przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Rewelacyjny mecz Poezja,ale emocje.Ciekawe jak to się skończy Jestem za Bareczką.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Dlaczego się złościsz - że za pieniądze (wbrew twierdzeniom liberałów i ultrakapitalistów) nie można kupić wszystkiego (np.: daru Ronaldihno)? Ale miej nadzieję jak ja ja miałem pisząc: mecz trwa jeszcze. Choć ja wierzę, że sztuczny twór zrobiony tylko za kasę nie wygra z tradycją, wirtuozerią i DUSZĄ która jest w Barcelonie.
      Last edited by zythum; 08-03-2005, 21:32.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • bleik
        Member
        • 11-2002
        • 80

        "kalny kulwa kalny " nic dodać nic ująć piękny meczyk

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
          Dlaczego się złościsz - że za pieniądze (wbrew twierdzeniom liberałów i ultrakapitalistów) nie można kupić wszystkiego (np.: daru Ronaldihno)? Ale miej nadzieję jak ja ja miałem pisząc: mecz trwa jeszcze. Choć ja wierzę, że sztuczny twór zrobiony tylko za kasę nie wygra z tradycją, wirtuozerią i DUSZĄ która jest w Barcelonie.
          Złoszczę się , że znowu obstawiam odwrotnie na szczęście jeszcze drugie 45 minut, tam też niech będzie 3:2 razem 6:4 i awans . Ronaldinho też został kupiony za pieniądze


          a na złość wszystkim Ligę Mistrzów niech wygra ...... Real Madryt !!!!!
          Last edited by biermann; 08-03-2005, 21:48.
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            ... sztuczny twór zrobiony tylko za kasę ...
            Jak wszyscy wiedzą, drużna Barcelony FC składa się tylko z własnych wychowanków, idealistów grających na co dzień między kubłami na podwórku.

            Comment

            • Pawcik
              Senior
              • 08-2003
              • 108

              Niestety nielubiana przeze mnie Chelsea awansowała dalej no coz, może jakiś tam błąd Coliny był, że uznał bramkę strzelona jak Valdes byl trzymany, ale w końcu pilka nożna to gra błędów.
              A Barcelony fanem jak bylem tak nadal nim będę, bo uwazam, że gra ładniejszą o wiele piłkę od takiej np. Chelsea

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3309

                bardzo dobre spotkanie....dużo bramek (przedniej urody), zmieniająca się sytuacja i ostateczne zwycięstwo Anglików....oglądałem bezstronnie i się nie zawiodłem - oby więcej meczów na takim poziomie.

                poza tym klęska Werderu - w dwumeczu blamaż, awans Milanu choc ciekaw jestem gry MU
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • Andrewbrw
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 932

                  Nie będę się wtryniał w bezsensowne i bezkońca dyskusje na temat kto jest mądrzejszy, i kto gra piękniej (cóż za piękny koński ryj Ronaldinho) ale prawda jest taka ,że jeśli zawsze będzie wygrywała Barcelona Real Milan to będzie do pupy! Czego nie potraficie podziwiać Mocy angielskiej piłki- tylko dlatego ,że zawsze nam trzepią tyłki w eliminacjach?

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    A ja tam obstawiałem wygraną Chelsea i się nie zawiodłem

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      Byłem za Chelsea i cieszę się niewymownie, że awansowali. Mecz był doskonały, zdecydowanie najlepszy, jaki ostatnio oglądałem. Oczywiście jeszcze lepsze mecze czekają nas już lada moment w kraju...
                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Bardzo ładny mecz, dużo emocji i bramek, wspaniała bramka Ronaldinho, w sumie to cieszę się, że wygrała Chelsea, bo Szpakowski był za Barceloną
                        Rozśmieszyła mnie teoria Szpaka dotycząca geniuszu Ronaldinho (nie przytoczę dosłownie, ale było to coś takiego): rację mieli Ci, którzy mówili, że Ronaldinho nie może zagrać dwóch słabych meczy pod rząd, jest to piłkarski geniusz, a taki geniusz objawia się tym, że w niektórych meczach go nie ma...
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          sztuczny twór zrobiony tylko za kasę
                          A porównaj sobie składy takich drużyn jak Arsenal, Manchester United, Liverpool i Chelsea, a potem zastanów się w którym klubie rodzimi gracze z Wysp mają najsilniejszą pozycję i wpływ na grę zespołu.

                          Rozumiem, że chodzi Ci o duszę Barcelony, tworzoną przez tak wybitnych hiszpańskich graczy jak Christo Stoiczkow, Romario, Ronald Koeman itd.
                          Last edited by arcy; 09-03-2005, 08:03.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Johan Cruyff, bracia de Boer, Luis Figo, Sandor Kocsic, Johan Krankl, Michael Laudrup, Ladislao Kubala, Gary Lineker, Ferenc Platko, Ronaldo, Bernd Schuster itd.

                            Comment

                            • grzech
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 4592

                              Choć pamiętam taki mecz Chelsea, w którym Anglik (pierwszy i jedyny) wszedł na boisko jako zmiennik.

                              Od zawsze kibicuję drużynom niemieckim i brytyjskim, więc cieszyłem się ze zwycięstwa, choć smrodek pozostał. Mam na myśli "udział" portugalskiego obrońcy angielskiego klubu w zdobyciu czwartej bramki. A dawno nie oglądałem tak ciekawego spotkania. Zwykle ogladając mecze pucharowe biorę sobie coś do czytania, czy inną dłubaninę. Tym razem nie było to konieczne.

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                Wczorajsze wyniki mnie osobiście satysfakcjonują. A dzisiaj życzyłbym sobie awansu Liverpoolu, Arsenalu i Juve (czwarty mecz raczej spłynie po mnie bez emocji).
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X