Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    No i stało się. Pierwsze pojednanie jeszcze nie doszło do skutku a już na dobre się rozleciało. Mowa tu o debilach (bo inaczej tego nie można nazwać) z woj. świętokrzyskiego (KSZO i Korona). I po co cała ta gadka. Zastanawiam się czy w ogóle kto kolwiek z nich miał szczery zamiar uskuteczniać to pojednanie czy to wszystko było tylko pod "publiczkę"?
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Legia (podczas drogi) i Cracovia (podczas meczu i po) też pokazały gdzie mają to całe pojednanie.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • kalifat
        Senior
        • 10-2004
        • 1168

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
        No i stało się. Pierwsze pojednanie jeszcze nie doszło do skutku a już na dobre się rozleciało. Mowa tu o debilach (bo inaczej tego nie można nazwać) z woj. świętokrzyskiego (KSZO i Korona). I po co cała ta gadka. Zastanawiam się czy w ogóle kto kolwiek z nich miał szczery zamiar uskuteczniać to pojednanie czy to wszystko było tylko pod "publiczkę"?
        Oczywiście, że tego należało się spodziewać, choć miałem nadzieję, że chociaż ze 2 kolejki będzie spokój. Oczywiście najmniej śmieszne jest to, że przed meczem wniesiono transparent "Pojednanie dla Papieża".
        Cóż, kretynowi nie przetłumaczysz niczego.

        Mam nadzieję, że dożyję kiedyś takich czasów, że bycie kibicem to będzie honor, a nie wstyd. Głównie z tego powodu nie chodzę na mecze od wielu, wielu lat. Kibicuję głównie radiowo, bo nie mam zamiaru być równany z chamowem i bezmózgowiem.
        A przecież było kiedyś tak pięknie, gdy jako dziecko chodziłem na mecze z ojcem. Myślałem, że kiedyś i ja pójdę z dziećmi na mecz, ale cóż ...
        Na szczęście, zawsze jest Drukarz i Agrykola
        bla bla bla

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          W piątek byłem na meczu 2.Bundesligi DREZNO-TSV Monachium , fantastyczna atmosfera, 20 tys. publiczności, hymny , piosenki, całe rodziny, pokolenia(kibice od 3-70lat!!!) to jest coś czego się nie zapomni do końca życia-a to tylko 2 liga! Gdyby u nas tak wyglądały mecze chodziłbym co tydzień! Niestety wniosek wydaję się smutny- czyżbyśmy mieli głupszy naród od tego na wschodzie-mam nadzieję , że nie
          A tak notabene to mecz skończył się wynikiem 0-4 dla TSV, a pierwszą bramkę zdobył MARIUSZ KUKIEŁKA (Niemcy mówią "KOLKA") samobójczą oczywiście, dobrze że następna była fatalnym błędem bramkarza co spowodowało, iż szybko wszyscy zapomnieli o kiksie Kolki Co ciekawe -nawet przy wyniku 0-4 w 90 min kibice nadal skandowali DYNAMO,DYNAMO! Coś pięknego!

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
            No i stało się. Pierwsze pojednanie jeszcze nie doszło do skutku a już na dobre się rozleciało. Mowa tu o debilach (bo inaczej tego nie można nazwać) z woj. świętokrzyskiego (KSZO i Korona). I po co cała ta gadka. Zastanawiam się czy w ogóle kto kolwiek z nich miał szczery zamiar uskuteczniać to pojednanie czy to wszystko było tylko pod "publiczkę"?
            Gieksa też obiła Polonię Warszawa,a Lechia Gdańsk Arkę.To było do przewidzenia


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
              Gieksa też obiła Polonię Warszawa,a Lechia Gdańsk Arkę.To było do przewidzenia
              Co do Lechii i Arki to oni od razu stwierdzili, że nie przerywają "świętej wojny" (gdzieś w necie taką notkę znalazłem).
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Tak, odwołano nawet planowaną mszę pojednania, którą miał odprawić ksiądz - kibic Bałtyku Gdynia.

                Ja teraz czekam, aż w innych dziedzinach życianadejdzie potwierdzenie tego, co myślałem o narodowej "poprawie".

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  A mnie zastanawia co dzieje się z moim ulubionym polskim klubem czyli z Legią Warszawa? Zielak dał ciała i nieodpowiednio przygotował zawodników do rundy rewanżowej czy Ci zawodnicy już naprawdę są tak słabi, że nie umieją nawet bramy z karnego walnąć. Mam nadzieję, że się w końcu przebudzą bo inaczej w lecie czystki pewnie będą.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                    Co do Lechii i Arki to oni od razu stwierdzili, że nie przerywają "świętej wojny" (gdzieś w necie taką notkę znalazłem).
                    Przynajmniej postawili sprawę jasno.Nie owijali w bawełnę,nie robili nic pod publiczkę.
                    Przecież to było do przewidzenia ,że predzej czy później dojdzie do walk.
                    W Chorzowie też była masz na stadionie Ruchu,na której podobno było 30 tyś ludzi.Ale z tego co wiem z Polonii był atylko garstka ludzi.reszta stwierdziła,że to nie ma sensu bo za chwilę i tak będzie się działo to samo.Przynajmniej nie będziemy z siebie robili obłudników.

                    ps.BVB wygrało 1:0,a Smolarek zaliczył asystę.A w zasadzie wypracował sytuację.
                    Last edited by kiszot; 10-04-2005, 22:15.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                      A mnie zastanawia co dzieje się z moim ulubionym polskim klubem czyli z Legią Warszawa? Zielak dał ciała i nieodpowiednio przygotował zawodników do rundy rewanżowej czy Ci zawodnicy już naprawdę są tak słabi, że nie umieją nawet bramy z karnego walnąć. Mam nadzieję, że się w końcu przebudzą bo inaczej w lecie czystki pewnie będą.
                      Czystki i tak będą potrzebne, jeśli właściciel na poważnie myśli o walce o mistrzostwo.

                      Comment

                      • elwood
                        Member
                        • 09-2002
                        • 53

                        Odnośnie postawy kiboli KSZO, Korony, Arki, Cracovii, Legii i innych, kto liczył na to że zmądrzeją jest po prostu naiwny. Ja natomiast niecierpliwie czekam na tym forum na rewelacje, że w I lidze powinny grać kluby z dużych miast i z tradycjami (lub podobne bzdety).

                        Comment

                        • kalifat
                          Senior
                          • 10-2004
                          • 1168

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elwood
                          Ja natomiast niecierpliwie czekam na tym forum na rewelacje, że w I lidze powinny grać kluby z dużych miast i z tradycjami (lub podobne bzdety).
                          Jak będziesz tak wybiórczo czekał, czyli czytał ostatnie kilka postów, to może nigdy się nie doczekasz .
                          Ledwieśmy z tego tematu zeszli, liznąwszy go nieco, więc radzi będziemy jak się do ogólnego, radosnego gdybania przyłączysz. Popatrz od 3571 postu, tak około 1 kwietnia.
                          bla bla bla

                          Comment

                          • YouPeter
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2379

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elwood
                            Odnośnie postawy kiboli KSZO, Korony, Arki, Cracovii, Legii i innych, kto liczył na to że zmądrzeją jest po prostu naiwny.
                            Większość kibiców chce pojednania tylko wszystko psuje ta grupa kiboli, która tym żyje. Moim zdaniem to nie dana sytuacja sprawiła że zaczęli rzucać kamieniami w policję tylko planowali to już od kilku dni żeby przypadkiem nie doszło do pojednania bo to nie w ich interesie.
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Najbardziej zawiodła mnie Cracovia, od której tak naprawdę zaczął się ten cały plan pojednania. Najbardziej rozśmieszyła mnie (a może raczej rozwścieczyła) wypowiedź jednego szalikowca Craxy po meczu z Legią. Powiedział, że Ojciec Święty byłby dumny z tego meczu. A ja pytam się z czego tu być dumnym? Z tego, że Jego ukochany klub ma kibica, który we łbie ma piach (oczywiście tyczy to się tylko tego barana a nie całej ekipy Craxy, bo na pewno nie wszyscy są takimi debilami) i zadowolony jest że ten klub zdobył 3 punkty a cała otoczka to już o d..e potłuc? Może i papież ucieszyłby się z tego zwycięstwa ale podejrzewam że Jego radość szybko zamieniłaby się w rozpacz, że ci którzy rozpoczeli marsz ku pojednaniu tak szybko zawrócili.
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                GKS, GKS, GKS ... super zawody a nie piwo !!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎