Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 5005

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcellus Wyświetlenie odpowiedzi
    No niby tak ale wtedy pouciekali do Argentyny
    A jak bedzie final Niemcy : Argentyna to argentynscy kibice z niemieckimi nazwiskami nie beda wiedzieli komu kibicowac
    5430 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Pamiętacie to? Holandia - Argentyna na MŚ 1998 i chyba najpiękniejszy mundialowy moment w całym moim kibicowskim życiu
      The legendary World Cup goal from Dennis Bergkamp during the '98 Quarterfinal of Netherlands vs. Argentina. Movie contains the commentary from Jack van Gelde...

      Dziś też jestem za Oranje

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
        A jak bedzie final Niemcy : Argentyna to argentynscy kibice z niemieckimi nazwiskami nie beda wiedzieli komu kibicowac
        No i będzie, bo po nudnym półfinale Argentyna lepiej strzelała karne.

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 5005

          Dobrze sie stalo, ze Holandia odpadla, bo gdyby weszli do finalu to Niemcy by im tradycyjnie dokopali.
          Argentyna juz raz pokonala Niemcow w finale, w Meksyku 1986, czyzby historia miala sie powtorzyc?
          5430 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 5005

            Przegapilem, ze 4 lata pozniej to Niemcy wygrali w finale z Argentyna, wiec maja remis
            Last edited by Latarnik; 10-07-2014, 00:24.
            5430 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              I 4 lata temu Niemcy się po nich mocno przejechali Karne to jednak loteria, bo świetnie egzekwowanych strzałach w meczu z Kostaryką tym razem Holandia wykonywała je zaskakująco słabo. No i nominowanie obrońcy zamiast jednego z ofensywnych liderów to wykonania pierwszej jedenastki - zaskakujące.

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                Jeden z najsłabszych meczów na tych mistrzostwach. Dobrze, że odpuściłem oglądanie dogrywki tego "widowiska".

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dobrze, że odpuściłem oglądanie dogrywki tego "widowiska".
                  Mnie się oczy kleiły, ale wytrwałem do końca .

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Mecz niby słaby, bo mało okazji, ale stało się tak dlatego, że obie drużyny zagrały tak naprawdę bardzo dobrze. Wszyscy blisko siebie, bardzo mało miejsca, momentalne podwajanie i potrajanie. Kto nie przyjął piłki na centymetry lub o sekundę za długo zwlekał z odegraniem lub strzałem, to ją tracił. Wydaje mi się, że styl narzuciła tu Argentyna, więc może nie stoją na straconej pozycji w meczu z Niemcami - na pewno nie dadzą im tyle miejsca, co Brazylia.

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      No i nominowanie obrońcy zamiast jednego z ofensywnych liderów to wykonania pierwszej jedenastki - zaskakujące.
                      Van Gaal zdradził po meczu, że dwóch piłkarzy odmówiło strzelania pierwszego karnego, nie chciał zdradzić kto. Zgodził się Vlaar i strzelił jak strzelił

                      Comment

                      • Maremali
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1955

                        nic nie piszecie o przygotowaniach Legii do LM ponoć zaliczyli potknięcie z Zawiszą
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Odpuścili sobie Superpuchar, żeby skoncentrować się na eliminacjach LM .

                          Comment

                          • Cez
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1789

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                            nic nie piszecie o przygotowaniach Legii do LM ponoć zaliczyli potknięcie z Zawiszą
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                            Odpuścili sobie Superpuchar, żeby skoncentrować się na eliminacjach LM .
                            Co tu pisać?
                            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Argentyna kompletny antyfutbol. Niestety Holandia postanowiła grać dopiero w dogrywce i nie starczyło jej czasu. Chyba tez spóźniona zmiana Huntelara. Albo powinien sobie trener zostawić zmianę bramkarza na karne albo Huntelara wpuścić wcześniej.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Ci co nie chcieli grać o trzecie miejsce, spokojnie ograli Brazylię i dali pograć na mundialu wszystkim piłkarzom .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎