przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 08-2002
    • 6717

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
    Dlaczego koniec drużyny? Osoba trenera nie może rzutować na całość.
    Real jeszcze swoje wygra.
    Mało precyzyjne było to stwierdzenie - to na pewno koniec drużyny w tym składzie, bo nowy trener z pewnością pozmienia skład mniej lub bardziej.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Promil03
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 10-2007
      • 2833

      Raczej mniej. Ze składu z rewanżowego meczu z Borussią w LM (Diego Lopez - Essien, Varane, Ramos, Coentrao - Modric, Xabi Alonso, Di Maria, Ozil - C. Ronaldo, Higuain) mówi się tylko o odejściu tego ostatniego. Pewnie dojdą jacyś napastnicy, może przyjdzie Bale, mówi się o zastąpieniu Pepe przez Davida Luiza. Nie wiadomo co z Casillasem i Kaką.
      Real Madryt to wielki klub, ale i maszynka do robienia pieniędzy. Zawsze przed każdym sezonem muszą być jakieś roszady, żeby interes się kręcił.
      Last edited by Promil03; 21-05-2013, 20:16.

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 08-2002
        • 6717

        No ale zawsze to koniec obecnej drużyny, nieważne, czy roszady są większe, czy mniejsze...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • żąleną
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 01-2002
          • 13239

          Właśnie się zorientowałem, że finał Ligi Mistrzów spędzę na weselu.

          W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

          Comment

          • chemmobile
            Major Piwnych Rewolucji
            • 03-2009
            • 2168

            Albańska telewizja SuperSport zaprasza na finał Ligi Mistrzów na Wembley
            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • leona
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 07-2009
              • 5853

              Onet o jakiejś bijatyce: "Niestety w Londynie pojawili się również kibice o bardziej krewkich charakterach"
              No tak, tam butelkami i koszami na śmieci obrzucali się hultaje i gałgany

              Miłego oglądania i przypominam, że "prawdziwy" Polak nie kibicuje Niemcom. Dlatego, życzę aby chociaż bramki strzelali wyłącznie Polacy

              Comment

              • Rzeszowiak
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 04-2009
                • 1597

                Szkoda że Borussia nie gra z CSKA Moskwa. To by była gratka dla "prawdziwych" Polaków

                Comment

                • robox
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Tak w cieniu finału LM, mistrzostwo Legii ... GRATULACJE
                  Last edited by robox; 25-05-2013, 19:52.

                  Comment

                  • dipeone
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 05-2010
                    • 741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
                    Onet o jakiejś bijatyce: "Niestety w Londynie pojawili się również kibice o bardziej krewkich charakterach"
                    No tak, tam butelkami i koszami na śmieci obrzucali się hultaje i gałgany

                    Miłego oglądania i przypominam, że "prawdziwy" Polak nie kibicuje Niemcom. Dlatego, życzę aby chociaż bramki strzelali wyłącznie Polacy
                    Jeżeli chodzi o ten filmik, co krąży po sieci to jedni i drudzy cioty - Stalówka wjechała by w nich jak w masło i byłby szybki koniec albo ucieczka.
                    PS. Zwycięstwo Bayernu zasłużone. Bardzo dobry sezon.

                    Comment

                    • wasyll
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Poza całym widowiskiem sportowym trzeba zwrócić uwagę na Szpakowskiego - jego brak obiektywizmu jest drażniący, jak cholera. Kiedy padały bramki dla Bayernu to miałem wrażenie, że się zaraz rozpłacze.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • robox
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Akurat obstawiłem taki wynik finału, to nie mogę być zaskoczony .

                        Comment

                        • Rzeszowiak
                          Major Piwnych Rewolucji
                          🍼
                          • 04-2009
                          • 1597

                          A tam Dortmunczycy. Z naszych mediów wynika, że to 3 polaków i reszta

                          Rzeczywistość jest zgoła inna. Borussia uzależniona jest głównie od duetu Gótze - Reuss. Brak tego pierwszego był moim zdaniem kluczowy i bardzo widoczny.

                          Comment

                          • bayern71
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 06-2006
                            • 1004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak
                            A tam Dortmunczycy. Z naszych mediów wynika, że to 3 polaków i reszta

                            Rzeczywistość jest zgoła inna. Borussia uzależniona jest głównie od duetu Gótze - Reuss. Brak tego pierwszego był moim zdaniem kluczowy i bardzo widoczny.
                            Co to za teoria? Bayern jest obecnie sporo lepszy. Goetze zaczynał karierę na pozycji prawoskrzydłowego. Z różnych powodów wyleciał na inną pozycję. W tym sezonie trapiły go kontuzje. Twierdzenie że na nim się opiera gra to abdurd. Lewandowski z 24 bramkami w lidze i chyba 10 w pucharach jest jak rozumiem statystą.

                            Comment

                            • relaksio
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 01-2009
                              • 96

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
                              Goetze zaczynał karierę na pozycji prawoskrzydłowego. Z różnych powodów wyleciał na inną pozycję. W tym sezonie trapiły go kontuzje. Twierdzenie że na nim się opiera gra to abdurd. Lewandowski z 24 bramkami w lidze i chyba 10 w pucharach jest jak rozumiem statystą.
                              Zgadzam się z powyższym. Przecież w/w duet czasem nawet nie był obecny na boisku, bo Reuss w tym sezonie nawet do 11 się nie łapał. Choć trzeba powiedzieć, że wczoraj dobry mecz zagrał.
                              Niemiecka prasa na "króla Wembley" ponoć wybrała Robbena. Wiadomo, że na MVP wybiera się raczej wygranych, ale dla mnie najlepszy był Weidenfeller.
                              POLAKIEM jestem i dobre
                              PIWO nie jest mi obce...

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼
                                • 04-2009
                                • 1597

                                Czas zweryfikuje to na jakim poziomie za 3 lata będzie Gótze, Reuss a na jakim Błaszczykowski i Lewandowski. Podobnie Borussia D. Wyraziłem swoje zdanie, nie powiem po przeczytaniu wielu analiz oraz obejrzeniu wielu meczy. Nie musisz zgadzać się z tą opinią.

                                Zanim miną 3 lata dokształcisz też sztukę dokładnego czytania(nie napisałem nigdzie, że Lewandowski był statystą, lecz którzy zawodnicy mają największy wpływ na grę BD, gdyby na miejscu Lewandowskiego był LBarrios też strzelał by furę bramek bo przy takiej linii pomocy inaczej się nie da) i wtedy w tym wątku spokojnie i bez emocji zobaczymy jak to wygląda Mimo to będę uparcie podważał stanowisko polskich mediów, że największymi gwiazdami BD są 3 Polacy.
                                Last edited by Rzeszowiak; 26-05-2013, 13:54.

                                Comment

                                Przetwarzanie...