Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotrsh
    Senior
    • 07-2003
    • 435

    Jozef Chovanec zrezygnował pewnie ze względu na wyjątkową atrakcyjność Legii
    Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      piotrsh napisał(a)
      Jozef Chovanec zrezygnował pewnie ze względu na wyjątkową atrakcyjność Legii
      Wspaniały post ,możesz być z siebie dumny...


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • piotrsh
        Senior
        • 07-2003
        • 435

        A o czym według ciebie świadczą tak długie przepychanki pomiędzy Legią, a Chovańecem i sposób w jaki trener zrezygnował?
        Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

        Comment

        • albeertos
          Senior
          • 10-2001
          • 2313

          Za www.legia.pl:

          "Według słów Juliusa Bielika, który reprezentował pana Chovanca w negocjacjach, na jego przyjazd nie wyraziła zgody żona."

          Powiem szczerze że mnie też to rozbawiło. Chłop negocjuje kilka tygodni kontrakt co do przeciznka i kropki, a tu masz - żona nie pozwoliła. Śmiać się czy płakać?
          (_)>
          Nigdy się nie poddawaj!!!
          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
          Lech jest tam gdzie jego wiara
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            Kurczę a ja mam jechać w listopadzie na siatkówkę w nowosądeckie.
            Boję się, że mnie też żona nie puści. I co? Skład niekompletny = LIPA
            bla bla bla

            Comment

            • Wujcio_Shaggy
              Senior
              • 01-2004
              • 4628

              Widać z tego, że Legia powinna najpierw negocjować z panią Chovancovą... Ciekawe, cóż jej nie pasowało?
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

              Comment

              • sloniatko
                Senior
                • 02-2004
                • 1014

                A może powodem był brak w Warszawie dobrego czeskiego piwa
                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  A mi się wydaje że kto jak kto ale żona najlepiej zna swojego męża, pani Chowanec wie co robi, Jozef nie nadaję się na trenera w Legii , od początku byłem przeciwny aby jakiś tam pepik był trenerem na Łazienkowskiej,
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    sloniatko napisał(a)
                    A może powodem był brak w Warszawie dobrego czeskiego piwa
                    Dobre czeskie piwo , fakt było kiedyś tanie może dlatego i dobre
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Krzysiu napisał(a)
                      No rzeczywiście. Nikt nie odstrasza wiecej ludzi od chodzenia na mecze i nikt nie niszczy bardziej stadionów. Nie słyszałem natomiast, żeby poratowali jakikolwiek klub większą wpłatą na konto.
                      Tak.A kto dopinguje u siebie a w szczególności na wyjazdach?Chyba,że doping jest niepotrzebny?Przecież można tylko siedzieć i wpi...słonecznik,ewentualnie obalić jakąś flaszkę.To się nazywa kibicowanie.

                      O przepraszam,mozna jeszcze trąbić...........jak łoś
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Wczoraj super wieczór.Na Papricanie Pogoń pokonała Legię 3:0.Dawno nie widziałem tak walczących chłopaków Fantastycznie grał Kazimierczak,zwany przez niektórych(przeze mnie też) drewniakiem,ale wczoraj zagrał koncertowo.Bramki dla Pogoni bardzo ładne.Legia w pierwszej połowie miała kilka okazji i powinni coś ustrzelić ,ale na szczęście zabrakło zimnej krwi.Portowcy grali dokładniej,z ambicją,z sercem,czego nie można absolutnie powiedzieć o Legionistach.Drugiego meczu na stojąco nie udało się już wygrać.Do tego dwie czerwone kartki ,jak najbardziej zasłużone.Źle się dzieje w Legii,oj źle...


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Kiszot, ale wyzywanie przeciwnika to żaden doping. Krzysiu ma rację - to obecni kibice najbardziej odstraszają rzesze potencjalnych zainteresowanych od chodzenia na mecze. Abstrahując od możliwości dostania w ryj, osobiście nie jestem w stanie się identyfikować z grupą wyjącą, że jakiś tam klub to stara k.... itede itepe.

                          W interesie kibiców są pełne trybuny ich ukochanego klubu. A nie będą dopóty, dopóki przygodą z adrenalinką będzie np. trafienie na kibiców na ulicy lub w autobusie.

                          I dopóki kibice będą wrogami własnego miasta. Ostatnio jechałem autobusem z kibicami Legii i jeden z nich w pewnym momencie wypieprzył przez drzwi pustą butelkę po piwie, która rozprysnęła się na chodniku. Nikt mi nie wmówi, że ktoś taki kocha swoje miasto.

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            Pogoniarz napisał(a)
                            (...) Źle się dzieje w Legii,oj źle...
                            Za to coraz lepiej w Pogonii. Gra z Dyskobolią wyrównana, naprawdę ładny mecz ukoronowany zwycięstwem(szczególnie ładna była waleczna druga połowa)

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              A tymczasem Polonia pokonała wicelidera, czego chyba mało kto się spodziewał - choć statystyka mówi, że Dyskobolia z Polonią nie wygrywa...

                              W pierwszej połowie mecz słaby, niewiele się działo. Poza bramką Stokowca (pierwszy raz podczas długoletnich występów w drużynie "Czarnych Koszul" zawodnik ten został uhonorowany owacją) i "fenomenalną" akcją Banaszyńskiego i Mili, która bez wątpienia przejdzie do historii jako komedia sezonu.

                              Po przerwie Polonia walczyła zacięcie, Grodziszczanie nie odpuszczali i zrobił się bardzo dobry mecz, a różnicy między wiceliderem a 12-tą drużyną tabeli widać nie było.

                              Między kibicami (zamiast na trybunie honorowej) siedzieli incognito jacyś ważniacy - co prawda nie wyglądali na te 150 milionów, o których mówił Engel, ale pozory mogą mylić...

                              Już jutro mecz pucharowy ze Stalą Mielec, a w sobotę przyjeżdża Odra. Plan minimum na ten tydzień to oczywiście dwa zwycięstwa.

                              PS. W Polonii, Małażonko, w Polonii!
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                Wisła Płock - Odra Wodzisław 1:0
                                Mecz rozegrany awansem. Wynik lepszy od gry. Płocczanie grali dobrze tylko 15 minut w 1 połowie, co udokumentowali strzeleniem bramki. Potem przewagę w polu zyskała Odra, dążąc do remisu. Dało to możliwości Wiśle grania z kontry. Niestety Jeleń zmarnował chyba ze 4 sytuacje sam na sam z bramkarzem Pawełkiem (grał w butach takich samych jak M. Owen w Realu i to pewnie przez to ). Nerwówka w końcówce, ale wynik udało się dowieźć do końca.
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎