przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71
    Ale będzie radocha w całej Polsce jak warszawce dokopią. Aż wam zazdroszczę tej ekscytacji.
    Wmawiasz innym kompleksy a być może sam je masz.
    Czy w innych latach kiedy postponowano tu szanse Lecha, Wisły czy Śląska albo Zagłębia, kibice tamtejsi wypisywali takie dyrdymały?

    Comment

    • bayern71
      Major Piwnych Rewolucji
      • 06-2006
      • 1004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
      Wmawiasz innym kompleksy a być może sam je masz.
      Czy w innych latach kiedy postponowano tu szanse Lecha, Wisły czy Śląska albo Zagłębia, kibice tamtejsi wypisywali takie dyrdymały?
      A postponowano? Jeszcze przed losowaniem?
      Kompleks w czystej formie masz post powyżej mojego.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 04-2009
        • 1597

        Odnośnie tych kompleksów to mam je zatem wobec całej ligi. Czy to Legia, Śląsk, Wisła, Ruch... i tak wszyscy się zbłaźnią w pucharach.

        Kolega Bayern71 widocznie wyczytał w Bravo Sport, że w tym roku to się zmieni.

        Comment

        • Krejn
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 07-2012
          • 102

          Co za różnica czy przed losowaniem czy po? Jeśli żadna polska ekipa nie zakwalifikowała się do LM od 1996 roku, to dzięki zwykłej statystyce można zakładać z dużym prawdopodobieństwem, że scenariusz jaki przedstawił Rzeszowiak się sprawdzi. Nie mam nic przeciwko temu, żeby Legii udało się przełamać ten impas. Lepiej. Byłbym pełen uznania, tak samo jak byłem w przypadku Lecha i jego występów w LE 10/11. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie jestem sympatykiem żadnej z tych drużyn. Wręcz przeciwnie - nie przepadam za nimi. W każdym razie Mistrzostwo Polski nie wzbudza u mnie żadnych emocji. Wiarygodnym sprawdzianem dla naszych drużyn są właśnie europejskie puchary. W rozgrywkach na tym szczeblu wychodzi ile ta korona jest warta.
          What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

          Comment

          • darek99
            Major Piwnych Rewolucji
            • 04-2002
            • 2147

            Ale breja, jakby diabeł narzygał do błota, dobrze że liga rusza niedługo.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • Krejn
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 07-2012
              • 102

              Nie wiedziałem gdzie to umieścić - w piłce nożnej czy w dowcipach. Koniec końców zdecydowałem się na pierwszą opcję, bo może aż takie śmieszne nie jest. Znalezione na jakimś blogu związanym ze sport.pl.
              Czysta matematyka
              What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 01-2002
                • 13239

                Widzieliście serię karnych w meczu Hiszpania - Włochy w Pucharze Konfederacji? Myślałem, że do rana będą strzelać, co wykonanie, to idealne - albo blisko obok słupka, albo wysoko, albo bramkarz kompletnie zmylony, albo podcinka. Dobrze że jeden się wyłamał i palnął w trybuny, zachowałem wiarę w omylność ludzką.

                Comment

                • jacekwerner
                  Major Piwnych Rewolucji
                  🍼
                  • 05-2004
                  • 2841

                  Widziałem - faktycznie tak precyzyjnie egzekwowanych jedenastek nie oglądałem już dawno ... Casillas kiedyś był specem od obrony karnych - a wczoraj w wielu sytuacjach bezradny, nawet nie ruszył z miejsca - cóż, latka lecą
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • żąleną
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Błaszczykowski wg Turków: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OVEax35ike8

                    Comment

                    • leona
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Zawsze zastanawiałem się co trzeba robić przy kompie i jakimi ścieżkami łazić, żeby trafiać na takie filmiki?

                      Comment

                      • żąleną
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Nie powiem. Ale faktycznie, jakoś dziwnie często trafiam w sieci na filmiki, pod którymi są wpisy typu "I'm in that weird part of the Internet again"...

                        Comment

                        • Krzysiu
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Żenady ciąg dalszy. Legia traci bramkę w meczu z jakimiś kucharzami.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Zastanawiam się, jaki jest sens wysyłania takich nieudaczników za granicę. Gra Legii to już nawet nie kompromitacja, to zwykły obciach .Gdyby przeciętny człowiek tak pracował, jak oni grają, to w Polsce nie udałoby się wyprodukować nawet prostego kija o długości większej niż jeden metr. Dziwię się, że ktokolwiek chce płacić na tych głąbów chociaż jedną złotówkę.

                            Comment

                            • Rzeszowiak
                              Major Piwnych Rewolucji
                              🍼
                              • 04-2009
                              • 1597

                              E tam. Nie znasz się. Zaraz kolega Bayern wyjaśni Ci, że się skompromitowałeś swoją wypowiedzią. Stracona bramka to element taktyki. Pozwoliła wydobyć skrywane pokłady motywacji.

                              Comment

                              • chechaouen
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 01-2011
                                • 1180

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                Zastanawiam się, jaki jest sens wysyłania takich nieudaczników za granicę. Gra Legii to już nawet nie kompromitacja, to zwykły obciach .Gdyby przeciętny człowiek tak pracował, jak oni grają, to w Polsce nie udałoby się wyprodukować nawet prostego kija o długości większej niż jeden metr. Dziwię się, że ktokolwiek chce płacić na tych głąbów chociaż jedną złotówkę.
                                Legia w I połowie grała jak ostatnie dziady, muszę się zgodzić. Ale byłem dziwnie spokojny, że po przerwie się ogarną i tych drwali stukną. Jednak taki pierwszy mecz o stawkę po letniej przerwie zawsze jest trudny i to było widać.

                                Comment

                                Przetwarzanie...