Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Dobrze, że Ci nie przesuneli na październik, jak Polonii z Groclinem .
    W Lubinie inauguracja w pierwszą niedzielę sierpnia, z Cracovią.

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      W październiku o tyle lepiej, że nie ma planów urlopowych. Gdyby mecz był 31 lipca, kolidowałby mi z zasłużonym wypoczynkiem. A tak inauguracja sezonu dopiero 21 sierpnia, z Łęczną.

      Engel naobiecywał dużych wzmocnień i niewiele z tego wyszło, jak do tej pory. Ponoć jest jakaś koncepcja, coby wypożyczać potencjalnych następców Runiego , czyli młodych-zdolnych którzy nie mieszczą się na ławach angielskich klubów.

      A tak ogólnie, to wielu (zwłaszcza C+) narzeka, że liga będzie mało ciekawa, bo spada tylko jedna drużyna, więc i emocje zapowiadają się mniejsze. Bo faktycznie, także i ten pomysł PZPN-u jest do luftu.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        robox napisał(a)
        Dobrze, że Ci nie przesuneli na październik, jak Polonii z Groclinem .
        W Lubinie inauguracja w pierwszą niedzielę sierpnia, z Cracovią.
        Nie bądź taki pewny,jak miała być pierwotnie transmisja w C+ z Papricany i Stadionu wiecznie wiejących wiatrów-to mecz w Lubinie może odbyć się w piątek


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pogoniarz napisał(a)
          Nie bądź taki pewny,jak miała być pierwotnie transmisja w C+ z Papricany i Stadionu wiecznie wiejących wiatrów-to mecz w Lubinie może odbyć się w piątek
          Wyrocznia czy cuś...
          Dzisiaj Widzew -Pogoń 3:1 Czyli zawodnicy ,którzy zebrali się kilka dni temu potrafili pokonać będących już w trakcie przygotowań zawodników grających dla Pogoni.
          Taki zimny prysznic może się przydać i może zakupią konkretnego bramkarza i napastnika
          Niektórzy mówią ,że dla dobra Widzewa(układy Łódzkie) Pogoń się podłożyła-brak mi słów po prostu


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            No... Jest szansa, że po odebraniu mi drużyny (przeniesienie Ceramiki z Opoczna do Ostrowca Św.) będzie jakaś drużyna w moim miasteczku. Może nie od razu na dobrym poziomie ale poprzednia też była budowana latami...
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pogoniarz napisał(a)
              Niektórzy mówią ,że dla dobra Widzewa(układy Łódzkie)
              No i Widzew otrzymał licencję na grę w drugiej lidze, na specjalnych warunkach.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Wczoraj byłem na meczu Pogoń-Herta Berlin,wynik 2:2.Gra jednak stała na przeciętnym poziomie.Widzów około 8000 tysięcy w tym głośna grupa około 100 kibiców z Berlina.Wichniarek grał w pierwszej połowie,ale według mnie grał słabo.
                Za tydzień liga,a forma piłkarzy obu drużyn raczej wakacyjna...


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  robox napisał(a)
                  No i Widzew otrzymał licencję na grę w drugiej lidze, na specjalnych warunkach.
                  Myślę, że dostał ją tylko dlatego, że kiepsko wyglądałoby gdyby tak zasłużony klub jakim jest Widzew grał w czwartej lidze, bo tak by było gdyby nie dostał licencji.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    Pogoniarz napisał(a)
                    .
                    Za tydzień liga,a forma piłkarzy obu drużyn raczej wakacyjna...
                    tak dokładnie jest też w Jagiellonii - wczoraj obserwowałem porażkę Jagi z FK Niemen Grodno (0-2) zero strzałów, akcje bez ładu i składu, za tydzień z korona czuję, że będzie porażka

                    za to drużyna rezerw nieomal nie wyeliminowała z PP Lechii Gdańsk - porażka po karnych, w regulaminowym czasie 2-2
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • Odoakr
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 330

                      Odchodze troche od tematu, ale polecam ogladniecie finału Copa America! Trener Argentyny zapowiedział, że jego druzyna zagra 6 (!!!) napastnikami - tego jeszcze nie widziałem!

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Brak mi sił normalnie.Prawdopodobnie TVP nie przeprowadzi transmisji z Gruzji z pierwszego meczu eliminacji do LM Wisły ...Mają jeszcze przez rok prawa do transmitowania.
                        Czyli kopana reglamentowana,bramek z ligi też nie zobaczymy zapewne w publicznej.Płacimy jak widać(lub nie...) abonament tylko na ich ogromne pensje.
                        Wracając do meczu z Hertą sztab szkoleniowy jest bardzo zadowolony z gry piłkarzy Pogoni.Ja też szczególnie z pierwszych 30 minut gdy nie mogli nawet podejść pod pole karne gości.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          Pogoniarz napisał(a)
                          Brak mi sił normalnie.Prawdopodobnie TVP nie przeprowadzi transmisji z Gruzji z pierwszego meczu eliminacji do LM Wisły ...Mają jeszcze przez rok prawa do transmitowania.
                          Czyli kopana reglamentowana,bramek z ligi też nie zobaczymy zapewne w publicznej.Płacimy jak widać(lub nie...) abonament tylko na ich ogromne pensje.
                          (..)
                          No i potwierdziło się:

                          TVP nie przeprowadzi relacji z dzisiejszego meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów w którym Wisła Kraków zmierzy się z WIT Georgia Tbilisi - poinformował serwis wislakrakow.com.

                          Nie wiadomo, jakie były przyczyny rezygnacji TVP z przeprowadzenia relacji
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • ergie
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 1041

                            Pewnie Wisła nie dała w łapę komu tam trzeba w TVP wrrrrrrrrrrrrrr
                            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                            ------------------------------------------------------------------
                            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Na razie super
                              4 Frankowski 0:1
                              5 Frankowski 0:2


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • Aldach
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1269

                                Do przerwy 4:1 dla Wisły. Trzy bramki Frankowskiego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎