Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    darek99 napisał(a)
    Brawa dla Pogoni.
    Dzięki!!
    Do zobaczenia w Warszawie-na Łazienkowskiej,postaram się tam być.Ciekawe kiedy wypadnie mecz...?
    Mam jeszcze kilka tematów do omówienia ,ale z piwem czeka.Szkoda Widzewa-mecze z adrenalinką podniesioną były.
    Poczekamy, zobaczymy...


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      I CRACOVIA coraz bliżej ekstraklasy!!! Po dzisiejszej wygranej wygranej z ŁKS 4:1!! i przegranej Bełchatowa
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        cielak napisał(a)
        I CRACOVIA coraz bliżej ekstraklasy!!! Po dzisiejszej wygranej wygranej z ŁKS 4:1!! i przegranej Bełchatowa
        Oglądałem mecz.Craksa była zdecydowanie lepsza od "Ełksy".Zasłużone zwycięstwo Pasów.Oby mecz Pogoni z Bełchatowem i Zagłębiem był uczciwy


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          Pogoniarz napisał(a)
          ..Oby mecz Pogoni z Bełchatowem i Zagłębiem był uczciwy [/B]

          Daj BÓG!!!!
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            grzeber napisał(a)
            Nie twierdze, że ten bandytyzm powinien ujść na sucho, uważam jednak że ludzie z PZPN powinni bardziej pomyśleć przed organizacją tego meczu.
            Organizatrem meczu jest klub piłkarski, a nie PZPN i zgodnie z ustawą o imprezach masowych odpowiedzialność za wydarzenia ponosi w całości Legia.

            Comment

            • pjenknik
              • 08-2001
              • 3388

              Ja widzę jedno rozwiązanie - runda jesienna na Łazienkowskiej bez publiczności. Twarze na nagraniach widać. Znaleźć i posadzić. I przez pomyłke mogliby spaść ze schodów
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                No cóz Pogoniarz już świętuje awans do ekstraklasy. Gratulacje .
                Zagłębie wygrało ważny mecz z Bełchatowem i pewnie już nie odpuści drugiego miejsca, a co się z tym wiąże awansu .

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  Gratulacje Pogoń Więcej klubów w Ekstraklasie z taką ilością i jakością kibiców. Pogoniarz, szczęśliwcu
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    Gratulacje dla Pogoni. Mam nadzieję, że następna będzie Cracovia. Radomsko musi zabrać punkty Zagłębiu i powinno być dobrze.

                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Wszystkie założenia co do awansu do I ligi są słuszne pod warunkiem, że Aferzanka Jaworzno nie odzyska swoich straconych już na starcie punktów.

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        No tak, w naszym światku piłkarskim niczego nie można być pewnym, ale wydaje mi się, że PZPN nie ma ochoty na oddawanie Szczakusiom czegokolwiek.

                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          Gratulacje dla "Portowców"! Zasłużony awans, nie ma co ukrywać. Dobrze że taka drużyna awansowała, będzie więcej emocjonujących meczów z pełnymi trybunami. No i gratulacje dla Bogusia Baniaka, powoli staje się specjalistą od awansów. Ciekawe czy tym razem uda mu się równie skutecznie poprowadzić drużynę w I lidze.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Nareszcie będą mecze z kibicami gości!W drugiej lidze tylko trzy kluby zaprezentowały się godnie Arka,Cracovia i ŁKS i w miarę Ruch(dobre ekipy!)Choć jest kilka klubów gdzie niepotrzebny będzie kretyński zakaz PZPN-u odnośnie zakazów stadionowych-i tak jeżdżą w ilościach śladowych.Najważniejszy będą mecze z Leszkiem ,wtedy to jest ciśnienie!Byłem chyba z osiem razy w Poznaniu na Lechu,Warcie,Olimpii i reprezentacji i lubię tam jeździć.Nudzić się nie sposób


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              A coś takiego dla Pjenknika z Onetu

                              Pociągnął sędziego za ucho - nie zagra do końca sezonu

                              Marek Grendziak, piłkarz Swornicy Czarnowąsy, nie zagra do końca sezonu. Został zawieszony przez Śląski Związek Piłki Nożnej za pociągnięcie sędziego za ucho po meczu z Odrą Opole – pisze "Gazeta Wyborcza".

                              Po meczu III ligi pomiędzy Odrą a Swornicą do schodzących do szatni sędziów podszedł zawodnik gości Marek Grendziak. Według sędziego głównego miał on pociągnąć go za ucho i mu wygrażać. Zawodnik twierdzi, że było inaczej.

                              Spotkanie jako główny arbiter prowadził Witold Romanowski z Wadowic. Grendziak z powodu kontuzji zszedł z boiska jeszcze w pierwszej połowie. Jego zespół, skazywany na porażkę, bronił się bardzo dzielnie i pewnie utrzymałby bezbramkowy wynik do końca meczu, gdyby nie kontrowersyjna decyzja arbitra z 86. minuty. Po starciu Sławomira Maciuszka ze Swornicy z Krystianem Golcem w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę dla Odry.

                              - To była jedenastka "z kapelusza" - twierdzi prezes Swornicy Krzysztof Kantorski. Ostatecznie Odra wygrała 1:0.

                              W budynku klubowym do sędziego podszedł przebrany już Grendziak i zdaniem arbitra miał go pociągnąć za ucho i wulgarnie wygrażać. Opisał to zresztą w pomeczowym protokole, który podpisują kierownicy obydwu drużyn. - Miał miejsce incydent, ale nie przebiegał on w taki sposób, jak to jest opisane w protokole. Rzeczywiście podszedłem do sędziego, ale z mojej strony nie padły żadne wulgaryzmy. Zapytałem go tylko, czy jest zadowolony z siebie i z tego, co zrobił. Bardzo nas skrzywdził tym rzutem karnym - tłumaczy piłkarz z Czarnowąsów.

                              - Wyciągnąłem rękę w kierunku ucha sędziego, ale dokładnie nie pamiętam już tej sytuacji. To były emocje. Chyba złapałem go za ucho, ale z całą pewnością nie ciągnąłem - twierdzi Grendziak. - Nie powinienem się tak zachować - dodaje.

                              Na sytuację szybko zareagowali działacze Swornicy. - Wysłaliśmy przeprosiny do sędziego i wyjaśnienie sytuacji do śląskiego związku. Oczywiście czuliśmy się pokrzywdzeni przez sędziego, ale nie zmienia to faktu, że nie pochwalamy zachowania naszego zawodnika. Emocje emocjami, ale tak postępować nie można - tłumaczy prezes Swornicy. Klub z Czarnowąsów zawiesił też piłkarza na trzy mecze.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                No proszę, niegrzeczny był pan sędzia to pan piłkarz, wytargał go za ucho.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎