Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacek
    Senior
    • 08-2001
    • 210

    Różnice między I ligą polską a okręgówką są prawie niezauważalne

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8963

      Tak patrzę i se myślę , że powinno rozwiązać się ligę, rozpędzić tych łapserdaków na cztery wiatry i powinni mieć dożywotni zakaz zarabiania w jakikolwiek sposób poprzez piłkę a jako nawiązkę dożywotni zakaz spożywania piwa.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 5005

        Ahumba napisał(a)
        dożywotni zakaz spożywania piwa.
        Toż to gorsze niż śmierć.
        5430 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          żąleną napisał(a)
          Można osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości lub swojego statusu.
          Bla, bla, bla.
          I właśnie od takiego myślenia polskie zespoły odnoszą takie "sukcesy" jakie odnoszą.
          Idąc dalej "miarą możliwości" polskich zespołów powinno się przyjąć podwórkową zasadę "3 rogi = karny". Może wówczas mielibyśmy nie tylko emocje.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            No piękny czwartek polskiej piłki.Szkoda słów.Blamaż po prostu blamaż.Nawet piwo mi nie wchodzi


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Zythum piszesz mi,że Widzew osiagnął wielki sukces w europejskiej piłce bo grał w półfinałach-ok(chociaż to nie jest żaden sukces.No chyba,że na polską miarę).A czy te 9:0 z Eintrachtem to też wielki sukces?

              Jeżeli Widzew osiągnął tyle co Polonia to ogłoszę tłustym drukiem,że Widzew jest najlepszym klubem.I przeproszęże źle o nim napisałem.A narazie dalej twierdzę,że nic wielkiego nie osiągneli na arenie europejskiej.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                Wczorajszy dzień, to jedna wielka tragedia... albo może farsa? Amica niewiele tylko pociesza. Za to zaczyna się zaraz nowa kolejka w naszej lidze i może trochę ciekawiej będzie.
                Na pierwszy plan wysuwają się derby Cracowa i mecz Lech -Legia (choć ten, to chyba tylko podtekstami).
                Moja Polonia gra z Zagłębiem i mam nadzieję, że trochę podreperuje swoje notowania, bo ostatnio jakby troszkę spadły

                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  Emocje już trochę opadły, ale wczoraj...
                  Legia i Wisła zagrały tak, że brakuje słów, Amica mimo, że wygrała to też pokazała marny futbol.
                  Nasuwa mi się jedno słowo: WSTYD. Wstyd tak grać.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • sloniatko
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 1014

                    To nie wstyd tylko taka jest rezczywistość. Pokazano nam gdzie jest nasze miejsce w europejsiej piłce - na szarym końcu. Słaba liga, słabe kluby, słabi piłkarze z przekonaniem, że są wielkimi gwiazdami oraz co najważniejsze beznadziejni działacze i właścicele klubów.
                    Jak to wszytko sie nie zmieni to własnie takie beda wyniki naszych drużyn. Szkoda tylko naszych nerów
                    A tak na marginesie to swego czasu grałem w A-klasie i nawet na tam tym poziomie były przekręty
                    Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      A ja się tam z tych wyników ucieszyłem. Polską piłkę może uratować tylko kompletna klęska, która doprowadzi do rewulucji. Choć obawiam się, że efekt rewolucji będzie taki.

                      Końcowa tabela I ligi:
                      1. Kolporter Kielce
                      2. Kujawiak Włocławek.
                      3. Pogoń/ŁKS Rzgów

                      Comment

                      • sloniatko
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1014

                        Niestety obowawiam się, że te kluby niczego nie zmienią, to taki chwilowy przypływ gotówki. Moim zdaniem nic się nic zmieni dopóki właściciele nie zrozumieją, że futbol to inwestycja na lata. Nie wystarczy kupic kilku dobrych zawodników na jakieś zadupie (bez urazy)zatrudnić trenera i zaraz zawojować Europę. Trzeba zacząć systematycznie od podstaw - szkolenia młodzierzy. Na przykład taki Ajax wyszkoli i dobrze spzreda a pomimo to raz zawsze w czubie.
                        Ufff... ale się napisałem
                        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          pieczarek napisał(a)
                          Bla, bla, bla.
                          I właśnie od takiego myślenia polskie zespoły odnoszą takie "sukcesy" jakie odnoszą.
                          Idąc dalej "miarą możliwości" polskich zespołów powinno się przyjąć podwórkową zasadę "3 rogi = karny". Może wówczas mielibyśmy nie tylko emocje.
                          Odnoszą takie 'sukcesy', bo spoczywają na laurach. A można przecież uznać za sukces awans do ćwierćfinału jakiegoś pucharu, po czym za rok stawiać sobie cel wyższy.

                          No i przestalibyście panowie aż tak biadolić. Legia w pierwszej połowie zagrała dobry mecz, miała kilka świetnych sytuacji. Dopiero w drugiej nie dało się już tego oglądać.
                          Last edited by żąleną; 01-10-2004, 14:35.

                          Comment

                          • sloniatko
                            Senior
                            • 02-2004
                            • 1014

                            żąleną napisał(a)

                            No i przestalibyście panowie aż tak biadolić. Legia w pierwszej połowie zagrała dobry mecz, miała kilka świetnych sytuacji. Dopiero w drugiej nie dało się już tego oglądać.
                            Co najwyżej przyzwojty (pierwsza połowa), tylko w ogólnym rozrachunku straciła 4 bramki a strzeliła 1 a przecież Austria to zespól z tej samej półki co Legia. Co by było gdy by to był zespół o klase wyżej notowany aż strach pomyśleć...
                            Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Myślę, że mają ten sam problem, co Wisła. Za mało młodej krwi. Kto najwięcej zasuwał na boisku? Młodziaki, które weszły na końcówkę. Wyjadacze nawet jak ich wpuścić tylko kwadrans gry to i tak nie dają z siebie wszystkiego. Widać to wyraźnie w porównaniu z młodymi.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                żąleną napisał(a)
                                Myślę, że mają ten sam problem, co Wisła. Za mało młodej krwi. Kto najwięcej zasuwał na boisku? Młodziaki, które weszły na końcówkę. Wyjadacze nawet jak ich wpuścić tylko kwadrans gry to i tak nie dają z siebie wszystkiego. Widać to wyraźnie w porównaniu z młodymi.
                                Ja to obserwuję w Pogoni.Brazyliana gra beznadziejnie,a potem trener po meczu ocenia ich na 6-8 pkt.na 10 możliwych.(i pewnych ludzi Ptaka też podobnie)Młody gra całkiem dobrze-Trałka,to po meczu czytam,że popełniał juniorskie błędy
                                Nie dziwne,że młodzi dają nóżkę za granicę i potem niestety znikają na zawsze.Lepiej siedzieć na ławie na zachodzie za lepszą kasę niż u nas-proste.Dramat
                                Last edited by Pogoniarz; 01-10-2004, 15:19.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎