przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Hehe, no tak, dziadek Roux jest bardzo sympatyczny i też cieszę się z awansu jego drużyny
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
      Bardzo fajny mecz rozegrały Auxerre i Ajax. Szczególnie ostatnie 25 minut w wykonaniu Auxerre to było naprawdę to. Oba kluby lubię więc czapeczka Roux przeważyła szalę na korzyść Auxerre w moim sympatiach
      Fajny nie był dla trenera Ajaxu, Ronalda Koemana, który został po tym spotkaniu zwolniony.

      Comment

      • szarpik
        Senior
        • 02-2002
        • 676

        Dla mnie fatalnie całym sercem byłem za Ajaxem i cieszyłem sie jak dziecko kiedy strzelili bramke na 1-1... ech...
        WWW.EKSTRAKLASA.NET

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Kocham Ajax i smutno mi było jak odpadli A trener nie został zwolniony tylko sam poprosił o rozwiązanie kontraktu.Ma ponoć objąć posadę zwolnioną dzisiaj w Valencii.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
            Ma ponoć objąć posadę zwolnioną dzisiaj w Valencii.
            A ja czytałem, że nastepcą Ranieriego ma być Antonio Lopez.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Całkiem przyjemny mecz Auxerre - PSG sie dzieje (Eurosport). Bramki, sytuacje szybkie tempo.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Dzisiaj w końcu miałem okazję obejrzeć finał pucharu Anglii Liverpool-Chelsea (2:3). No i wydaje mi się, że po tym meczu Dudek chyba odzyskał zaufanie kibiców "The Reds".
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Maremali
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1955

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                  Dzisiaj w końcu miałem okazję obejrzeć finał pucharu Anglii Liverpool-Chelsea (2:3). No i wydaje mi się, że po tym meczu Dudek chyba odzyskał zaufanie kibiców "The Reds".
                  Innego zdania jest trener The Reds jeśli ma zamiar zrezygnować z usług Dudka.
                  cyt. za Gazetą Wyborczą:
                  "... Według popołudniówki "Daily Mirror" to jednak hiszpański szkoleniowiec już przed meczem w Cardiff zdecydował, iż król strzelców Euro 2004 zostanie pierwszą ofiarą letniej czystki w Liverpoolu. Następnymi mają być Kewell, Sami Hyypia, Dietmar Hamann i właśnie "roztrzęsiony" - jak określa go gazeta - Dudek."
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • albeertos
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2313

                    Ja myślę że spore znaczenie mają wysokie zarobki Dudka. Już wcześniej się o tym mówiło. A "rozstrzęsiony"??? Może go grypa złapała?
                    Gdyby Jurek zmienił otoczenie miałby większą motywację. A na pewno jakby przeszedł do innego klubu Premiership.
                    Last edited by albeertos; 03-03-2005, 23:03.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                      ... A na pewno jakby przeszedł do innego klubu Premiership.
                      Jeśli już to oby do takiego, który będzie się pokazywał w europejskich pucharach.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • dnl
                        Member
                        • 02-2004
                        • 52

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                        Jeśli już to oby do takiego, który będzie się pokazywał w europejskich pucharach.
                        Premiership i tede.. niech idzie do Francji tam gdzie go chcieli (np. PSG) sorry, ale chyba nie wierzycie ze po tych wpadkach w Premiership któryś zespół go zechce napewno nie żadne z najwyższej półki (Arsenal, MU, Newcastle, Chelsea, Liverpool odpada...)

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dnl
                          Premiership i tede.. niech idzie do Francji tam gdzie go chcieli (np. PSG) sorry, ale chyba nie wierzycie ze po tych wpadkach w Premiership któryś zespół go zechce napewno nie żadne z najwyższej półki (Arsenal, MU, Newcastle, Chelsea, Liverpool odpada...)
                          W porównaniu z Howardem i Carollem (Man Utd) oraz Almunią i Lehmannem (Arsenal) gra Dudka w ostatnich miesiącach wcale nie wygląda tak źle.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Biorąc pod uwagę ostatnie zapowiedzi co do transmisji meczów II ligi która jak zwykle jest ciekawsza niż pierwsza przez TVP3 (chyba 16 transmisji) i Tele5 (32 transmisje) to chyba dostanę eksmisję z domu. Nawet ograniczając się tylko do meczów z udziałem Widzewa i jego konkurentów do awansu wychodzi cakiem niezła cotygodniowa dawka wgapiania się w ekran.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Zythum 32 transmisje to będą w sumie (TVP3 i Tele5). Żeby nie być gołosłownym:
                              "Aż 32 spotkania II ligi piłkarskiej będą mogli obejrzeć polscy kibice. Wszystko za sprawą tego, że oprócz TVP 3 transmisje z meczów zaplecza ekstraklasy przeprowadzać będzie również TELE 5.

                              Jeszcze przed kilkoma tygodniami ta stacja zapowiadała przejęcie na wyłączność transmisji z meczów III i IV ligi. Tymczasem PZPN wprawdzie zwolnił na trzy i pół roku prawa do transmisji, ale nie przyznał wyłączności zainteresowanej stacji.

                              W tej sytuacji włodarze TELE 5 zrezygnowali z mocnego inwestowania w klasy niższe i przystąpili do ofensywy na II-ligowym froncie.

                              W konsekwencji do 14 transmisji ze spotkań II zaplanowanych przez TVP 3 doszło aż 18 dogadanych z klubami przez TELE 5. W sumie więc w obu stacjach obejrzymy 32 mecze!"
                              Źródło: www.90minut.pl
                              A oto mecze, które będzie pokazywała stacja Tele5:
                              Górnik Polkowice - Piast Gliwice (12.3., godz. 15.30)
                              Podbeskidzie Bielsko-Biała - Łódzki KS (13.3., godz. 13.00)
                              Kujawiak Włocławek - Podbeskidzie (20.3., godz. 14.00)
                              Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec (31.3., godz. 18.00)
                              Łódzki KS - Piast Gliwice (3.4., godz. 18.00)
                              Zagłębie Sosnowiec - Łódzki KS (9.4., godz. 15.30)
                              Arka Gdynia - Piast Gliwice (16.4., godz. 18.00)
                              Piast Gliwice - Korona Kielce (20.4., godz. 16.00)
                              Szczakowianka Jaworzno - RKS Radomsko (23.4., godz. 15.30)*
                              Łódzki KS - Arka Gdynia (2.5., godz. 19.00)
                              Arka Gdynia - Kujawiak Włocławek (7.5., 18.00)
                              Kujawiak Włocławek - Korona Kielce (11.5., godz. 16.00)
                              Szczakowianka Jaworzno - Łódzki KS (21.5., godz. 15.30)
                              Piast Gliwice - Widzew Łódź (28.5., godz. 15.30)
                              Podbeskidzie Bielsko-Biała - RKS Radomsko (1.6., godz. 17.00)*
                              Zagłębie Sosnowiec - Świt Nowy Dwór (4.6., godz. 17.00)
                              Szczakowianka Jaworzno - GKS Bełchatów (8.6., godz. 17.00)
                              Kujawiak Włocławek - Widzew Łódź (11.6., godz. 17.00)

                              * - transmisje dojdą do skutku, jeśli RKS przystąpi do rozgrywek
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                Ruchu nie dajom gorole p...

                                Comment

                                Przetwarzanie...