Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szarpik
    Senior
    • 02-2002
    • 676

    LBC nie jest żadnym sponsorem strategicznym ani nie prubóje nim byc. Jest to stowarzyszenie firm założone by wspierac lecha w różnych dziedzinach , w większosci są to sympatycy , którzy chcą pomóc klubowi , płacą składki itd.. Ale dochody z tego są bardzo duże. I nikt nie wciska kitu że Lbc to jakas potężna organizacja (no może poza kolegą dnl). Co do drugiej sprawy to nie wydaje mi sie żeby rozwiązaniem było szukanie jednego bogatego włsciciela , bo to juz przerabialismy za czasów pana Górki , Grajewskiego itd. i nic dobrego z tego nie wyszło. Przydałoby sie za to kilka poteżniejszych firm jak Mróz , może jeszcze tego doczekamy... a Kujawiaki i inne twory znikną tak szybko jak sie pojawiły jak tylko prezesowi firmy skończy sie widzimisie na piłke
    WWW.EKSTRAKLASA.NET

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      Lech Supporters 02'
      Kolego nie przeginaj z tą napinką , myślisz że ktoś uwierzy że jestes Ultrasem???
      swoimi błyskotliwymi wpisami robisz kiepska opinie Kibicom Kolejorza na tym forum
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • dnl
        Member
        • 02-2004
        • 52

        napinke? nie rob sie smieszny latwo siedziec przed kompem i z pi*** strzelac, trudniej byc z Lechem gdziekolwiek gra, czy wygrywa czy daje dupy... wiec sie tak nie trzęś

        Comment

        • darek99
          Senior
          • 04-2002
          • 2147

          dnl napisał(a)
          trudniej byc z Lechem gdziekolwiek gra, czy wygrywa czy daje dupy...
          Jak to dobrze że klub któremu kibicuje nigdy nie daje dupy , co najwyżej przegrywa mecze. Dnl wyhamuj z takimi tekstami bo jest tak jak napisał Szarpik , przynosisz wstyd kibicom Lecha.
          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
          Epikur z Samos.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            dnl napisał
            zrob cos dla klubu, a najlepiej kup jkis bilet i przyjdz na mecz! (...) a co robisz ty? narzekasz?
            Ja nie narzekam, bo mi kompletnie obojętnym jest, w jakiej lidze gra Lech, jacy są w nim piłkarze itp. Na mecz też się nie wybieram, no chyba że jakiś atrakcyjny dla mnie przeciwnik przyjedzie.
            A z Lecha najbardziej lubię Michniewicza, bo grał w Bałtyku Gdynia jak jeszcze na mecze polskiej ligi chodziłem.

            Comment

            • dnl
              Member
              • 02-2004
              • 52

              kurna ludzie jedzcie gdzies z Lechem na mecz, czy do Wa-wy po Puchar czy na takich porażkach jak z Legła (5:1 dla Ległej) albo do Łodzi na ostatni mecz z RTSem, albo chociaż chodzcie w Poznaniu to wtedy bedziemy mieli o czy gadac. Łatwo jest siedziec przed kompem i jechac na Lecha jak przegrywa z Groznym czy dostaje od Kuchenek 4:0 a gdzie byliscie wtedy? łatwo jechac na zarząd, na piłkarz! bedziesz z Lechem tak dlugo jak ja to wtedy przyjem od ciebie jakakolwiek krytyke!! zwiazalem swoje zycie z klubem z ktorym bywa lepiej bywa godrzej... ale jest, jest nasz i jest dla nas, dlatego chodzi mecze masa ludzi, ludzi takich jak ja, ktorzy pojda za klubem w ogien, a jedyne co wy umiecie robic to narzekać! i tyle

              Comment

              • dnl
                Member
                • 02-2004
                • 52

                arcy napisał(a)
                Ja nie narzekam, bo mi kompletnie obojętnym jest, w jakiej lidze gra Lech, jacy są w nim piłkarze itp. Na mecz też się nie wybieram, no chyba że jakiś atrakcyjny dla mnie przeciwnik przyjedzie.
                A z Lecha najbardziej lubię Michniewicza, bo grał w Bałtyku Gdynia jak jeszcze na mecze polskiej ligi chodziłem.
                jak ci to obejetne to sie nie odzywaj!

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Przyjmij ode mnie taką krytykę - na tym forum przyjętym obyczajem jest pisanie poprawne, z używaniem tzw. ogonków. Radzę się zastosować.

                  Comment

                  • dnl
                    Member
                    • 02-2004
                    • 52

                    ja nie moge, zjedz mnie jeszcze teraz za nie pisanie ogonków!

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      Człowieku chodze na mecze ładnych pare lat , niejedno z tym klubem przeżyłem i też wiele dla niego bym zrobił , a jakos nie przelewam swoich frustracji na to forum. Jeśli myslisz że jestem kibicem internetowym to zapewniam cie grubo sie mylisz.I skończmny tę bezsensowną dyskusje bo to obraza dla forumówiczów którzy potem muszą czytać takie bzdury w temacie o piłce , dlatego oświadczam że to mój ostatni post na ten temat
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • dnl
                        Member
                        • 02-2004
                        • 52

                        no widzisz! to sie moze kiedys po meczu u umowimy na piwo zamiast pie***** farmazony na forum, jezeli jestes kibicem to zapewne wiesz ze Lech jest naszym wspolnym dobrem, jedni podchodza do tego lżej inni bardziej radykalnie... ale to Lech, nasz i dlatego niezawsze racjonalnie podchodzimy do sprawy! był - jest - będzie, byłem - jestem - będę (są ogonki!!)... takie życie, Lech tylko jeden!

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          Widzę że niezła burza się rozpętała. A mi chodziło tylko działania PZPN w tej kwestii - wydali certyfikat wiedząc że piłkarz ma ważny kontrakt z polskim klubem. Pewnie jak zwykle umyją ręcę i stwierdzą że są cacy.
                          A co kwestii zachowania samego Ekwueme, to można było się tego spodziewać - żadna nowość, nie ma się czym podniecać.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • dnl
                            Member
                            • 02-2004
                            • 52

                            PZPN juz nie takie rzeczy wywijał :P mysle ze w klubie sie spodziewali jego zachowania, niby kontrakt mial byc napisany "bezpiecznie", jednak nad rozsądkiem wzieła gore zwykłą nadzieja na to ze piłkarz ktory nie kosztowal klubu nic bedzie strzelał bramki na zawołanie... no ale to Ekwueme... to nie Drame czy Musadzi, takich obcokrajowcow nie bedziemy juz chyba miec w Poznaniu

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              dnl napisał(a)
                              kurna ludzie jedzcie gdzies z Lechem na mecz, czy do Wa-wy po Puchar czy na takich porażkach jak z Legła (5:1 dla Ległej) albo do Łodzi na ostatni mecz z RTSem, albo chociaż chodzcie w Poznaniu to wtedy bedziemy mieli o czy gadac. Łatwo jest siedziec przed kompem i jechac na Lecha jak przegrywa z Groznym czy dostaje od Kuchenek 4:0 a gdzie byliscie wtedy?
                              Coś się tak rozindyczył?Raptem parę meczy zaliczyłeś a skaczesz jak nie wiem co.
                              Dam ci głowę,że na tym forum są kibice którzy zaliczyli więcej wyjazdów niż ty meczy w Poznaniu,ale jakoś nie podskakują jak ty.

                              A tak ogólnie to chyba ci się forum pomyliło.
                              dnl napisał(a)
                              czy na takich porażkach jak z Legła (5:1 dla Ległej)
                              Czy z takimi tekstami nie powinneś wylądować na www.kibice.net?
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                szarpik napisał(a)
                                Widzisz Bakłażanku , to nie jest do końca tak ze prezesi są frajerami że podpisują itd... Problem polega na tym że w Lechu nie ma kasy na transfery i trzeba brać zawodników wolnych (czytaj takich , których nikt nie chce) a wsród takich znajdują sie miedzy innymi takie gwiazdy jak Ekwueme
                                No jasna sprawa, że jak się nie ma pieniędzy to kluby starają się pozyskać wolnych zawodników. Ale czemu muszą sięgać po skompromitowanych graczy którzy mieli już kilka szans na poprawę?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎