Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pogoda w Lubinie nie dopisywała (cały dzień pada), ale skuteczność piłkarzy Zagłębia dopisała jak najbardziej. Rozbili Gieksę 7:0 i trochę zmazali plamę po podobnym wyniku z Wisłą .Popis Nicińskiego -3 bramki, no i wreszcie wypożyczony z Herthy Piszczek trochę pograł i strzelił gola. Oby tak dalej chłopaki

    Comment

    • pieczarek
      zwykle cham i prostak
      • 06-2001
      • 5011

      peter007 napisał(a)
      Mój klub nie został zlikwidowany tylko właściciel wpadł na genialny pomysł przeniesienia jego siedziby z Opoczna do Ostrowca Św. I wydaje mi się, że jak na mozliwości tak małego miasta jak moje to frekwencja była niezła (nie uważam za słuszne żeby wiele lat pracy całego miasta mógł zniweczyć taki prezesik jedną niezrozumiałą decyzją). Także jeśli już Pieczarku chcesz się wypowiadać na temat jakiejś osoby, klubu itd. to najpierw zasięgnij informacji na dany temat a później osądzaj i wyciągaj sobie swoje śmieszne wnioski.
      Czytam i leżę przed komputerem powalony atakiem śmiechu. Zawsze tak reaguję na śmieszne tezy. Ale do rzeczy:
      Zaproponujcie prezesowi/właścicielowi odpowiednią kwotę, odkupcie klub i przenieście z powrotem do "właściwego" miasta. Albo kupcie jakąś Pogoń czy inny ŁKS. Co rusz się czyta, że te kluby są na sprzedaż. I też przenieście do swojego miasta. Albo załóżcie za swoje pieniążki klub, który będzie działał dokładnie tak jak sobie wymarzycie. Rozwiązań jest sporo, wystarczy zaangażować swoje pieniądze.
      A co do frekwencji, to widocznie jednak była za niska co do oczekiwań właściciela. Być może była "niezła", ale jednak za mała. W moim miasteczku na IV ligę przychodzi nawet coś z 1,5 tys. osób. I ledwo wiążą koniec z końcem. A przecież frekwencja jest "niezła", na poziomie niektórych pierwszoligowców.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Gdybym mógł, bym Cię zbanował z tego tematu Nie masz tematu polityka?Nie masz tam z kim poklikać?Twoje wypowiedzi tu są... aaa i tak nie zrozumiesz.Zero polemiki z Tobą w piłce kopanej-postanowiłem.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Bo i też nie ma o cyzm dyskutować. Z faktami się nie dyskutuje.

          Ja też muszę wysłuchiwać całe stada ekspertów, Jak "to" powinno wyglądać. Dalczego jest źle. Co to oni kiedyś chcieli, a nie mogli. Albo mogli, ale nie chcieli. Efekt ten sam - nie zrobili nic. A ja robię. A jak widzę działaczy, kluby, cała tę bandę degenratów, drobnych złodziejaszków i kanciarzy, to mi się bebechy wywracają.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            pieczarek napisał(a)

            Zresztą niewiele mnie to obchodzi, nawet na mecze z powszechnym bezpieczeństwem pewnie bym nie chodził. Tzn. nie obchodzi mnie sprawa bezpieczeństwa na meczach. Natomiast jak najbardziej obchodzi mnie sprawa marnowania sił i środków państwowej policji.
            To akurat ma pośredni związek z piłka a w szczególności z tego tematu.
            Marnowanie sił i środków państwowej policji to chyba nie ten temat panie pieczarek!

            A Polonia wygrała z Chrobrym 2:0
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2869

              pieczarek napisał(a)
              Oj Grzeber, kiepsko u Ciebie z logiką wypowiedzi. Skoro mógł za mało, to też nie ma się czym chwalić - był trybikiem w nieskutecznym zespole działaczy. Zresztą w pojedynkę, to tylko taki Abramowicz i podobni może dużo. Akurat proporcjonalnie do posiadanej gotówki.
              A skoro ukochany klub Petera upadł, został zlikwidowany to znaczy, że był nikomu niepotrzebny. Działaczom się nie chciało (albo mogli za mało), piłkarzom się nie chciało grać za darmo albo i dopłacać do przyjemności grania, kibice kupowali za mało biletów. Dobrze się zatem stało, że taki klub nie istnieje. W jego miejsce gra klub, w którym wszystkim się chce nieco bardziej, albo mają większą ilość pieniędzy do rozpieprzenia na opłacanie futbolowych fanaberii.
              Hmmm... nie wiem co tu nielogicznego wszyscy narzekaja, że nasze społeczeństwo jest mało obywatelskie, a Ty jak już ktoś coś robi to od razu go negujesz. Przeciez to jego sprawa czy coś robi czy leży do góry brzuchem, Ty nie płacisz za to w podatkach.
              Peter dał dobry przykład, że interesuje sie tym co dzieje się w jego okolicy, jeżeli inni ludzie kibicujący klubowi robili coś dla klubu to może jego właściciel by sie nie wycofał ?
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Grzeber, rzeczywiście nieprecyzyjnie posłużyłem się pojęciem logiki. Jednak nadal uważam, że Peter nie miał w ogóle o czym wspominać. Wyliczanie działań nieskutecznych ostatnio było modne w czasach romantyzmu. Peter działał "skutecznie inaczej" na niwie futbolu. Ja dajmy na to zdobywałem Mount Everest, przechodziłem w poprzek Antarktydę, brałem udział w festiwalu opolskim, zrobiłem doktorat, założyłem klub piłkarski na miarę Realu i setkę innych rzeczy. Wszystko społecznie, wszystko nieskutecznie. Dla postronnych nic interesującego, może nieco śmieszne.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Czy wszystkie grzyby są takie nudne? Kto to w ogóle k...a jest? Lepiej z nim nie dyskutować i ignorować jego posty bo on wszystko musi ustawić pod swój beznadziejny tok myślenia.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Peter, weź wyluzuj. Traktuj to wszystko jako gimnastykę intelektualną. Mnie w ten sposób nie jesteś w stanie obrazić, nie ten poziom. Ale inni też czytają i wezmą Cię za buraka. Proponowany przez Ciebie styl dyskusji, epitetów i ocen to nowość na tym forum. Zawsze uznikaliśmy tu tego typu zachowań. Popracuj nad sobą.

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      peter007 napisał(a)
                      Lepiej z nim nie dyskutować i ignorować jego posty bo on wszystko musi ustawić pod swój beznadziejny tok myślenia. [/B]
                      Tak było i jest, między innymi z tego powodu przestałem klikać w temacie o piłce kopanej, po co mam się denerwować postami kogoś kto nie był na prawdziwym stadionie, przestałem się udzielać i efekt jest taki że o klubie któremu kibicuje nikt nie pisze, i właśnie o to mi chodzi.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Nie warto tego ciągnąć. A po za tym to jest temat o piłce nożnej a o nim ewentualnie można się wypowiedzieć w sekcji grzybiarskiej
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Nie pozwalaj sobie za dużo.

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            CHwilke mnie na forum nie ma , a ludzie już sobie do szyi skaczą , troche luzu , chociaż Pieczrku nie znasz naszej mentalnosci (mentalności fanatycznych kibiców) i wcale sie nie dziwie ze nas nie rozumiesz bo tego nie da sie wyjaśnić w słowach. Tak samo nie wyjasnisz miłości do kraju w którym żyjesz bo ktoś może powiedziec że to tylko teren i przy zbiegu okoliczności równie dobrze mógłbyś sie urodzic w afryce . MY KOCHAMY SWOJE KLUBY I TAK POZOSTANIE CZY SIE TO KOMUS PODOBA CZY NIE
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 5005

                              AMEN!
                              5430 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                szarpik napisał(a)
                                ...MY KOCHAMY SWOJE KLUBY I TAK POZOSTANIE CZY SIE TO KOMUS PODOBA CZY NIE...
                                Nikt tego nie podważa, nawet Pieczarek. Jak dobrze zrozumiałem, poddał jedynie w wątpliwość skuteczność działań Petera007 na rzecz uratowania klubu z Opoczna. To chyba sprawa oczywista, skoro klub wziął i się przeniósł do innego miasta.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎