przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 08-2001
    • 8105

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    Swoich "kibiców" ma dość właściciel Widzewa, Sylwester Cacek. Postanowił, że na najbliższe mecze ich nie wpuści na stadion. Wejdą tylko ci, którzy kupili karnety na całą rundę i bilety w przedsprzedaży.
    Kto na tym zyska a kto straci? Tego nie jestem pewien ale wiem jedno,że kiedyś pan Cacek odejdzie a kibice Widzewa będą dalej.
    Last edited by kiszot; 23-04-2008, 08:33.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Swoich "kibiców" ma dość właściciel Widzewa, Sylwester Cacek. Postanowił, że na najbliższe mecze ich nie wpuści na stadion. Wejdą tylko ci, którzy kupili karnety na całą rundę i bilety w przedsprzedaży.
      Mimo ,że kibiców Widzewa nie lubię,to życzę Im by spotkanie z zarządem skończyło się powodzeniem
      Mecz Widzew-Górnik Z.-1700 Widzewiaków i około 2000 Żaboli-chyba prezesika Widzewa wyraźnie główka boli.Przecież Oni walczą by spaść w dół tylko i aż o jedną klasę rozgrywkową,a nie o dwie
      Za co ta kara ?Bo piłkarzyki chodzą sobie po boisku,za to,że zatrudnili beznadziejnego trenera(którego notabene zwolnili ),że jest taka kadra Widzewa ,a nie inna,za to że Im się to nie podobało?
      Legia,Cracovia,Widzew-kto następny...?


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • żąleną
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 01-2002
        • 13239

        Czy wczorajszy mecz Chelsea z Liverpoolem był równie atrakcyjny? Ta LM jest jak szynka napompowana wodą.

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 08-2001
          • 8105

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Czy wczorajszy mecz Chelsea z Liverpoolem był równie atrakcyjny? Ta LM jest jak szynka napompowana wodą.
          Wcześnie doszedłeś do tego.Ja to wiem od kiedy LM zaczęła rządzić kasa.Nie oglądam LM bo kasa wypaczyła całą istotę tych rozgrywek.To miała być Liga Mistrzów a nie liga kasy.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 01-2002
            • 13239

            Tylko nie "wcześnie", od kilku lat odpuszczam sobie większość meczów LM, bo nie chce mi się nudzić przed telewizorem.

            A dla odmiany coś znanego, co jednak za każdym razem bawi, zwłaszcza w meczu, w którym padło sześć bramek.
            Los 6 goles de Argentina: Maxi Rodriguez(2), Cambiasso, Crespo, Tevez y Messi

            Comment

            • Promil03
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 10-2007
              • 2833

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              Kto na tym zyska a kto straci? Tego nie jestem pewien ale wiem jedno,że kiedyś pan Cacek odejdzie a kibice Widzewa będą dalej.
              100% racja

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Mimo ,że kibiców Widzewa nie lubię,to życzę Im by spotkanie z zarządem skończyło się powodzeniem
              Mecz Widzew-Górnik Z.-1700 Widzewiaków i około 2000 Żaboli-chyba prezesika Widzewa wyraźnie główka boli.Przecież Oni walczą by spaść w dół tylko i aż o jedną klasę rozgrywkową,a nie o dwie
              Za co ta kara ?Bo piłkarzyki chodzą sobie po boisku,za to,że zatrudnili beznadziejnego trenera(którego notabene zwolnili ),że jest taka kadra Widzewa ,a nie inna,za to że Im się to nie podobało?
              Legia,Cracovia,Widzew-kto następny...?
              100% racja

              I to jest najgorsze w tym wszystkim, że nas prawdziwych kibiców traktuje się w taki sposób.
              W takich sytuacjach hasła: "Widzew/Legia/Polonia/Zagłębie TO MY!!!" stają się jak najbardziej uzasadnione.

              Comment

              • anteks
                maruda
                🥛🥛🥛
                • 08-2003
                • 10754

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                W takich sytuacjach hasła: "Widzew/Legia/Polonia/Zagłębie TO MY!!!" stają się jak najbardziej uzasadnione.
                i dodał bym jeszcze Dyskobolia to MY
                Last edited by anteks; 23-04-2008, 22:16.
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • żąleną
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 01-2002
                  • 13239

                  No - forum to też MY i niech spróbuje nas tu Art rozstawiać po kątach.

                  Comment

                  • Promil03
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                    i Dyskobolia to MY
                    Masz rację, podałem tylko kilka przykładów (Polonia dla kontrastu z Legią), choć mój post musiałby mieć ze 100 nazw klubów.

                    Comment

                    • Wujcio_Shaggy
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 01-2004
                      • 4628

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      Czy wczorajszy mecz Chelsea z Liverpoolem był równie atrakcyjny? Ta LM jest jak szynka napompowana wodą.
                      Ile lat z rzędu można oglądać ten sam mecz? Wczorajszy (ehm, przedwczorajszy) i tak był ewenementem, jako że strzelono aż 2 bramki...
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                      Comment

                      • arcy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        kiedyś pan Cacek odejdzie a kibice Widzewa będą dalej.
                        I kibice Widzewa zrzucą się na tę parę/paręnaście milionów budżetu? Jeśli tak, to dla mnie mogą wtedy NA SWOIM stadionie rzucać nie tylko racami, ale nawet rakietami ziemia-ziemia.

                        Comment

                        • arcy
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
                          Masz rację, podałem tylko kilka przykładów (Polonia dla kontrastu z Legią), choć mój post musiałby mieć ze 100 nazw klubów.
                          No to dawaj, wymień nazwy klubów, w których byli kibice, a takich panów Walterów i Cacków zabrakło. Myślę, że kibice z Mielca, Wałbrzycha i innych miast bardzo się cieszą, że ich ukochane V-ligowe kluby są wolne od takich tyranów. Zobaczymy, jak sobie w Sosnowcu poradzą, jak Włosi sobie pójdą.

                          Comment

                          • kiszot
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            🍼🍼
                            • 08-2001
                            • 8105

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                            I kibice Widzewa zrzucą się na tę parę/paręnaście milionów budżetu? Jeśli tak, to dla mnie mogą wtedy NA SWOIM stadionie rzucać nie tylko racami, ale nawet rakietami ziemia-ziemia.
                            Taki mądry jesteś a mieszasz pojęcia.Od budżetu są prezesi i menadżerowie a kibice sa od oglądania i kibicowania.Natomiast jeżeli ktos łamie prawo i jest to mu udowodnione to musi ponieść konsekwencje.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • arcy
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Nie ja mieszam, a Ty i Tobie podobni. Klub to nie kibice, klub to finansujący go właściciel. Jak będzie chciał, to przeniesie go gdzie będzie mu się podobało, a na miejscu znajdzie nowych kibiców. Co udowodnił już pan Ptak.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                I kibice Widzewa zrzucą się na tę parę/paręnaście milionów budżetu? Jeśli tak, to dla mnie mogą wtedy NA SWOIM stadionie rzucać nie tylko racami, ale nawet rakietami ziemia-ziemia.
                                Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia o co chodzi.To już jest nudne.
                                Teraz moje podwórko.W końcu mecz wyjazdowy i porażka 0:2(Stal wygrała niedawno w Sławnie 2:1...).Od trzech meczy Pogoń gra słabo i niestety to musiało się tak skończyć,poza tym to chyba raptem piąty mecz na wyjeździe...Pamiętam jak któryś z graczy Astry Ustronie Morskie (zajmują drugie miejsce )powiedział,że gdyby Pogoń grała dom/wyjazd nie byłaby po pierwsze rundzie na pierwszym miejscu-niestety ,ale tak prawdopodobnie by było...Może chłopaki się obudzą


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...