przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 07-2002
    • 7538

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03
    Byłem na meczu Zagłębie Sosnowiec - Legia i uwierz mi, że dla tych 500-600 osób z Warszawy nie było ważne to, że Legia przegrała. Ważne był to, że mogli poświęcić cały dzień dla klubu, zaliczyć kolejny wyjazd (wyobraź sobie, że nikt nikogo nie pobił), spotkać się z przyjaciółmi itd. A tego, że są kibicami Legii nie zabierze im nikt do końa życia!
    Akurat ich zachowanie w Sosnowcu ciężko uznać za reprezentatywną próbę.

    A ja wierzę w to, że ITI się uda. Problem będą mieli tylko ci idioci, którzy wpuszczą chuliganów na wyjazdowe mecze Legii.

    Comment

    • arcy
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 07-2002
      • 7538

      Kibicom się nie podoba, że prezesowi się nie podoba jak go obrażają? Niepojęte! A gdzie oni byli, jak Walter ratował Legię przed skutkami bankructwa Daewoo?

      Sytuacja w Warszawie, a zwłaszcza brak dopingu dla drużyny (nie dla prezesa!) pokazują, że opowieści o "prawdziwych kibicach" można włożyć między bajki.

      Comment

      • anteks
        maruda
        🥛🥛🥛
        • 08-2003
        • 10754

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03

        3. Żyleta nie była pusta, a prezes wprost powiedział, że podnosi specjalnie ceny biletów na ten mecz, żeby ograniczyć liczbę chuliganów i jako karę za wulgarne okrzyki w stosunku do ITI. Tego kibice zaakceptować nie mogą i przeciwko temu się buntują.
        W jakiej cenie są bilety na Żyletę , a w jakiej cenie dla pozostałych kibiców ?
        Last edited by anteks; 28-04-2008, 20:38.
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • kiszot
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 08-2001
          • 8105

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          Ci ludzie zbudowali w Polsce medialny koncern, Ty nie. Oni na klub wykładają miliony, Ty nie. Śmiem podejrzewać, że wiedzą co robią. Co do Ciebie, nie mam pewności że wiesz, co mówisz.
          Ty to powinieneś zostać rzecznikiem Legii albo lepiej ITI.
          To,że ktoś odniósł sukces w jednej dziedzinie to nie znaczy,że odniesie w innej.Ja uważam,że na polu sportowym im się nie powiedzie ale to moje zdanie kogoś kto nie wie co mówi.Powiedzmi tylko ile lat ITI siedzi w Legii i co już zdziałali żeby pozbyć się tych "niepotrzebnych"? Jaki sukces odnieśli?

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy

          A ja wierzę w to, że ITI się uda. Problem będą mieli tylko ci idioci, którzy wpuszczą chuliganów na wyjazdowe mecze Legii.
          To teraz ITI chce decydować kto ma oglądać jakie mecze w całej Polsce? Śmieszne.Poza tym czemu obrażasz działaczy innych klubów nazywając ich idiotami?
          A czy ci NOWI kibice Legii jak już się pojawią też będą jeździć na wyjazdy i dopingować piłkarzy czy tylko będa dłubać słonecznik u siebie ?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
            W jakiej cenie są bilety na Żyletę , a w jakiej cenie dla pozostałych kibiców ?


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 08-2001
              • 8305

              No i mamy nastepnego pana który walczy ze swoimi kibicami. Niestety jest to Cacek. A tyle mieliśmy związanych z nim nadziei i dostał ogromny kredyt zaufania.
              Nie jest to forum ściśle piłkarskie a i przytaczanie wszystkiego po kolei byłoby za długie.
              Napisze tylko, że w przeciwieństwie do Legii podawaliśmy zarządowi rękę do zgody - kto chce przeczyta sobie oświadczenie na www.widzewtomy.net
              Jeżeli ktoś chce się odzywać proszę najpierw zapoznać się na privie u mnie z historią konfliktu oraz pozna opinię i arguymenty zarządu na stronie www.widzew.lodz.pl

              Tak czy tak ogólnie uważam pomysł walki ze swoimi kibicami uważam za chory niezależnie od powodów. Zresztą wiele rzeczy wygląda raczej na pretekst ze strony zarządu który tylko czekał na możliwość wywołania konfliktu.

              Zacytuję tylko mały punkt regulaminu (nowego):
              "Nie będę swoim zachowaniem przeszkadzać obserwować mecz innym uczestnikom będącym na obiekcie"

              Czy nie uważacie, że pozostowania on bardzo szerokie możliwości interpretacji w zasadzie umowzliwia w każdej sytuacji każdemu za cokolwiek wydanie zakazu stadionowegfo czy wprowadzenie policji na sektory?
              Czy nie kojarzy wam się to z jakims paranoicznym totalitaryzmem?

              W każdym razie w takim konflikcie każdy będzie przegrany - My bo nie możemy oglądać naszego klubu oraz pewnie trzeba będzie w ramach solidarności nadtsawić nie raz karku na policyjne pałki które zarząd będzie wykorzystywał w sporze jako argumenty. Zarząd bo nie na pewno nie wymieni kibiców - skoro nie udało się w bogatej Warszawie, tym bardziej nie uda się w biednej Łodzi.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum

                Zacytuję tylko mały punkt regulaminu (nowego):
                "Nie będę swoim zachowaniem przeszkadzać obserwować mecz innym uczestnikom będącym na obiekcie"

                .
                To ja bym na następnym meczu zwrócił uwagę jedzącym słonecznik ,gdyż nie dość ,że przeszkadzają,to również śmiecą narażając klub na dodatkowy wydatek w postaci sprzątających,przeszkadza mi też w czasie oglądania meczu gdy wychodzi ktoś tam po śmierdzące kiełbaski (przerobione w hipermarketach),przeszkadza mi mlaskanie,przeszkadza mi jak gadają o pracy w czasie meczu, jak tylko narzekają jak jest źle.Proponuję tych typów podje... do ochrony ,a właśnie- też stoją w takich miejscach,że powodują ,że nie widać wszystkich akcji na boisku.Do tego wysokie płoty,druty kolczaste na nich wiszące
                Last edited by Pogoniarz; 29-04-2008, 08:29.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • arcy
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Bardzo podoba mi się stwierdzenie, że właściciel otrzymał od kibiców spory kredyt zaufania.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Mecz z Rewalem Wybrzeżem Rewalskim odwołany!
                    28.04.08 21:45, poniedziałek
                    Powoli rozgrywki czwartoligowe przypominają farsę. Kolejny mecz Pogoni nie dojdzie do skutku w terminie.



                    – Na razie w rozmowie telefonicznej Wybrzeże poinformowało nas, że spotkanie nie dojdzie do skutku – mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Adam Wosik.



                    Poniżej prezentujemy oświadczenie Zarządu LKS Wybrzeże.





                    "Zarząd Klubu LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal pragnie poinformować, że planowany na środę 30 kwietnia 2008 roku mecz pomiędzy Wybrzeżem Rewalskim, a Pogonią Szczecin nie zostanie w tym terminie rozegrany z powodów od organizatorów niezależnych.

                    Wybrzeże Rewalskie Rewal przygotowując się do tego spotkania spełniło wszystkie wymogi określone w ustawie o organizacji imprez masowych, w tym także te dotyczące imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. Niestety, mimo otrzymania dużej pomocy merytorycznej oraz cennego wsparcia ze strony Wójta Gminy Rewal, Zarząd Klubu nie był w stanie pokonać innych, niezależnych od Wybrzeża Rewalskiego trudności. W tym przypadku, co jest dla kibiców obu drużyn bardzo przykre, futbol przegrał z formalnymi przepisami oraz zwykłym brakiem dobrej woli. Zdaniem Zarządu Klubu tak malownicze stadiony jak choćby ten w Niechorzu powinny służyć powołanej do tego funkcji, czyli rozgrywaniu spotkań piłkarskich i zapełnianiu się trybun kibicami niemal do ostatniego miejsca. Niestety nie wszyscy podzielają nasze zdanie …

                    Ze swojej strony Zarząd Klubu LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal pragnie przeprosić kibiców obu drużyn za zaistniałą sytuację oraz życzyć Pogoni Szczecin szybkiego powrotu do OE.
                    Czy w naszej policji są w dalszym ciągu tylko bezmózgowi milicjanci.?Jaki mecz podwyższonego ryzyka?Fajny kameralny stadionik,kibice Wybrzeża też kibicują Pogoni i jeżdżą na jej mecze,więc w czym te leniwe niebieskie (nie będę kończył) mają problem?
                    Co za porąbany kraj


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • pizmak666
                      Major Piwnych Rewolucji
                      🍼
                      • 12-2006
                      • 1898

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      . Klub to nie kibice, klub to finansujący go właściciel. Jak będzie chciał, to przeniesie go gdzie będzie mu się podobało, a na miejscu znajdzie nowych kibiców. Co udowodnił już pan Ptak.
                      Chyba nie do końca tak jest Panie Arcy.Klub to ludzie ,kiedy ich nie będzie nie będzie też sponsora który wyłoży pieniądze na zespól który będzie grał dla nikogo....Było kilka takich przypadków i te dziwne twory już od dawna nie istnieją a kluby mające za sobą wiernych od pokoleń kibiców powoli wracają na swoje miejsca....A o Panu Antonim po prostu zapomnijmy...
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • arcy
                        Pułkownik Chmielowy Ekspert
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Tylko problem w tym, że za każdym takim powrotem stoją właściciele i ich pieniądze, a nie miłość kibiców. A tarcia na linii właściciel-kibice(?) stają się coraz częstsze.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          Ty jesteś porąbany. Odpierdol się od mojego kraju. Jak się tobie nie podoba, to wynocha.
                          Chyba się ,że tak napiszę troszkę zagalopowałeś...Ten kraj nie jest na szczęście tylko Twój i podobno jest demokratyczny ...,ja Ciebie ,ani nikogo nie obraziłem ,Tobie się to już zdarzało niejednokrotnie...widać musi być tylko po Twojemu...
                          Wracając do tematu ciekawie robi się na dole w tabeli OE ,"chętnych" do spadku i miejsca brażowego jest sporo.Będzie się działo


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                            To nie przypadek,naprawdę grają całkiem całkiem.Dziś kolejna wygrana,skromna bo tylko 1:0,ale mecz był oprócz pierwszych piętnastu minut na jedną bramkę i Victoria może mówić o sporym szczęściu,że nie wyjechali z większym bagażem bramek. Na meczu z 500 osób
                            Ósmy mecz na wiosnę i 24 punkty zainkasowane
                            Dzisiaj dała o sobie znać "ekipa ultras Stali",serpentyny latały jak szalone i dzieciaki pośpiewały sobie troszkę
                            Kurcze Stal wygrała znowu,to już staje się nudne Tym razem na wyjeździe z "czerwoną latarnią " Victorią Sianów 1:0,teraz mecz z Pogonią Barlinek na Bandurach.Babalumek komu będziesz kibicował ?
                            Z innej beki Mecz finałowy PP będzie rozegrany na stadionie GKS Bełchatów w środę,planowane rozpoczęcie meczu 15:15.Gratulacje dla PZPN-u


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • babalumek
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                              Kurcze Stal wygrała znowu,to już staje się nudne Tym razem na wyjeździe z "czerwoną latarnią " Victorią Sianów 1:0,teraz mecz z Pogonią Barlinek na Bandurach.Babalumek komu będziesz kibicował ?
                              Oczywiście że Stali !!! Barlinek widziałem w akcji bodajże 2 razy, nie grali jak dla mnie ciekawej piłki, poza tym Stal to swoje chłopy, a Barlinek ściąga najemników. Tak więc będzie 2:0 dla Stali
                              Zagłębie odpadło z Pucharu Polski po remisie z Legią. Mogli wygrać, ale Chałbiński nie strzelił sam na sam, Iwański nie dobił piłki do pustej bramki, a w poprzeczkę walnął Rui Miguel. Tym samym Legia w UEFA zagra. Tak po prawdzie wszyscy się emocjonują tymi pucharami żeby awansować, dramaturgia, emocje itp a potem i tak odpadną bez walki gdy tylko któraś trafi na przeciętny zachodni zespół (albo i nawet nie to).
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • arcy
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                Panie Zub panu już dziękujemy.
                                Zythum, czy napisałbyś to samo wiedząc, kto zostanie jego następcą?

                                Dziś Widzew przegrał w Łodzi z Zagłębiem Sosnowiec.

                                Comment

                                Przetwarzanie...