grupa szczecińskich kibiców.
    A propos mecz miał być niedzielę i bilet tam i z powrotem koleją raptem niecałe 30 ojro dla pięciu osób.Miało nas być około 500 twarzy na luzie.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Nasz trener nazwał ten klub amatorskim i ma rację.Skoro mecz kontraktuje się w listopadzie, a cztery dni przed wysyła się zawiadomienie o odwołaniu z taką argumentacją Na mecz zmawiali się kibice nie tylko ze Szczecina, ale i z całej Polski. To spowodowało, że wraz z policją stwierdziliśmy, że nie jesteśmy w stanie wszystkim zapewnić bezpieczeństwa - tłumaczy Toeffling.
      Wyczaili nas ,umówiliśmy się z kibicami Kolejorza, Stilonu i Chrobrego by zrównać Cottbus równo z ziemią Taka jednodniowa koalicja ...
      Mecz z Hertą Berlin U 23 też odwołany z tych samych przyczyn.Wystarczył jeden telefon od naszej dzielnej policji


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        🥛🥛🥛
        • 06-2004
        • 5014

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        ...umówiliśmy się z kibicami Kolejorza, Stilonu i Chrobrego by zrównać Cottbus równo z ziemią Taka jednodniowa koalicja ...
        No prosze, a gdybyscie przyjechali na mecz do USA, bylibyscie potulni jak baranki
        5440 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 08-2001
          • 8105

          Serwis I liga portalu Sport.pl. I liga w najlepszym wydaniu - wyniki, tabela, informacje, relacje, zdjęcia. Wszystko o I lidze.

          Tylko czy aby na pewno powinni to robić kibice?Wydaje mi się,że od takich akcji jest klub lub miasto.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Krzysiu
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 02-2001
            • 14936

            Może UNESCO?

            Comment

            • dipeone
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 05-2010
              • 741

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Nasz trener nazwał ten klub amatorskim i ma rację.Skoro mecz kontraktuje się w listopadzie, a cztery dni przed wysyła się zawiadomienie o odwołaniu z taką argumentacją Na mecz zmawiali się kibice nie tylko ze Szczecina, ale i z całej Polski. To spowodowało, że wraz z policją stwierdziliśmy, że nie jesteśmy w stanie wszystkim zapewnić bezpieczeństwa - tłumaczy Toeffling.
              Wyczaili nas ,umówiliśmy się z kibicami Kolejorza, Stilonu i Chrobrego by zrównać Cottbus równo z ziemią Taka jednodniowa koalicja ...
              Mecz z Hertą Berlin U 23 też odwołany z tych samych przyczyn.Wystarczył jeden telefon od naszej dzielnej policji


              Ciekawe czy się uda?
              Przy okazji mogłoby dojść do meczu bez piłki gdzieś w ustronnym miejscu i wszyscy byliby zadowoleni a i miasto nie spłonęło by po najeździe polskiej watachy. ;- )

              Comment

              • bayern71
                Major Piwnych Rewolucji
                • 06-2006
                • 1004

                Dziwi mnie strategia naszych czołowych klubów futbolowych. Przez lata wkładali masę kasy w finansowanie klubów. Bez większej nadziei na zwrot z inwestycji (głownie z powodu braku odpowiedniej widowni na stadionach - pastwiskach). Natomiast teraz, gdy wreszcie powstaje (rodzi się w bólach) odpowiedni model biznesowy i jest szansa na zbilansowanie budżetu na poziomie średnio-europejskim nagle okazuje się, ze kasa się skończyła. ITI zmienia właściciela i chce wyczyścić budżet ze złogów, Cupiał chyba też już nie ma nadmiaru kasy we Telefonice a Lech kasę za Lewandowskiego włożył w finansowanie bieżącej działalności.
                A jak widać po ostatnim odwróceniu się części widowni od Wisły i Lecha, sam stadion nie spowoduje, że biznes stanie się samograjem. Bez drużyny na poziomie, odpowiedniego podejścia do widzów oraz wyników na odpowiednim poziomie (czyli w skrócie kasy) nic z tego nie będzie.
                Natomiast "ofensywa transferowa" w tej zimy jest dramatyczna (pomimo rekordowo dobrej postawy drużyn klubowych). Nie wiem gdzie tu logika.

                Comment

                • Krzysiu
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Fantazja ciebie poniosła. W tym burdelu szukasz logiki? Nigdy jej nie było i nie będzie, bo całe to przedsięwzięcie służy utrzymaniu całej, wielkiej grupy nierobów - piłkarzy, działczy, trenerów za łatwe i duże pieniądze. Tzw. "polska piłka" od lat jest utrzymywana z pieniędzy publicznych, a pojedyncze wybryki kapitalistów kończą się jak do tej pory zerwaniem z tym bajzlem (Groclin, Amica). Trudno się dziwić, skoro w takie kluby jak Wisła, Cracovia czy Legia od lat pompuje się dziesiątki milionów złotych, a piłkarsko i tak jest to amatorszczyzna. Jeśli na poważnie dotknie nas kryzys, to będzie po prostu koniec polskiej piłki zawodowej.

                  Może tak byłoby nawet lepiej.
                  Last edited by Krzysiu; 01-02-2012, 12:20.

                  Comment

                  • bayern71
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    Fantazja ciebie poniosła. W tym burdelu szukasz logiki? Nigdy jej nie było i nie będzie, bo całe to przedsięwzięcie służy utrzymaniu całej, wielkiej grupy nierobów - piłkarzy, działczy, trenerów za łatwe i duże pieniądze. Tzw. "polska piłka" od lat jest utrzymywana z pieniędzy publicznych, a pojedyncze wybryki kapitalistów kończą się jak do tej pory zerwaniem z tym bajzlem (Groclin, Amica). Trudno się dziwić, skoro w takie kluby jak Wisła, Cracovia czy Legia od lat pompuje się dziesiątki milionów złotych, a piłkarsko i tak jest to amatorszczyzna. Jeśli na poważnie dotknie nas kryzys, to będzie po prostu koniec polskiej piłki zawodowej.

                    Może tak byłoby nawet lepiej.
                    No ale ja się zastanawiam dlaczego taki kapitalista jak np. ITI w momencie jak dostał w prezencie stadion za 0,5 mld i związaną z nim widownię na ponad 20tys ludzi na meczu (czyli szansę na zbudowanie trwałej wartości) zaczyna wycofywać kasę. Jak nie osiągną sukcesu (w skali lokalnej) to zaległej gotówki nie zobaczą do końca swego istnienia.
                    A tak na marginesie to mecze nie są takie najgorsze. I liga też. Jest to poziom jest proporcjonalny do inwestycji. Są kluby, które grają futbol przyzwoity, a są takie od których zęby bolą. Ale tak jest na całym świecie (poza kilkoma najlepszymi ligami).

                    Comment

                    • bayern71
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 06-2006
                      • 1004

                      Nie bardzo rozumiem zamieszania ze stadionem Narodowym. Spełnia on normy europejskie, ligowe a nie spełnia warszawskich. Parę dni w telewizorze jakieś wyfiokowane indywiduum od HGW ogłosiło, że meczu o Superpuchar nie będzie, bo zdaniem policji nie jest to stadion bezpieczny.
                      To jest jakieś kuriozum. Policja ma się zająć zapewnianiem bezpieczeństwa a nie opiniowaniem poziomu bezpieczeństwa na stadionach. Gdyby podobne procedury zostały przyjęte w Anglii czy tez Niemczech ligi w tych krajach zostałyby rozwiązane bo wiadomo że każda impreza masowa niesie ze sobą zagrożenie w postaci zamieszek. To mniej więcej tak jakby założenie firmy było uzależnione od zgody urzędnika skarbówki. Przecież dla niego jest jasne, ze każdy przedsiębiorca to potencjalny złodziej i oszust. I najprościej będzie mu tej firmy nie dać otworzyć

                      Comment

                      • Krzysiu
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 02-2001
                        • 14936

                        To oczywiście wiesz lepiej. Jeśli tak, to wytłumacz mi, dlaczego na Narodowym nie ma płotów, chociaż wg przepisów organizatora rozgrywek, czyli PZPN, muszą być. I dlaczego we Wrocławiu jest taki sam problem, jak w Warszawie.

                        Comment

                        • bayern71
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          To oczywiście wiesz lepiej. Jeśli tak, to wytłumacz mi, dlaczego na Narodowym nie ma płotów, chociaż wg przepisów organizatora rozgrywek, czyli PZPN, muszą być. I dlaczego we Wrocławiu jest taki sam problem, jak w Warszawie.
                          A do czego służą płoty na stadionach??? Byłem na kilku stadionach europejskich, obejrzałem kilkaset meczów z lig europejskich i jakoś nie zauważyłem. Mało tego to one były źródłem ostatnich tragedii na stadionach w Europie.
                          Jeśli chodzi o wymóg posiadania płotów przez kluby to wydaje mi się, że przepisy milczą. PZPN chce rozegrania meczu. Ogłosił to ustami swego prezesa Grzegorza. Dodatkowo planują też rozegranie tam meczu międzypaństwowego z Portugalią. Myślisz, że działają wbrew swojemu regulaminowi. Wydaje mi się też, że projekt stadionu był zatwierdzony przez UEFA i PZPN. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby zaprojektowali i zbudowali stadion, wbrew własnym regulacjom.
                          Na Legii sektor gości posiada ogrodzenie symboliczne. Bardzo proste do sforsowania i nic się nie dzieję. Że o stadionach angielskich nie wspomnę

                          Comment

                          • kiszot
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🍼🍼
                            • 08-2001
                            • 8105

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            To oczywiście wiesz lepiej. Jeśli tak, to wytłumacz mi, dlaczego na Narodowym nie ma płotów, chociaż wg przepisów organizatora rozgrywek, czyli PZPN, muszą być. I dlaczego we Wrocławiu jest taki sam problem, jak w Warszawie.
                            ja doczytałem cos takiego ale nie szukałem specjalnie

                            W rozumieniu niniejszej uchwały określenie „pole gry i strefa bezpieczeostwa” oznacza teren wydzielony ogrodzeniem lub w inny sposób oddzielający widzów od uczestników zawodów.Nie jest napisane,że musi byc płot.Może byc np.banda reklamowa.No ale oczywiście nasza kochana policja zawsze musi szukac dziury w całym.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                              ... Że o stadionach angielskich nie wspomnę
                              A co mają angielskie stadiony do rzeczy? W Polsce rozgrywki organizuje PZPN i na ich zlecenie Liga Polska. Wg przepisów UEFA płotów na stadionie być nie może. Dlatego Narodowy i Wrocław płotów nie mają. Ale wg przepisów PZPN na meczach ligowych kibice drużyn przeciwnych mają być odgrodzenie stałym ogrodzeniem od siebie i od boiska. I dlatego meczu krajowego zagrać nie można, a mistrzostwa Europy można. Jak tego nie wiesz, to kiepsko świadczy to o tobie jako o kibicu.

                              Kutwa, nawet na czwartej lidze muszą być płoty. Osir świdnicki musiał wydać kilkaset tysięcy złotych na płoty, aby była zgoda na rozgrywki takiej zafajdanej ligi. Możecie podziękować debilom, którzy dymią na meczach, jakby grzecznie siedzieli, nie byłoby potrzeby budowania takich klatek.

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼
                                • 04-2009
                                • 1597

                                Kibole nie dymia na meczach i nie piją wogóle alkoholu. To dymi policja z policjantami przebranymi za kiboli.

                                Comment

                                Przetwarzanie...