przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    A dziś znowu zamieszanie wokół trenera Wisły.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      Real zremisował z Bayernem Leverkusen 1:1. Real nie pokazał moim zdaniem nic, pewnie nie otrząsnęli się po przegranej z Barceloną. Real został wygwizdany jak wychodził na drugą połowę meczu. Wyszli 2min. wcześniej, a więc kibice mieli sporo czasu na gwizdanie.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        To to małe piwo - taki Juventus wygrał piąty mecz z rzędu w stosunku 1:0... To jest dopiero wynik i zagwozdka dla statystyków.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          adam16 napisał(a)
          A dziś znowu zamieszanie wokół trenera Wisły.
          Prezes Cupiał się uparł na zmianę trenera i już podobno dał wypowiedzenie Kasperczakowi.

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            cielak napisał(a)
            Real zremisował z Bayernem Leverkusen 1:1.
            Czego nie mógł przeboleć red. Szpakowski, powtarzając w ciągu 3 minut 5 razy że Bayer przecież nigdy nie zremisował w Hiszpanii!!
            Powinna być dogrywka...
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • kalifat
              Senior
              • 10-2004
              • 1168

              robox napisał(a)
              Prezes Cupiał się uparł na zmianę trenera i już podobno dał wypowiedzenie Kasperczakowi.
              Podobno źródłem jest GW, ale nie chciało mi się tam szukać : Dwuletni kontrakt Lički z Wisłą
              bla bla bla

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Największym ciosem dla niego był zmarnowany karny. Zupełnie nie wziął pod uwagę, że Buttowi zdarzało się nie tylko wykorzystywać karne, ale i bronić. Szpakowski tak budował "atmosferę", że gdy na 30 metrze od bramki Realu któryś z obrońców biegł sobie z piłką, a Woronin truchtał jakieś 5 metrów dalej, opowiadał o nieudanej walce o piłkę. Zauważył ją chyba tylko on sam. Zresztą, jego obiektywność jest powszechnie znana
                Mnie natomiast irytował Lennart Johansson, który siedząc obok szefa Realu, również nie próbował nawet udawać, że nie martwi go możliwa porażka i odpadnięcie Realu.

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  albeertos napisał(a)
                  Czego nie mógł przeboleć red. Szpakowski...
                  Najlepiej, żeby sam mógł ustalać wyniki. Obyłoby się wtedy bez tego niepotrzebnego zamieszania z meczami, a wygrałyby "właściwe" kluby.

                  Ja oglądałem mecz na Polsacie Sport. Tam na szczęście Szpakowskiego nie było.

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    arcy napisał(a)
                    [Mnie natomiast irytował Lennart Johansson, który siedząc obok szefa Realu, również nie próbował nawet udawać, że nie martwi go możliwa porażka i odpadnięcie Realu. [/B]
                    Pan Johansson w ogóle mało pokazywał. Raz, czy dwa pomachał rączkami. W końcu to Szwed i nie będzie podskakiwał jak jakiś południowiec.

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Przy okazji red. Szpakowskiego, to zauważyliście ilu było zawodników Bayeru? Byli na przykład Berbatov, Barbatov, Berbetov i Barbetov. Nic dziwnego, ze Realowi źle się grało...
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        A ja mam małą zagadkę. Czy ktoś jest w stanie w sposób w miarę rozsądny i logiczny wyjaśnić mi, o co chodziło ze zmianą na Solariego?

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          Szkoda, że Bayer zamiast grać to co w pierwszej połowie w drugiej cofnął się na swoją połowę i tym samym zremisowali na własne życzenie. A co do zmiany Solariego to tak naprawdę nie wiadomo ile on stał przy tej linii bocznej. Może zmiana miała być już wcześniej tylko okazji nie było. A może po prostu Real bał się przegranej i chcieli urwać kilka sekund

                          Comment

                          • kalifat
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 1168

                            Z tego co pokazali w ostatnich pięciu minutach to całkiem możliwe, bo to raczej Bayer mógł strzelić 2 bramkę.
                            A Solariego to przynajmniej mogli pokazać w telewizji. Myślę, że to dobry sposób na to, żeby poznac twarze wszystkich piłkarzy z ławki rezerwowych. Niech każdy postoi z 5-10 minut przy linii.


                            A ile z tego korzyści!!![list=1][*]zmyłka dla przeciwnika[*]promocja medialna piłkarza (twarz, numer, kariera etc.)[*]12-ty zawodnik (niemal w grze)[*]zaaferowanie sędziego technicznego, a i czasem liniowego[*]pokaz siły (patrzcie ilu mamy jeszcze KOZAKÓW)[*]ubaw dla kibiców[/list=1]
                            bla bla bla

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              Po co ten Bayer się przestraszył i kogo? Gdyby zagrali konsekwentnie to skończyło by się na 5:2 dla Bayeru. Mnie zadziwiła jedna rzecz- miałem wrażenie, że piłkarze Bayeru NIE podają piłek do Krzynówka - czyżby zaczeła się jakaś zazdrość?
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Krzynówek został przez niemieckie gazety oceniony jako najgorzej grający piłkarz drużyny (4 punkty na 10). Faktem jest, że poza kilkoma niecelnymi strzałami niczym w tym meczu nie błysnął, więc nie zdziwiło mnie, że trener zdjął go przed czasem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...