Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Wczoraj kadra Janasa dostała zimny prysznic, gołym okiem było widać różnicę klas, dobrze że honorową wbili.
    Dzisiaj przedostatnia kolejka w drugiej lidze. Oj będzie ciekawie!
    Zagłębie jedzie, na bardzo ciężki mecz do Radomska. Oczywiście po wygraną , ewentualnie remis. Ciekawe, jak Pogoń zaprezentuje się z Bełchatowem?

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Wujcio_Shaggy napisał(a)
      ... panowie Basałaj i Pol (z GW) ucięli sobie pogawędkę ...
      Dostosowali się poziomem komentarza do poziomu gry reprezentacji. To był jedyny jaśniejszy punkt tego meczu - wygadywali takie głupoty, że Kryszak przy nich to pestka.

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        Głośna ostatnio koncepcja Janasa, polegająca m. in. na cofnięciu "Żurawia" na prawą pomoc i grze z jedynym Rasiakiem w napadzie, legła w gruzach. Trener nadal nie ma pomysłu, tak samo jak nie miał go rok temu
        Tę samą koncepcje na Szwedów wykorzystano 11 czerwca 2003r. z tym ,że w ataku jako jedyny biegał Wichniarek...kompletnie nie wyszło wtedy, więc czemu miałoby wyjść tym razem
        brak wyciągania wniosków

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          A ja się obawiam, że z tej załogi nic więcej się nie wyciśnie. Po prostu są kiepscy i tyle. Gdyby to była kwestia taktyki, nie daliby saię tak bezlitośnie ogrywać, a byli po prostu słbsi i siłowo, i technicznie, a przecież Szwedzi nie uchodzą za wirtuozów dryblingu. Jeden Krzynówek coś więcej biegał, ale i tak niewiele z tego wynikało. Rasiak - porażka. W Sienie (czy gdzie on tam trafił) musieli mieć nietęgie miny po tym meczu.
          Last edited by Krzysiu; 06-06-2004, 09:28.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Co tu pisać po takim meczu-Janas będzie musiał mieć chyba sztangę fajek,by móc oglądać swoich wybrańców


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Czas się zbierać na mecz. Po meczu feta Ciekawe czy jeszcze dzisiaj dotrę do domu


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Krzysiu napisał(a)
                A ja się obawiam, że z tej załogi nic więcej się nie wyciśnie. Po prostu są kiepscy i tyle.
                Z jednej strony można tak pomyśleć, z drugiej - Engel pokazał jak grać naszymi skromnymi zasobami. Zresztą samemu Janasowi też to wyszło dwa razy, z Włochami i Serbią-Czarnogórą.

                W całym meczu najgorsze było to, że Janas ani na jotę nie zmienił taktyki i ustawienia pomimo stopniowo pogarszającego się wyniku i gry. W końcówce nasi ładnie przyspieszyli, ale to już było dużo za późno. Sama statystyka obnaża Polaków: na 10 minut przed końcem Szwedzi mieli 13 strzałów na bramkę, a nasi 2.

                Nie mamy i raczej nie będziemy mieli napastnika, którego będzie można zostawić samego w przodzie i liczyć na bramkę. Recepta na sukces to dwóch z przodu i gra skrzydłami. Ale nie, Janas ćwiczy wariant defensywny, który nawet za Engela nie za bardzo nam wychodził!

                I po co było gęby rozpuszczać, że jadą się zrewanżować Szwedom? Takie same zapowiedzi były przed poprzednim meczem w Sztokholmie i też dostali 3 bramki. I Dudek również zawalił trzecią bramkę.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Ja się dopatrzyłem pozytywu, ale jest on egoistyczny. Otóż nie będę tak przeżywał jak do tej pory meczy naszych piskląt, nie stracę tyle nerwów bo wiem czego mogę się spodziewać. A czego to chyba każdy wie, czyli mizerii.
                  Co prawda łatwo pisać i pewnie w praktyce będzie jak zawsze.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Zagłębie po wygranej w Radomsku powróciło do ekstraklasy .
                    Dzięki wpadce Cracovi z Tłokami, remisie Bełchatowa i Szczakowianki ostatni mecz z Pogonią będzie o pietruszkę .

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3309

                      które to już zwycięstwo Zagłębia czy to w ostatniej minucie, czy po karnym.....
                      Jagiellonii sędzia zabrał 3 punkty dyktując Stasiakowi karnego z kapelusza. Aby uniknąć baraży musimy wygrać na własnym stadionie z Ruchem Chorzów. Jak zwykle zabraknie nam jednego punktu a wszyscy zrobią (lub już zrobili) wiele aby drużyny z Białegostoku na tym szczeblu rozgrywek nie było.
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Jestem wkur....Pogoń pchnęła meczZero fety.Zwykłe skur...dawno nie widziałem takiego podłożenia.Kolega rozmawiał z pewnym piłkarzem przed meczem(jakiego klubu ...Zythuma) i ten powiedział co ma się zdarzyć-niestety sprawdziło się Pierdo.. to bawcie się same.To już nie jest to i nigdy nie będzie!
                        Gratulejszyn dla Zagłębia!Znowu 90 minuta


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • cielak
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 2890

                          No i CRACOVIA wtopiła!!!!
                          Pozostały tylko baraże, bo innej wersji nie przyjmuję do wiadomości.
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Pogoniarz napisał(a)
                            Jestem wkur....Pogoń pchnęła meczZero fety.Zwykłe skur...dawno nie widziałem takiego podłożenia.Kolega rozmawiał z pewnym piłkarzem przed meczem(jakiego klubu ...Zythuma) i ten powiedział co ma się zdarzyć-niestety sprawdziło się Pierdo.. to bawcie się same.To już nie jest to i nigdy nie będzie!
                            Gratulejszyn dla Zagłębia!Znowu 90 minuta

                            Bramka na 2:2 była bardzo piękna ale dziwi mnie dla czego jeżeli mecz był ustawiony Bełchatów nie wygrał. Teraz muszą pokonać Aluminium co im się uda bez problemów ale muszą też liczyć na potknięcie Krakowian.
                            Współczuje tobie Pogoniarz, że twoja druga bądź trzecia miłość się zhańbiła i zawiodła oczekiwania wiernego oraz prawdziwego kibica.
                            Smutne to jest a zarazem żałosne. Później się dziwią, że kibice nie chodzą na mecze.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pogoniarz, po tym rozgoryczeniu wnioskuję, że na ostatnim meczu w Lubinie się nie pojawisz ?

                              Comment

                              • cielak
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 2890

                                [QUOTE]Pogoniarz napisał(a)
                                [B]Jestem wkur....Pogoń pchnęła mecz...


                                Najbardziej obrazuje to druga bramka dla Bełchatowa!! Nie dość że "szmata" a obroncy "bronili" ewidentnie aby broń Boże nie dotknąć piłki.
                                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎