Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bury_wilk
    Senior
    • 01-2004
    • 2655

    2-0 dla Valencii i bardzo się cieszę, bo to jedna z moich ulubionych zagranicznych drużyn. Pomijając już fakt idiotycznego zagrania Bartheza, to hiszpanie grali po profesorsku. Bez niepotrzebnego latania, bez frajerstwa, z pomysłem, dokładnie i konsekwentnie. Może nie wznieśli się na wyżyny swoich możliwości, ale i nie musieli. Marsylia przeciwstawiła jedynie ambicję i wprawdzie liczne, ale strasznie chaotyczne ataki. Fakt, że momentami te ataki były groźne, ale obiektywnie, Valencia dużo lepsza.
    Bardzo mi się podoba polityka tego klubu, który nie robi wokół siebie tyle szumu, co Reale, Manchestery i inne Barcelony, a konsekwentnie utrzymuje silny skład gotów do walki z każdą inną drużyną. Najlepszy na to dowód, to już zdobyte mistrzostwo Hiszpanii.

    Lubię kiedy się zieleni
    Lubię jak się piwo pieni...

    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      Witam.
      Przepraszam ze dopiero teraz moge coś dodać , ale nie mam niestety stałego neta. Jako iż jestem kibicem fanatkiem to może najpierw od tej strony. Widownia pokazała klase , a układ z Legią o nieagresji i nie bluzganiu został dotrzymany przez obie ekipy. Dzieki też dla kiboli z Warszawy (niespodziewałem sie że kiedys to napisze) że szło sie z wami dogadac , było naprawde super , fajnie chłopaki żeście byli chociaż szczerze myslałem że bedzie was więcej , z satysfakcja moge jednak powiedzieć ze całą koalicje Prezydent-policja udało sie porobic w wała i kibole Legii i tak weszli . Strony sportowej komentować nie będe bo mecz był w tv , napisze tylko że dla takich meczy sie przychodzi na stadiony i takie mecze wynagradzają kibicowi który jest na dobre i na złe ze swym kubem wszystkie gorzkie chwile.
      ps. Pogoniarz też mam nadzieje że wejdziecie do ligi (pod warunkiem że razem z CRACOVIĄ . Tak samo jak kiedyś Lech odbijacie sie od dna i bardzo dobrze bo takie kluby w lidze muszą być!!!!
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        za onetem.

        Zarząd PZPN podjął już decyzję o powiększeniu ligi z 14 do 16 zespołów, ale od sezonu 2005/2006. Zbigniew Boniek proponuje, by taką zmianę wprowadzić już teraz.

        „Wiele argumentów przemawia za taką decyzją już od sezonu 2004/2005. Poza tym taka operacja nikogo by nie skrzywdziła. Dziwię się, że nikt tego nie podnosi” – mówi Boniek.

        „Wcześniej chciałem zmniejszyć ligę do 12. zespołów. I chciałem, aby po zasadniczym sezonie sześć najlepszych drużyn zagrało dwie rundy i sześć słabszych także dwie. Każda z drużyn w sezonie zagrałaby łącznie 32 mecze. W dodatku spotkania Wisła - Legia byłyby cztery. I nawet gdyby Legia miała pięć punktów straty do Białej Gwiazdy po sezonie zasadniczym, mogłaby odrobić tę stratę - w dwumeczu z Wisłą w fazie mistrzowskiej. Zamiast konsekwentnie realizować projekt silnej ligi, stanęliśmy na 14 zespołach. Co nie ma sensu. To już lepiej zbudować ligę 16-zespołową, dzięki której będzie 30 kolejek ligowych” – dodaje.

        Były wiceprezes PZPN proponuje, by zwiększyć I ligę do 16. zespołów już w przyszłym sezonie, drużyny z miejsc 13. i 14. zagrały baraż. Zwycięzca zmierzyłby się z 4. zespołem II ligi. Trzy pierwsze drużyny z II ligi powinny awansować automatycznie do ekstraklasy, w której pozostałby także zespół z 12. miejsca.

        W myśl obowiązujących przepisów do II ligi degradowane są zespoły z miejsc 13. i 14. Drużyna z 12. miejsca gra baraż z trzecim zespołem II ligi. Z II ligi do ekstraklasy awansują bezpośrednio dwa pierwsze zespoły.



        Raz zmniejszają, teraz podnoszą ilość drużyn. Co z tego jak niema kto grać, gdyż stan naszej ligi i klubów (z małymi wyjątkami) jest dramatyczny
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Jaka polska piłka jest, taka jest, ale z pewnością dzierży palmę pierwszeństwa w reformowaniu systemu rozgrywek ligowych. Nie mówiąc już o wysuwaniu różnych cennych koncepcji - I liga: 10/12/14/16/18 drużyn, dwie/cztery rundy, jedna/dwie grupy, II liga: 16/18/20 drużyn, w jednej/dwóch grupach, baraże. Liczba możliwości jest niewyczerpana - czeka nas jeszcze wiele lat "atrakcji" reformatorskich...

          Jeszcze trochę, i ktoś wpadnie na pomysł reformowania rozgrywek w trakcie (zresztą propozycja "Zibiego" też się do tego sprowadza), np. żeby "mistrz jesieni" w II lidze awansował do I ligi już na wiosnę...
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3309

            Wujcio_Shaggy napisał(a)
            (zresztą propozycja "Zibiego" też się do tego sprowadza), np. żeby "mistrz jesieni" w II lidze awansował do I ligi już na wiosnę...
            OK piłkarzem może i on był dobrym (jak on grał ja byłem szkrabem albo wogóle mnie nie było na świecie) ale działaczem, trenerem, menadżerem i reformatorem jest fatalnym

            A z tym pomysłem coby mistrz jesieni awansował to mu się chyba w głowie ostro poprzewracało
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Nie, Piecia, na to jeszcze nie wpadł - to ja sobie fantazjowałem.
              Natomiast Boniek proponuje, aby zmienić zasady awansu i spadku już po tym sezonie:
              Cielak napisał(a):
              Były wiceprezes PZPN proponuje, by zwiększyć I ligę do 16. zespołów już w przyszłym sezonie, drużyny z miejsc 13. i 14. zagrały baraż. Zwycięzca zmierzyłby się z 4. zespołem II ligi. Trzy pierwsze drużyny z II ligi powinny awansować automatycznie do ekstraklasy, w której pozostałby także zespół z 12. miejsca.
              Czyli zmiana reguł w trakcie gry - jakby nie było...
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                Znowu liga na tapecie. Dla nas bardzo ważny mecz z Polkowicami, dla Wisły Kraków spora szansa na zapewnienie mistrzostwa. A w drugiej lidze Cracovia - Pogoń. Będzie się działo. Mam nadzieję, że w poniedziałek będę miał się z czego cieszyć.

                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Zagłębie już dzisiaj gra z Podbeskidziem, mecz który musi wygrać. Mam nadzieję, że jutro Pogoń powalczy z Cracovią .

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    robox napisał(a)
                    Mam nadzieję, że jutro Pogoń powalczy z Cracovią .
                    Niech powalczy, to mecz będzie ciekawszy, ale w ostatecznym rozrachunku, niech Cracovia będzie choć o jedną bramke lepsza .

                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      wejdę trochę na arenę międzynarodową... kto wygrał wczorajszy mecz Francja-Brazylia?...niestety nie oglądałem ,bo byłem zajęty.... piciem piwa

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        0-0
                        Też nie oglądałem...

                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          robox napisał(a)
                          Zagłębie już dzisiaj gra z Podbeskidziem, mecz który musi wygrać. Mam nadzieję, że jutro Pogoń powalczy z Cracovią .
                          Wątpisz w to . To jest walka o ligę i to na "noże"(oby nie pewnych ...myślę,że wiadomo o co chodzi...93' )


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Andrewbrw napisał(a)
                            wejdę trochę na arenę międzynarodową... kto wygrał wczorajszy mecz Francja-Brazylia?...niestety nie oglądałem ,bo byłem zajęty.... piciem piwa
                            Trochę pooglądałem i prawie,że usnąłem w pracy Typowe pokazówy techniczne,kilka okazji i w sumie lepsza gra Brazylijczyków,choć klarowniejsze sytuacje mieli Francuzi.Lech-Legia według mnie bardziej konkretniejszy.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • grzech
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 4592

                              Na stadionie wisiały hasła przeciwko rasizmowi. Wbrew tym szczytnym ideałom w drużynie Francji biegało 10 Murzynów.

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3309

                                Opiniotwórczy "Przegląd Sportowy" donosi (co przewidywałem już jakiś czas temu) że pan Ptaszysko zamierza przenieść swoje zabawki do Łodzi i utrzymać Widzew w 1 lidze (dzisiejsza MKS Pogoń)

                                więcej tutaj
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎