przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Wielkie brawa dla angielskiej drużyny!!! Dawno nie widziałem żeby Juve był tak bezradny. Zupełny brak koncepcji na grę, zero pomysłów na rozegranie piłki. Hiszpański trener świetnie ustawił zespół a zawodnicy doskonale się spisali. Dudek zagrał dobry mecz, nie zrobił żadnego błędu.
    Mam nadzieję, że PSV wygra w tym sezonie LM

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
      hurra!
      Mamy angielską drużynę w finale LM ...
      Jaką "angielską"? Z angielskiego miasta.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
        faul lub rożny i piłkarz przeskakuje ,obiega piłkę i następuje strzał lub dośrodkowanie.Po prostu osłabia drużynę,wspaniały pomysł.
        Możesz dokładniej wyjaśnić, na czym ten manewr polega?

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          Możesz dokładniej wyjaśnić, na czym ten manewr polega?
          Oj źle się wyraziłem.Do piłki podchodzi ze czterech piłkarzy.Jeden przeskakuje na piłką drugi podbiega dośrodkowuje lub strzela,reszta stoi obok.Super zagrywka Wszyscy zmyleni


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            Wisła Płock wygrała z GKS Bełchatów 3-1 i awansowała dalej w Pucharze Polski. Czeka już Zagłębie Lubin, może być ciekawie. Jestem zadowolony tylko z wyniku, gra słaba (może oprócz Jelenia). GKS prezentował się zupełnie nieźle i nawet prowadził.
            W LM Liverpool i PSV grają dalej. Juventus nie miał za bardzo pomysłu na grę, Benitez świetnie ustawił drużynę. Teraz Liverpool zagra z Chelsea. Zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz. Drugi półfinał AC Milan - PSV trochę mniej.
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Juventus, jak na drużynę której najlepiej wychodzi kopanie przeciwników i chwytanie ich za koszulki, i tak zaszedł daleko.
              Last edited by arcy; 14-04-2005, 06:50.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Teraz Dudka i jego ekipę czeka ciężka przeprawa i obawiam się że Liverpool polegnie.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Andrewbrw
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 932

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Jaką "angielską"? Z angielskiego miasta.
                  Nie ma to znaczenia ilu obcokrajowców gra w tych drużynach i czy trenerem czy też właścicielem jest Rusek czy Etiopczyk- reprezentują oni barwy Liverpoolu i Chelsea- to mi wystarczy-teraz w tym kierunku zmierza piłka-aby wygrać-a to czy Liverpool fauluje czy kopie ciągnie za koszulkę (przyp. GRECJA na EURO) to nie ma znaczenia!
                  Nie jestem tego pewien ale ilu Polaków(chyba mało) gra w Pogoni?- czy przez to Pogoniarz przestał im kibicować? a kiedy szefem został chyba jakiś Turek-wtedy też trzeba klub nazywać niepolskim

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                    Nie ma to znaczenia ilu obcokrajowców gra w tych drużynach i czy trenerem czy też właścicielem jest Rusek czy Etiopczyk- reprezentują oni barwy Liverpoolu i Chelsea- to mi wystarczy-teraz w tym kierunku zmierza piłka-aby wygrać
                    Są ludzie, dla których ma to znaczenie.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                    -a to czy Liverpool fauluje czy kopie ciągnie za koszulkę (przyp. GRECJA na EURO) to nie ma znaczenia!
                    W ten sposób rzeczywiście można odnieść sukces. Raz.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
                    Nie jestem tego pewien ale ilu Polaków(chyba mało) gra w Pogoni?- czy przez to Pogoniarz przestał im kibicować? a kiedy szefem został chyba jakiś Turek-wtedy też trzeba klub nazywać niepolskim
                    Tego klubu przede wszystkim nie można nazwać Pogonią Szczecin. Ale skoro Pogoniarzowi i jemu podobnym to nie przeszkadza, to ich sprawa. Ciekawi mnie tylko co zrobią, jak Ptak przeniesie drużynę do np. Olsztyna.

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      Dla mnie nie ma to znaczenia- ZAWSZE BĘDĘ KIBICOWAŁ ANGIELSKIM DRUŻYNOM !!!
                      Nawet jak Krzysiu będzie ich właścicielem, albo TY ARCY a w składzie będzie 11 POLAKÓW

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Ja też z przyjemnością oglądam angielskie drużyny, kibicuję Tottenhamowi i martwię się, że gra wielu angielskich drużyn coraz częściej niczym nie różni się od stylu kontynentalnego.

                        Parę lat temu miałem możliwość regularnego oglądania angielskiej Division One. Jak tam niektórzy pięknie grali. W myśl zasady "kick&rush"

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Są ludzie, dla których ma to znaczenie.
                          To mniejszość. Wracamy do starożytnej jeszcze tradycji, że dla barw klubowych bez znaczenia jest narodowość członków drużyny. Tak było w Rzymie z gladiatorami, z drużynami do wyścigów konnych (byli zdaje się czeroni i niebiescy, a ruchawki po gonitwach znacznie przekraczały to wszystko, co fundują nam nasi współcześni chuligani na trybunach, krew lała się strumieniami). W średniowieczu książę czy inny pomniejszy feudał do swojej paczki brał najlepszych dostępnych rębajłów i nie zaglądał im w papiery. A ludzie na turniejach (także podczas bitw, bo i te miały swoich kibiców) ludziska dopingowali swoich.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Bynajmniej nie miałem na myśli troski o czystość narodową drużyn. Nie brakuje natomiast ludzi, a wśród nich także kibiców klubowych, których martwi niekorzystny wpływ dominacji cudzoziemców w klubach na potencjał rodzimego futbolu - poziom reprezentacji, szkolenie młodzieży. Ten niekorzystny wpływ widać m.in. na przykładzie Anglii czy Niemiec. Dlatego też toczą się dyskusje nad ponownym wprowadzeniem limitów.

                            Comment

                            • Andrewbrw
                              Senior
                              • 03-2004
                              • 932

                              To jest smutne rzeczywiście, bo jak wiemy mało Anglików gra poza Wyspami-a przez to reprezentacja nie ma optymalnego składu-Szwed nie ma dużej mozliwości doboru kadry

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                                Parę lat temu miałem możliwość regularnego oglądania angielskiej Division One. Jak tam niektórzy pięknie grali. W myśl zasady "kick&rush"
                                To rzeczywiście wirtuozeria piłki nożnej . Polecam ligę szkocką tam chyba wciąż tak grają .
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...