przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Wujcio_Shaggy napisał(a)
    Zobaczymy, co będzie w Cardiff?
    Jak dobrze pojdzie to zobaczymy na wlasne oczy - wybieramy sie w kilkunastu chlopa, z Bristolu to godzina jazdy, bilety na razie 'prawie' zalatwione
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      lzkamil napisał(a)
      Jak dobrze pojdzie to zobaczymy na wlasne oczy - wybieramy sie w kilkunastu chlopa, z Bristolu to godzina jazdy, bilety na razie 'prawie' zalatwione
      W takim razie czujcie się zobowiązani do kibicowania w imieniu Forumowiczów niewyjeżdżających do Walii: nie żałujcie gardeł i żeby Was było słychać w TV!
      Last edited by Wujcio_Shaggy; 10-10-2004, 13:36.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        Nie ma sprawy, w razie czego wypatrujcie bialej koszulki z orzelkiem i jedynka (mojej osobistej bramkarskiej)
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • ergie
          Senior
          • 05-2004
          • 1041

          Izkamil zróbcie transparent to wtedy prawie na pewno Was będzie można zobaczyć
          Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
          ------------------------------------------------------------------
          Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3309

            Jagiellonia odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu - tym razem na wyjeździe z Piastem Gliwice 2-0
            był to szósty kolejny mecz bez porażki - widac praca trenera Nawałki przynosi widoczne efekty
            Kolejne spotkanie u siebie z Zagłębiem - jeśli zakończy się zwycięstwem to Jaga będzie coraz bliżej postawionego przez działaczy celu czyli miejsc 1-6 (do szóstego brakuje nam 5 punktów)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Dopiero teraz, więc o meczu z Austria krótko:
              -Rasiaka znów nie było widać, choć chyba miał jedno celne podanie
              -Dudek wyjął, to, co miał wyjąć, a bramkarz austriaków, to łamaga.
              -Bez rewelacji, ale nie jest źle i to już powinno cieszyć.
              -Franek zaliczył asystę (w pewnym sensie) i bramkę)
              -WYGRALIŚMY!!!

              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • Pinio74
                Senior
                • 10-2003
                • 3881

                Austria - Polska 1-3
                Do moich przedmówców dodam tylko, że Krzynówek to naprawdę jest europejski Roberto Carlos
                BIRRARE HUMANUM EST

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Trener i zawodnicy Austrii twierdzą, że w tym meczu wcale nie byli gorsi. I zasłużyli co najmniej na remis. Nie wiem, bo nie oglądałem meczu.
                  Mam jednak pytanie do wszystkich piłkarskich moralistów/filozofów/estetów, którzy tak wydziwiali nad grą Grecji podczas ostatnich ME. Czy w związku z tym, że drużyna Austrii nie była ponoć gorsza, nie należałoby im odpalić choćby pół punktu? Wtedy my uzyskalibyśmy 2,5 punktu, a Austriacy 0,5 punktu. A może podarować Austrii cały punkt? Co o tym myślicie, wy, estetyczni zwolennicy sprawiedliwości i nagradzania piękna w grze?

                  Comment

                  • bury_wilk
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 2655

                    Odnośnie twierdzenia Austriaków, że nie byli gorsi, tylko mieli pecha (,a nieco abstrachując od tego czy to prawda, czy nie), miło jest, że wreszcie to inna drużyna, a nie nasza wciska takie gadki

                    Lubię kiedy się zieleni
                    Lubię jak się piwo pieni...

                    ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                    Comment

                    • sloniatko
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1014

                      "Austriakom gratulujemy bramkarza" - i to moim zdaniem wystarczy za komentarz do całego meczu. Gdyby nie on to nie wim czy udalo by się naszym Orłom strzelić tyle bramek.
                      Wynik oczywiście cieszy jednak gra nie napawa optymizmem. Zaangażowanie i waleczność OK ale umiejętności (ogólnie cały zespół) raczej słabe. Mam nadzieję, że w Cardriff bedzie lepiej
                      Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                      Comment

                      • piotrsh
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 435

                        Zgadzam się z przedmówcą. Ale dlaczego mam niejasne wrażenie, że Rasiak i tak wyjdzie w podstawowym składzie w Cardriff ?
                        Należy jeszcze dodać: Franek, Franek łowca bramek, oby tak dalej ! Wypiję za to
                        Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          Znowu niespodzianki w El. MŚ. To co się stało z Holandią i Portugalią to totalna porażka. Włosi też się nie popisali.
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Dudek po meczu z Austrią wypowiadał się dla TV i m.in. usłyszałem z jego ust, że szczęście sprzyja lepszym. Tymczasem pamiętam jak po którymś przegranym on to mówił, że „byliśmy lepsi”, ale pech nie pozwolił strzelić braki. Ot, piłkarska filozofia.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              pieczarek napisał(a)
                              Trener i zawodnicy Austrii twierdzą, że w tym meczu wcale nie byli gorsi. I zasłużyli co najmniej na remis. Nie wiem, bo nie oglądałem meczu.
                              Mam jednak pytanie do wszystkich piłkarskich moralistów/filozofów/estetów, którzy tak wydziwiali nad grą Grecji podczas ostatnich ME. Czy w związku z tym, że drużyna Austrii nie była ponoć gorsza, nie należałoby im odpalić choćby pół punktu? Wtedy my uzyskalibyśmy 2,5 punktu, a Austriacy 0,5 punktu. A może podarować Austrii cały punkt? Co o tym myślicie, wy, estetyczni zwolennicy sprawiedliwości i nagradzania piękna w grze?
                              Zagaiłeś trochę obok tematu. Nie być gorszym to nie to samo, co grać ładnie.

                              A że remis byłby sprawiedliwszy, to fakt.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Żą, ale na tym forum wielu filozofów futbolu psioczyło bez opamiętania na Grecję, że grając brzydko, zabijając radość gry zupełnie niezasłużenie zdobyła mistrzostwo Europy. Nie trafiał do nich prosty argument, że w piłce nożnej nie ma ocen za "wrażenia artystyczne", że liczy się to, co w hamaku. Chciałem poznać ich opinię na temat niezasłużonego zwycięstwa polskiej drużyny. No i jakoś milczą. Widocznie ich filozofia nie jest uniwersalna i przewiduje wyjątki dla naszej jedenastki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X