Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Krzysiu napisał(a)
    Zakaz nie dotyczy normalnych ludzi, bo o ile wiem, każdy może sobie pójść do kasy i kupić bilet wstępu. Zakaz dotyczy zorganizowanych band, dla których sam mecz rzadko jest głównym celem wyprawy.

    Rok temu wszystkie kluby w okolicy zżerała panika, jak mówiło się, że Śląsk spadnie do czwartej ligi. Tak ludzie boją sie tych bandziorów.

    A ja mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś normalnych kibiców i normalnych sądów, gdzie za napad z użyciem sprzętu będzie się skazywało na lata więzienia, a nie zakaz odwiedzania obcych stadionów.
    Co do drugiego, to racja, ale co do pierwszego to skąd od razu wiadomo, że każda zorganizowana grupa to bandyci?
    Pamiętasz dowcip o bacy, którego aresztowano za pędzenie bimbru bo ma aparaturę? Na takiej zasadzie to każdego człowieka powinno się prewencyjnie zamknąć do więzienia, bo potencjalnie każdy z nas zdolny jest do zbrodni.

    Ja jadąc na mecz nie zamierzam nikogo napadać, dlaczego więc policja zawraca mnie razem z grupą. Przecież w naszym prawodawstwie jak na razie nie istnieje odpowiedzialnośc zbiorowa tylko INDYWIDUALNA, o czym jakoś się zapomina.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Oj Pogoniarz, obcy kibice tak się czują w Szczecinie. To wy sami, jako kibice, do tego doprowadziliście. Ja nie chodzę na mecze nawet B-klasy, bo już tam zaczyna się terror. Nie zauważyłem nigdy, jak jeszcze bywałem na meczach, żeby tzw. "prawdziwi kibice" próbowali wyegzekwować porządek na "pseudokibicach" czy organizatorach.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę(75zł)i wraz z kolegami zarezerwowaliśmy sobie miejsca na trybunach po pseudo-dachem.Odbiór karnetu od 5 lipca-cały koszt operacji 150 zł. Karnet obejmuje możliwość oglądania meczy na całą rundę jesienną plus spotkania w ramach PP.
        Ludzi z 60 stało,każdy kupował przynajmniej kilka sztuk.Także spore zainteresowanie.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Do przerwy Craxa prowadzi z Górnikiem Polkowice 2-0, osiągając spora przewagę. Liczę na dalszą dobrą grę i awans do I ligi. Kolejny klub z tradycjami powróci do ekstraklasy. Tak trzymać!
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Cracovia wygrała 4:0-czyli praktycznie witamy w lidze.Z jednej strony dobrze,ale z drugiej ci kibice Pewnie znowu będą kłopoty z wejściem i sporo zakazów stadionowych.Derby w Krakowie to będzie czuję jedna wielka "siekierezada"...


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              CRACOVIA!!
              Witamy ekstraklaso!!!!
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Witać Cracovię w ekstraklasie już możemy, bo Polkowice nie odrobią tej straty w rewanżu (tam ciężko o skutecznego napastnika).
                Last edited by robox; 20-06-2004, 08:06.

                Comment

                • bury_wilk
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 2655

                  Cracovia pokazała klasę i już tylko kataklizm może odebrać jej ekstraklasę. Nie powiem, bardzo mnie to cieszy . Za tydzień trzeba postawić kropkę nad "i".

                  Lubię kiedy się zieleni
                  Lubię jak się piwo pieni...

                  ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    Pasy już praktycznie w I lidze. Bardzo ciekawie zapowiadają się derby Krakowa w przyszłym sezonie
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Trochę mniej ciekawie zapowiadają się derby kibiców na ulicach...

                      Comment

                      • MAW
                        Member
                        • 10-2002
                        • 78

                        Jako ze niedlugo przeprowadzam sie do Warszawy, chcialbym zapytac szanownych Forumowiczow ze stolicy o miejsca (bary) gdzie mozna w milej atmosferze obejrzec pilke i napic sie piwa. Pamietam, ze podczas mistrzostw swiata w 2002 mozna bylo ogladac pilke w Lolku ale nie wiem czy tak jest dalej. A moze sa jakies miejsca gdzie transmituja mecze na duzym ekranie? Z gory dziekuje za pomoc.
                        Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          Pare takich miejsc na pewno się znajdzie. Raczej oglądam mecze w domu, albo na żywo, ale ostatnio Dania-Bułgaria widziałem w Zielonej Gęsi. Ekran spory i atmosfera dość miła. Z wyborem piwa nieco gorzej bo z beczki jest tylko Żywiec (7,50), Heniek (8,50) i na osłodę Murphys (9,50). Jest tez kilka butelek, na przykład porter z Żywca i Paulaner. Mecze można też oglądać w Championsie w hotelu Marriott, ale tam pewnie jest drogo. U Pana Michała jest telewizor i jeszcze pewnie dałoby się sporo powymiwniać, ale nie mam pewności, to nie będę pisał.

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Wczoraj byłem na meczu Pogoń Nowa-Lech Poznań ,który został rozegrany na stadionie Arkonii,Szczecinianie pokonali Lechitów 2:0.Był to pierwszy mecz o wejście do turnieju finałowego juniorów starszych.Na meczu mimo padającego deszczu przybyło około 1000 kibiców.Po meczu grilowanie i piwkowanie-ledwo zdążyłem na mecz w ME i ledwo co widziałem Pogadałem troszkę z trenerem Pogoni B.Baniakiem i Boguś czuje,że Bird go zwolni
                            Z tego meczu zapamiętam na pewno jedną sytuację.Strzał w poprzeczkę,dobitka w nogi bramkarza,kolejny strzał w słupek,poprawka w obrońcę,kolejny strzał bramkarz sparował na słupek i piłka wychodzi na róg.(było 0:0)-jeszcze bardziej osiwiałem
                            Last edited by Pogoniarz; 24-06-2004, 09:37.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • cielak
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 2890

                              Po pierwszej połowie CRACOVIA prowadzi z Górnikiem Polkowice 1:0
                              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Chyba wszystko jasne było już po pierwszym meczu .
                                Chociaż z honorem Polkowice powinny się pożegnać z ekstraklasą....i przynajmniej zremisować .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎