przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    O urwał, ale baty. Po pierwszej bramce byłem dziwnie spokojny, że to wygrają. Nie pytajcie, dlaczego, bo udzielę metafizycznej odpowiedzi. Po drugiej zacząłem się bać, że dojdzie do 4:0. Po kontaktowej sądziłem, że wkrótce będzie remis, a w drugiej połowie zrobi się fajny mecz z wieloma sytuacjami z obu stron. Po trzeciej Ukraińców byłem już tylko wkurwiony. Początek 2 połowy jako taki, ale reszta to bieganina bez ładu i składu.
    Dlaczego po pierwszej bramce byłeś dziwnie spokojny, że to wygrają ?

    To uczucie było zbiorowe, bo ja nawet po drugiej bramce myślałem, że będzie OK, ale nie pytajcie dlaczego bo nie wiem :-)
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen
      ... Co za k... wstyd
      Nie pierdziel. Sukces jest - dach udało się zamknąć.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6717

        Raczej udało sie go nie otworzyć, bo zamknięty był od dawna...

        Miałem nie oglądać tego meczu, ale przez przypadek obejrzałem pierwszą połowę.
        Lepiej było nie oglądać, ale czego się spodziewać po drużynie która nie ma obrony (zwłaszcza pierwsza bramka) i parówę na bramce...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Ten mecz sobie odpuścili, żeby pełnią sił zagrać z San Marino

          Comment

          • Krejn
            Senior
            • 07-2012
            • 102

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            Lepiej było nie oglądać, ale czego się spodziewać po drużynie która nie ma obrony (zwłaszcza pierwsza bramka) i parówę na bramce...
            Co do obrony to trudno się nie zgodzić, ale z tą "parówą" to hamuj gościu. Akurat Boruc jako jedyny zaprezentował się poprawnie w tym spotkaniu. Miał jedną wpadkę wyrzucając piłkę pod nogi przeciwnika, ale poza tym nie ma się czego wstydzić. Wpuścił trzy bramy, ale przy żadnej nie miał szans na obronę, a gdyby nie jego interwencje to mecz nie skończył by się rezultatem 1:3 tylko 1:5 albo 1:6. Generalnie uważam, że Boruc to najlepszy polski bramkarz. Nie mówię, że nie zdarzały mu się wpadki czy gorsze okresy gry, ale ma doświadczenie, charakter i jeśli jest w formie, to prezentuje najwyższą, światową klasę.
            What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8103

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krejn
              Generalnie uważam, że Boruc to najlepszy polski bramkarz. Nie mówię, że nie zdarzały mu się wpadki czy gorsze okresy gry, ale ma doświadczenie, charakter i jeśli jest w formie, to prezentuje najwyższą, światową klasę.
              Ło ho ho,aleś pojechał.
              tak jak Boruc nigdy nie był najlepszym bramkarzem tak i Lewandowski nie jest najlepszym napastnikiem.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Kto jest lepszy od Lewandowskiego?

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 5012

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Kto jest lepszy od Lewandowskiego?
                  W reprezentacji? Kazdy, ktory potrafi strzelic gola.
                  5440 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • ppns
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1737

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    [...]
                    tak jak Boruc nigdy nie był najlepszym bramkarzem tak i Lewandowski nie jest najlepszym napastnikiem.

                    Tak i Fornalik nie jest najlepszym selekcjonerem
                    piwoppns@wp.pl

                    Comment

                    • ppns
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 1737

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      Kto jest lepszy od Lewandowskiego?
                      Lionel Messi ?
                      piwoppns@wp.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
                        W reprezentacji? Kazdy, ktory potrafi strzelic gola.
                        Być może nieprecyzyjnie zadałem pytanie. Kiszot napisał, że Lewy nie jest najlepszym polskim napastnikiem. Więc się zaciekawiłem, kto jest.

                        A teraz coś z zupełnie innej beczki. Obejrzałem kolejny mecz Janowicza i gość wydaje mi się coraz bardziej antypatyczny. Ciągłe dyskusje z sędziami, prowokowanie rywali i publiki, tylko dobrego tenisa trochę mało. Wczoraj mnóstwo niewymuszonych zepsutych piłek i podwójnych błędów serwisowych, mam nadzieję, że trochę się pohamuje, bo widać u niego talent. Agresja może być w sporcie atutem, ale jej nadmiar niekoniecznie. W każdym razie nie w tenisie.

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3312

                          Bramkarz? nie wiem jak to wyglądało w TV, ale z perspektywy trybun (przy bramkach dla UA siedziałem na wysokości Boruca) druga bramka obciążała w równym stopniu bramkarza jak i obrońców.

                          A co do napastnika.... Lewy kompletnie źle ustawiony w reprezentacji, albo.... po prostu słaby (Messi też nie pokazał bóstwa na Mundialu) Ja stawiam na To(lka)mka Frankowskiego

                          cała drużyna zagrała żenująco, ale skłamał bym, gdybym napisał, że jak nigdy, bo tak słabo graja Polacy często....
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Żenująco było w obronie, ale oddajmy im, że w 1 połowie kilka razy ładnie przycisnęli i do chwili straty trzeciej bramki zanosiło się na wyrównanie. W 2 połowie już się głównie szamotali.

                            Comment

                            • bayern71
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1004

                              Ojrzyński na trenera reprezentacji. Przynajmniej zaczną się angażować w grę. To co wygaduje po meczach Błaszczykowski woła o pomstę do nieba. No i wstawienie Majewskiego w pierwszym składzie to decyzja wręcz zabawna. Przez pół roku stawiamy na Obraniaka i najważniejszym meczu zmiana. Chyba chciał pokazać jaki jest oryginalny. To samo z Borucem. Bramkarz musi się zgrać z obrońcami.
                              Coś mi się wydaje że będzie zmiana bo chemii między Fornalikiem a Bońkiem nie ma a i kasa dla trenera szokująca (mówi się o 150 000). PZPN na to nie stać więc czekają na pretekst. Chyba się właśnie pojawił.

                              Comment

                              • chechaouen
                                Senior
                                • 01-2011
                                • 1180

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                                A teraz coś z zupełnie innej beczki. Obejrzałem kolejny mecz Janowicza i gość wydaje mi się coraz bardziej antypatyczny. Ciągłe dyskusje z sędziami, prowokowanie rywali i publiki, tylko dobrego tenisa trochę mało. Wczoraj mnóstwo niewymuszonych zepsutych piłek i podwójnych błędów serwisowych, mam nadzieję, że trochę się pohamuje, bo widać u niego talent. Agresja może być w sporcie atutem, ale jej nadmiar niekoniecznie. W każdym razie nie w tenisie.
                                No niestety, Janowicz już taki jest. Ma ponad 22 lata, ale pod pewnymi względami mentalnie jest jeszcze młodszy. Też oglądałem mecz i z jego strony to była skrajna gównirzeria. Jedna istotna recz -w Miami mieszka ok. 300 tys. ludzi i trybuny były w większości wypełnione Brazylijczykami, którzy zachowywali się trochę jak na meczu piłkarskim, a jak jeszcze zobaczyli, że udaje im się wyprowadzić Polaka z równowagi, to dawali czadu, wkurwiając go, a ten ich jeszcze nakręcał, machając tymi łapami. Choć to, że miał przeciwko sobie wspierającą rywala publikę, absolutnie go nie tłumaczy, bo to, że dawał się wyprowadzić z równowagi świadczy tylko o jego niedojrzałości i braku profesjonalizmu. Jeszcze te kłótnie z arbitrem, w czasie któych zachowywał się jak rozkapryszony gimnazjalista. Jaki psycholog by mu się przydał.
                                Boli to, że przegrał z gościem, który grał w sumie bardzo przeciętnie. Ale wykorzystał fakt, że Janowicz praktycznie sam się wykończył. 53 niewymuszone błędy w trzech setach to naprawdę żałosna statystyka. A była świetna okazja, żeby nabić sobie masę punktów do rankingu i wskoczyć do pierwszej "20" (w Indian Wells i Miami nie bronił punktów wywalczonych rok temu)

                                Comment

                                Przetwarzanie...