Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Demigod
    Senior
    • 12-2009
    • 145

    Przyznac trzeba, ze Slaska pilka swiecila triumfy. Gornik, Ruch, Polonia, Szombierki, Piast czy GKS (ostatni dosc marnie jak na potencjal) choc podium bylo czesto. Teraz cos tam Gornik miesza, nowy stadion, tylko po co taki wielki? Szkoda klubow z Bytomia bo obecnie to chyba ruina o ile Szombierki jeszcze egzystuja.
    Z opowiadan wiem, ze dawnymi czasy poziom byl srogi w naszej lidze a i frekwencja doskonala, no i najwazniejsze, zero dresiarni i bucowatych przyspiewek od ktorych uszy wiedna.

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
      Z opowiadan wiem, ze dawnymi czasy poziom byl srogi w naszej lidze a i frekwencja doskonala, no i najwazniejsze, zero dresiarni i bucowatych przyspiewek od ktorych uszy wiedna.
      To ciekawe, bo ja znam trochę inną historię - że bucowate przyśpiewki dominowały w trakcie meczu, zamiast wspierać swoich publika skupiała się na obrażaniu piłkarzy lub kibiców gości, zamiast dresiarni byli skini (a wcześniej też niekoniecznie "przysiadalne" towarzystwo). Aczkolwiek poziom faktycznie wyższy. Albo po prostu w tym czasie reszta świata aż tak nam uciekła.

      A jeśli chodzi o doping, to o poziomie kibicowania zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy na mecze nie chodzą.
      Last edited by WojciechT; 26-07-2014, 20:11.

      Comment

      • Demigod
        Senior
        • 12-2009
        • 145

        Skini w latach 70-80 w Polsce? buhhahahahahaha ok.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
        A jeśli chodzi o doping, to o poziomie kibicowania zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy na mecze nie chodzą.
        Dokladnie.

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          Nigdzie nie pisałeś o latach 70 i 80., takoż i ja założyłem, że masz na myśli lata 90. - widać wyszedłem z błędnego założenia, że jesteś starszy i lata 90. to nie są dla Ciebie "opowieści". Dlatego też dodałem, że i wcześniej towarzystwo niekoniecznie było takie, z którym chciałoby się spędzić niedzielny obiad u teściowej. Mimo że nie było wtedy jakiegoś konkretniejszego podziału na subkultury takie czy owakie... Z rozmów z naszymi "weteranami" wynika, że tzw. komuna była złotym czasem dla chuliganki, gdyż wtedy od milicji groził co najwyżej oklep, a potem życie toczyło się dalej takim samym rytmem. Dzisiaj teoretycznie można dostać zakaz - i więzienei - za zajęcie złego miejsca na stadionie...
          Last edited by WojciechT; 27-07-2014, 00:11.

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
            Skini w latach 70-80 w Polsce? buhhahahahahaha ok.
            I z czego się śmiejesz? Lata 80 to szczyt rozwoju ruchu skinheads w Polsce.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Szkoda, że piłkarze nie nadążają

              Comment

              • Demigod
                Senior
                • 12-2009
                • 145

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                I z czego się śmiejesz? Lata 80 to szczyt rozwoju ruchu skinheads w Polsce.
                Wieksze ekipy pojawily sie pod koniec lat 80 ale szybko zniknely, "tania" subkultura bez wyraznej ideologii . Chlopki chcialy sie dowartosciowac wiec zainwestowaly w kurtki z pomaranczowa podpinka i ciezkie buty. Podobno patrioci, ciekawe ilu z nich skonczylo szkole podst?
                Legia pokazala klase. Powinni przejsc dalej o ile w rewanzu nie dadza d. 0:4, szacun.
                Last edited by Demigod; 31-07-2014, 06:16.

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Skąd masz te dane? Oficjalnie uważa się końcówkę lat 80-tych jako początek ale różnie to mogło być!?
                  Obserwacje własne

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                    Legia pokazala klase. Powinni przejsc dalej o ile w rewanzu nie dadza d. 0:4, szacun.
                    Tylko jakiś kataklizm mógłby im przeszkodzić, watpię, czy Celtic stać na odrobienie strat.

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      Nie wiem skąd to 0:4, wszak rewanż Celtic - Legia ? Wystarczy 3:0. Wszystko w rękach, a raczej nogach Legii. Szybko strzelona bramka powinna załatwić sprawę.
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • olie
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 777

                        Jeśli mieliby przegrać 0-3 z tak słabym Celticem, to nie mają czego szukać w Lidze Mistrzów. Powinno być dobrze. Oczywiście jeżeli Radovic nie złapie kontuzji, bo teraz na nim w większości opiera się gra Legii.

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2837

                          Celtic był słaby wczoraj, co będzie za tydzień ? Piłka nożna jest niestety nieprzewidywalna ( truizm ), tym niemniej jestem dobrej myśli.
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • Demigod
                            Senior
                            • 12-2009
                            • 145

                            Legia da rade, mam nadzieje

                            Comment

                            • chechaouen
                              Senior
                              • 01-2011
                              • 1180

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wyjątkowo kibicuję Legi bo tam gra Słowak i kilku Serbów!
                              Jeden Serb. Za to dwóch Słowaków

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎