Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    [QUOTE]Wujcio_Shaggy napisał(a)
    [B]Zaś stracona potem bramka zdezorientowała ich kompletnie i zupełnie nie wiedzieli, o co chodzi. Może myśleli, że wygrywają?

    To polska specjalność. Może na ławce rezerwowych siedział Andrzej Rżany?

    Comment

    • sloniatko
      Senior
      • 02-2004
      • 1014

      Wujcio_Shaggy napisał(a)
      Zaś stracona potem bramka zdezorientowała ich kompletnie i zupełnie nie wiedzieli, o co chodzi. Może myśleli, że wygrywają?
      To chyba nie tak, po strzeleniu drugiej bramki Anglicy zupełnie zmienili styl gry. Pilnowali tyłów co skutecznie uniemożliwiło nam naszą najlepszą (niestety) broń atak a jak wygląda polski atak pozycyjny to mogliśmy się przekonać. Zresztą co tu dużo wymagać ad zawodników, którzy maja problemy z grą z pierwszej piłki i celnym podaniem. Brak dokładności chyba najbardziej rzycał sie w oczy w polskiej ekipie.
      Dla mnie najgorszym zawodnikiem meczu był lewandowski, co z tego ze walczył i odbierał piłkę jak zachwilę podawał ją anglikowi. Poza tym sprawia wrażenie osoby bojącej sie grać, jak otzrymał podanie to natychmiast odawał piłkę najbliższemu koledze, jakby mu przeszkadzała.
      Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Obejrzałem sobie poźniej skróty pozostałych spotkań i dotarło do mnie, jak mało walczyli nasi. Widzieliście mecz Grecja-Turcja? Przecież to była rzeźnia w porównaniu z meczem na Śląskim. Holandia-Czechy? Biegali jakby mieli silniczki w... butach.

        Część naszych gra na Zachodzie, mają dostęp do tych samych środków dopingujących, więc wychodzi, że to kwestia zaangażowania.
        Last edited by żąleną; 09-09-2004, 09:58.

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          sloniatko napisał(a)
          Dla mnie najgorszym zawodnikiem meczu był lewandowski, co z tego ze walczył i odbierał piłkę jak zachwilę podawał ją anglikowi. Poza tym sprawia wrażenie osoby bojącej sie grać, jak otzrymał podanie to natychmiast odawał piłkę najbliższemu koledze, jakby mu przeszkadzała.
          Muszę stanowczo zaprotestować! Lewandowski owszem był beznadziejny, ale był... Rasiaka nie było...
          Pierwsze miejsce Rasiak, bezwzględnie! Za nim Lewandowski, potem jeszcze Głowacki i Kukiełka. Ten ostatni byłby wyżej, ale późno wszedł i nie miał okazji się wykazać...

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Ja już ok. 17-tej wiedziałem, że nic dobrego ten mecz nie przyniesie, gdy w telewizorni podali, że nasi liczą na ..... gorszy dzień angoli i może jeszcze panienka z tv nie będzie grał....
            Kurza twarz. KIEDY nasi będą liczyli NA SIEBIE ????
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23815

              Mi osobiście bardzo brakowało Edyty wyśpiewującej hymn angielski po polsku i polski po angielsku.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                Ludzie tak słabej Anglii nie widziałem już dawno. Oni BYLI DO OGRANIA. Ale jak przez 70 minut biega tam i z powrotem taki Rasiak, a Janas go cały czas trzyma to mnie cholera bierze. To wg słów Janasa piłkarz, który był przygotowywany SPECJALNIE na mecz z Anglią Mila w ogóle nie wiedział co się dzieje. A szczyty osiągnął Janas, wprowadził Kukiełkę, który cały czas stał tyłem do angileskiej bramki i wycofywał piłkę do obrońców. Co to za pomocnik??? Dlaczego nie wpuścił Smolarka.
                Janas odejdź, jeszcze nie jest za późno.

                Tylko Maciek Żurawski zagrał tak, że serce rosło, walczył z tyłu, z przodu, ale on jest tylko jeden. Dobrze bronił też Dudek.
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  ART napisał(a)
                  Mi osobiście bardzo brakowało Edyty wyśpiewującej hymn angielski po polsku i polski po angielsku.
                  Interpretacja hymnów to nasza specjalność. Ponoć orkiestra nie dostała mikrofonów co spowodowało, że byli prawie w ogóle niesłyszalni
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • sloniatko
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1014

                    Hymny na śląskim to tez nasza specjalność, pamiętacie mecz z węgrami i ich hymn odśpiewany przez kibiców bo taśma zaginęła czy coś takiego
                    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Węgrami

                      Comment

                      • ergie
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 1041

                        Pinio74 napisał(a)
                        (...)
                        Tylko Maciek Żurawski zagrał tak, że serce rosło, walczył z tyłu, z przodu, ale on jest tylko jeden. (...)
                        Wczoraj przy oglądaniu meczu dotarło do mnie, że Żuraw się marnuje w polskiej lidze. On naprawdę powinien grać w dobrym zagranicznym klubie. Inaczej jego talent zostanie zmarnowany.
                        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                        Comment

                        • sloniatko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1014

                          ergie napisał(a)
                          Wczoraj przy oglądaniu meczu dotarło do mnie, że Żuraw się marnuje w polskiej lidze. On naprawdę powinien grać w dobrym zagranicznym klubie. Inaczej jego talent zostanie zmarnowany.
                          Żuraw niestety już nie jest taki młody, a co do gry w ligach zagranicznych to już wielu lepszych próbowało i nic. Coś jest chyba nie tak z mentalnością naszych "piłkarz".
                          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                          Comment

                          • sloniatko
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1014

                            Chociaż to fakt, że wczoraj Żurawski zagrał rewelacyjnie.
                            Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              Podsumowanie policyjne: zatrzymanych 2 kibiców angielskich za demolowanie siedzeń na widowni. Aniołki??
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                celt_birofil napisał(a)
                                Podsumowanie policyjne: zatrzymanych 2 kibiców angielskich za demolowanie siedzeń na widowni. Aniołki??
                                Celciku mało wiesz co się działo na Śląsku i w Krakowie.Mordobicia były i to dosyć gwałtowne,choć krótkotrwałe.Nie było takiego dymu jak w Warszawie w pewnym parku,ale...Najwięksi hools z Anglii musieli zostać u siebie.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎