Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    2 : 1 BRAVO

    Comment

    • Audi
      Senior
      • 03-2003
      • 1682

      3 :1 niemożliwe a jednak

      Comment

      • cielak
        Senior
        • 03-2004
        • 2890

        Audi napisał(a)
        2 : 1 BRAVO
        No już 3:1!!!!!!!
        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

        Comment

        • Audi
          Senior
          • 03-2003
          • 1682

          cielak napisał(a)
          No już
          No już

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            No trudno 3:2

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              To nieprwdopodobne, jak taka dziadowska drużyna może cokolwiek wygrać.

              Popis głupoty, chamstwa i oszustwa dał Szymkowiak. Co taki burak robi w drużynie - nie wiem, niczym szczególnym w rzemiośle piłkarskim się nie wyróżnił.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Szkoda tej straconej drugiej bramki ale... Przecież są 3 punkty i tym trzeba się cieszyć
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2869

                  Fakt tej drugiej straconej bramki szkoda bo końcówke mieliśmy naprawdę całkiem niezłą. Jednak w pierwszej połowie oprócz początku nasi piłkarze sprawowali sie kiepsko.


                  PS: I tak najlepszy był Darek S. ze swoim "Gol!Gol!Gol!Gol!" po kolejnych bramkach oraz wymową nazwiska Savage (dopiero w drugiej połowie zorientowałem się, że nie jest to naturalizowany Serb lub Chorwat o nazwisku Savič ).
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    grzeber napisał(a)
                    I tak najlepszy był Darek S. ze swoim "Gol!Gol!Gol!Gol!"
                    Można było pomyśleć że jest to finał MŚ.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      grzeber napisał(a)
                      PS: I tak najlepszy był Darek S. ze swoim "Gol!Gol!Gol!Gol!" po kolejnych bramkach oraz wymową nazwiska Savage (dopiero w drugiej połowie zorientowałem się, że nie jest to naturalizowany Serb lub Chorwat o nazwisku Savič ).
                      Akurat wymawiał blisko oryginału, tylko włączyło mu się właściwe językowi polskiemu ubezdźwięcznianie ostatniej spółgłoski. Bo w uproszczonej na polski wymowie nazwisko Walijczyka brzmi Sawidż (bądź Sewidż).

                      Wraz z Krzysiem nie rozumiem, jak oni wygrywają. Ale cieszę się jak cholera! W drugiej połowie chłopaki NIC nie grali i walnęli 3 bramki. I to jakie... Szacunek dla Frankowskiego, Żurawskiego i Krzynówka. Za Engela bramki wynikały bardziej z gry zespołu niż indywidualnych umiejętności, teraz organizacja gry jest kiepska, ale bramki padają piękne.

                      PS Oglądałem mecz z odtworzenia. I co? I 15 sekund przed wyjściem z autobusu oczywiście posłyszałem rozmowę jakichś kolesi wracającyh z wspólnego oglądania meczu. Zanim zatkałem uszy, dotarło do mnie:
                      - Zajebisty mecz, tylko ta bramka...

                      Ludzie, ile ja treści wycisnąłem z każdego słowa tego zdania... Przez większą część meczu myślałem - będzie 1:1. Po bramce Walijczyjków - nie no, nie mogę, przegramy 0:1 przez jakąś kretyńską bramkę. 1:1 - remis! też dobrze. 2:1 i 3:1 - 'ta bramka' oznaczała dla mnie gol po błędzie Rząsy. 3:2 - ...

                      Comment

                      • bury_wilk
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 2655

                        No proszę, gra taka sobie, ale wynik cieszy i to ogromnie! Z niczego 3 piękne gole. Pan Darek sobie pokrzyczał zupełnie, jakbyśmy Brazylię ograli. No i Savage czerwonej nie dostał (chyba nie miał swojego dnia ).
                        A my się cieszmy.

                        Lubię kiedy się zieleni
                        Lubię jak się piwo pieni...

                        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 5005

                          Jeśli w takim stylu wygrają wszystkie pozostałe mecze, to ja nie mam nic przeciwko temu, żeby wyszli z grupy z 1 miejsca.
                          Brawo za wynik
                          5430 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            Do 70 minuty nasi nie grali nic. Dopiero wejście Franka i jego gol obudziły w nich ducha walki. Potem świetne bramki Żurawskiego i Krzynówka. Po raz drugi Polacy w Walii potrafili się podnieść przegrywając 0:1. Te 2 ostatnie zwycięstwa dają jakąś nadzieję na awans (nawet z 2 miejsca), remis Austriaków z Irlandią Płn., to wynik dla nas idealny.
                            Co do Walijczyków, to w pamięci zostało mi dwóch: Savage, bo grał bardzo brutalnie i powinien wylecieć z boiska, i Bellamy, bo rzucał "fakami" na prawo i lewo.
                            Last edited by Pinio74; 14-10-2004, 07:01.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Dla nas mecz rozpoczął się od bramki Franka, trzy ładne gole, ale ogólnie cienizna, choć wynik cieszy.

                              Comment

                              • Maremali
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1955

                                Frankowski swoimi występami w naszej reprezentacji coraz bardziej przypomina mi niejakiego Solskjera (nie jestem pewien pisowni)z MU, taki 100% rezerwowy.
                                http://maremali.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎