przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Pogoniarz napisał(a)
    ... Mecz finałowy o PP powinien być jeden,jak w większości normalnych krajów w stolicy państwa.
    Za dwa mecze jest dwa razy kasa. Jak mytślisz, po co Amerykanie wymyślili play-offy?

    Z dużo niższej półki - podczas meczu Sparty Świdnica i Inkopaxu Wrocław po zakończeniu pierwszej połowy doszło do szarpaniny między zawodnikami. W trakcie "akcji" trener Sparty uderzyła w twarz sędziego głównego. Sędzia zakończył mecz po pierwszej połowie. Sprawa jest w toku.

    W sumie - trudno się dziwić kibolom, że są chamscy. Piłkarze też tacy są. Kibole ich tylko naśladują innymi środkami i w innej skali. Jaki kibice mają mieć przykład z chamskich fauli i czerwonych kartek Beckhama, Figo i Zidana w ostatnich meczach Realu?

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      Ja bym nie przeceniał roli wychowawczej futbolu. Przychodziłem na mecze w szkole średniej i do głowy mi nie przyszło kopać kogokolwiek na trybunie mimo, że piłkarze kosili się na boisku. To bandyctwo przeniosło się na stadiony, a nie piłkarstwo je stworzyło.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Teraz przemyślałem sprawę dokładnie.Jeżeli kapitan drużyny Lecha zaczyna śpiewać "Legia to st..kur..Legia jeb...jest...",potem się tłumaczy,że zaśpiewali przecież tylko jedną piosenkę i żali się potem,że nie mógł się w spokoju cieszyć ze zdobycia PP...Hm...Panie piłkarzyku-pan nie powinien być już nigdy kapitanem żadnej drużyny-pan nie rozumie na czym polega przewodzić kolegom.Jest pan wraz z kolegami współodpowiedzialnym za te żałosne wydarzenia.Kompletny brak czegoś pod deklem."Dobrze",że to tylko tak się skończyło...


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pogoniarz napisał(a)
          Mecz finałowy o PP powinien być jeden,jak w większości normalnych krajów w stolicy państwa.
          Na razie to typowe chciejstwo. Jeśli w finale spotkają się kluby, na których mecze przychodzi po 500 osób, to być może w Warszawie znajdzie się jakiś stadionik. Jeśli będzie powtórka Lech-Legia, to gdzie pomieścić jakieś 40-50 tys. ludzi. Na bazarze im.Stadionu X-lecia? Pod względem obiektów sportowych Warszawa to niestety kompletny wygwizdów.

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            Pogoniarz napisał(a)
            Teraz przemyślałem sprawę dokładnie.Jeżeli kapitan drużyny Lecha zaczyna śpiewać "Legia to st..kur..Legia jeb...jest...",potem się tłumaczy,że zaśpiewali przecież tylko jedną piosenkę i żali się potem,że nie mógł się w spokoju cieszyć ze zdobycia PP...Hm...Panie piłkarzyku-pan nie powinien być już nigdy kapitanem żadnej drużyny-pan nie rozumie na czym polega przewodzić kolegom.Jest pan wraz z kolegami współodpowiedzialnym za te żałosne wydarzenia.Kompletny brak czegoś pod deklem."Dobrze",że to tylko tak się skończyło...
            Skąd masz informację że to Reiss zaczął intonować piosenkę? Ja wiem że to było już długo po meczu, zatem jak może być odpowiedzialny za to że ich napadli. Nawet na www.legia.net nie napisano że to Reiss zaczął śpiewać.Prędzej bym to odczytał jako reakcję na to co się stało podczas wręczania pucharu i medali. Dodam tylko jeszcze że kapitan Lecha powiedział że cieszą się ze zdobycia pucharu i incydent podczas wręczania puszcza w niepamięć.
            A co do agresji na trybunach - trudno w tłumie siedzieć spokojnie skoro po kolei się kosi kluczowych zawodników, sędzia nie reaguje, a żeby było śmieszniej robi to cały czas ten sam zawodnik!
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pogoniarz napisał(a)
              Panowie to był dobry mecz Typowa polska ligowa młócka.
              Ufff, jeden głos rozsądku. Już myślałem, że oglądałem inny mecz.

              A mecz był słaby! Bardzo niewiele akcji podbramkowych, ładnych strzałów i zagrań, składnych akcji. Dobra była tylko końcówka po bramce z karnego, którego nawiasem mówiąc raczej nie powinno być, bo ręka była nastrzelona i to gdzieś z boku pola karnego.

              Krzysiu ma rację - jacy piłkarze, tacy kibice. Kiedyś dziwiłem się, jak piłkarze po meczu pełnym wyzwisk z trybun mogą podbiec do kibiców i dziękować za doping. Nie dopuszczałem do siebie myśli, że się z tym identyfikują, teraz dociera do mnie, że jednak chyba tak jest. A to, co pisał Albeertos (że lechici śpiewali sobie o Legii długo po meczu), nie ma żadnego znaczenia. Śpiewali - i już.

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                żąleną napisał(a)
                A to, co pisał Albeertos (że lechici śpiewali sobie o Legii długo po meczu), nie ma żadnego znaczenia. Śpiewali - i już.
                Jasne że nie ma. Jeśli sa profesjonalistami, absloutnie nie powinni tego robić. Widocznie nie są. A że śpiewają to pewne - pamiętna chociażby wygrana Groclinu, śpiewy w szatni i komantarz Jóźwiaka. Te były nagłośnione, o wielu innych nie słyszeliśmy. Na boisku tez pewnie słownie się nie oszczędzają.
                To co napisałem było nawiązaniem do postu Pogoniarza który to przedstwił jako prowokację ze strony piłkarzy i że było to powodem bójki.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  żąleną napisał(a)
                  ... Dobra była tylko końcówka po bramce z karnego, którego nawiasem mówiąc raczej nie powinno być, bo ręka była nastrzelona i to gdzieś z boku pola karnego...
                  Mecz słaby, wygrała drużyna lepsza w przekroju dwumeczu.
                  W kwestii karnego moim zdaniem "jedenastka" podyktowana słusznie. Zagranie ręką może i było nastrzelone (ale 90% takie właśnie jest), ważne jest to, że przerwało lot piłki, a ręka nie była "przy ciele".
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Wydaje mi się, że rzut wolny pośredni byłby sprawiedliwszy.

                    Może mam skrzywienie, bo kiedyś Włochy wygrały z Nigerią po takim karnym.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3309

                      żąleną napisał(a)
                      Wydaje mi się, że rzut wolny pośredni byłby sprawiedliwszy.

                      Może mam skrzywienie, bo kiedyś Włochy wygrały z Nigerią po takim karnym.
                      a mi coś się zdaje że to z jakąś inną drużyną Włosi wygrali - Chile? to było w 1998 na MŚ a tam Nigeria grała w grupie z Hiszpanią, Bułgarią i Paragwajem
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        To był ćwierćfinał lub półfinał, ale już nie pamiętam w jakich mistrzostwach.

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2869

                          Krzysiu napisał(a)
                          Nie byłoby problemu, gdyby tych "kibiców" eksterminować raz na zawsze. Nie rozumiem, skąd takie mniemanie, że akurat kibicom zwykły bandytyzm powinien uchodzić na sucho.
                          Nie twierdze, że ten bandytyzm powinien ujść na sucho, uważam jednak że ludzie z PZPN powinni bardziej pomyśleć przed organizacją tego meczu.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            No rzeczywiście mecz był słaby, nowe szefostwo Legii powinno wyprzedać większość tych amatorów którzy grają w drużynie. Totalna mizeria a nie najbardziej znany klub polski na świecie.
                            Vukovic chce podwyżkę choć gra o wiele gorzej niż w swoim pierwszym sezonie. Powinno mu się obniżyć raczej kontrakt. A co w tym klubie robi jeszcze Garcia to jest zagadka nad którą się już tu kilka razy zastanawialiśmy. Powinni go wywalić i nie denerwować swoich kibiców.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              JEST,JEST, JEST-Pierwsza liga w Szczecinie Zagłębie pokonało Bełchatów,Pogoń -Podbeskidzie(bramka w doliczonym czasie gry dla Portowców).Mamy ligę.Ależ czuję się cudownie.Zapowiada się wspaniały wieczór.Telefony dzwonią i ja dzwonię non stop.UFF!


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Brawa dla Pogoni.
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X