Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
    To jest smutne rzeczywiście, bo jak wiemy mało Anglików gra poza Wyspami-a przez to reprezentacja nie ma optymalnego składu-Szwed nie ma dużej mozliwości doboru kadry
    Nie bardzo wiem, co przez to rozumiesz.
    Po pierwsze to nawet łatwiej dla Svena Gorana (ale nie Bregovica), że ma większość najsilniejszych u siebie. Nie musi latać (on czy jego asystenci) po całej Europie, żeby zobaczyć gościa na 2 treningach i jednym meczu, modląc się "oby chociaż wszedł z ławki". Polscy trenerzy już wielokrotnie to przerabiali i pewnie z chęcią zamieniliby się ze "Szwedem ".

    Po drugie optymalny skład wybiera trener. Sam sobie ustala kogo chce mieć w kadrze, a możliwości jedynie ograniczają kontuzje czy niechęć do gry w "tej" reprezentacji. Napisałem "tej", bo często to wynika z tego, że ktoś nie chce grać w drużynie prowadzonej przez pana X, lub gdy gra w niej również pan Y.
    bla bla bla

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
      To rzeczywiście wirtuozeria piłki nożnej . Polecam ligę szkocką tam chyba wciąż tak grają .
      To nie wirtuozeria, to po prostu to, co mogę potem sam odtworzyć. A nie jakieś głupie sztuczki techniczne pajaców w stylu Ronaldinho.

      Comment

      • Andrewbrw
        Senior
        • 03-2004
        • 932

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
        Nie bardzo wiem, co przez to rozumiesz.
        Po pierwsze to nawet łatwiej dla Svena Gorana (ale nie Bregovica), że ma większość najsilniejszych u siebie. Nie musi latać (on czy jego asystenci) po całej Europie
        nie chodzi mi oto ,że Goran ma żle bo nie musi latać- tylko oto o czym mówił Arcy- zbyt dużo obcokrajowców wypiera ze składów drużyn Premiership rodowitych Anglików- a co za tym idzie zmniejsza pole manewru dla selekcjonera

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
          To nie wirtuozeria, to po prostu to, co mogę potem sam odtworzyć. A nie jakieś głupie sztuczki techniczne pajaców w stylu Ronaldinho.
          Jakbyś je umiał odtworzyć, to by nie były głupie
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
            Jakbyś je umiał odtworzyć, to by nie były głupie
            To by pewnie jeszcze głupsze wymyślili

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
              Widzę że jesteś ortodoksyjnym fanem białej gwiazdy
              Nie, wręcz przeciwnie potrafię dostrzec błędy jak choćby wspomniane Tibilisi czy też Oslo.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
              ale czy nie uważasz że granie rezerwami to lekceważenie kibiców zarówno polonii jak i wisły.
              Nie, wręcz przeciwnie. Robi tak każdy mądry trener, który ma już pewny awans. Inaczej nigdy by nie dostali szansy młodzi nieograni piłkarze.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
              czytałem w internecie że chcą odpuścić puchar Polski żeby mieć dłuższe urlopy
              Nie, wręcz przeciwnie. Czy wygraną w pierwszym meczu 5:0 uważasz za odpuszczanie PP ?

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
              A jeśli piszesz o tych 10 pkt - w królestwie ślepców jednooki jest królem ( mówi ci coś - Dynamo Tbilisi )
              A tu się zgodzę. Ale biorąc Twój punkt widzenia i grając w każdej sytuacji najmocniejszym składem nigdy nie dostaną szansy młodzi i utalentowani zawodnicy, a wtedy taka sytuacja jaka masz na myśli szybko się nie zmieni.
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                Gratulacje się należą bo to jest sztuka zremisować z I-ligową Polonią grając III-ligowym składem. Pięciu zawodników z wyjściowej jedenastki (a nawet 6 bo Kuźba gra w rezerwach) to piłkarze III-ligowych rezerw a reszta (z wyjątkiem Cantoro, Mijailovića i Kłosa) to zawodnicy rezerwowi. Więc jak pisałem jest czego gratulować. [...]
                Chyba jednak nie ma czego gratulować; w Polonii brakowało, lekko licząc, ośmiu zawodników z podstawowego składu - tyle, że nie są to tak głośne nazwiska, więc nie było tego widać na pierwszy rzut oka. A sam mecz był kiepski i nudny - z obu stron...
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Właśnie wróciłem z Bułgarskiej. Lech po przeciętnym meczu wygrał 2-0 z Zagłębiem Lubin. Widać że chłopakom (i kibicom) tego brakowało, teraz może być już tylko lepiej. No i wreszcie Reiss strzelił bramkę, liczę na szybkie "odblokowanie się" i kontynuację passy w środę z meczu z GKS. A będzie o tyle łatwiej że z tego co przed chwilą wyczytałem dwóch zawodników Gieksy dostało czerwone kartki i nie będa mogli zagrać w środę w Poznaniu.

                  W górę serca!
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • szarpik
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 676

                    Wreszcie coś się ruszyło , awans w pucharze i pierwsza wygrana w lidze od Października . Rownież ciesze się że to akurat Reissik strzelił brame , bo należało mu sie to od dłuższego czasu. Swoją drogą mecz stał na średnim ligowym poziomie , a jak zobaczyłem skrót na C+ (szczególnie dwie ładne bramki ) to powiało europą . Naprawde chłopaki z Canala robią dobrą robote przy programach i transmisjach.
                    WWW.EKSTRAKLASA.NET

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Polonia nie wykorzystałe atutu własnego boiska i tylko zremisowała z Zieloną Górą 0:0.A czołówka ucieka

                      BVB zremisowała z zagrożoną Arminią 1:1.Smolarek tym razem bez bramki.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        Jak widzę dzisiejsze wyniki Wisły (gratulacje dla Pogoniarza) i pożal się Boże Legii przychodzi mi do głowy jak się nasza ekstrakasa kopana powinna nazywać.
                        piłkarzyki
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • grzes_ch
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 612

                          wisła-pogoń - remis - youpeter - dalej myślisz że nic się nie dzieje - bo moim zadniem to poważny kryzys białej gwiazdy

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                            wisła-pogoń - remis - youpeter - dalej myślisz że nic się nie dzieje - bo moim zadniem to poważny kryzys białej gwiazdy
                            Dwa remisy chyba jeszcze nie świadczą o wielkim kryzysie. Z drugiej strony na pewno Wiślacy muszą przemyśleć kilka spraw.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                              Jak widzę dzisiejsze wyniki Wisły (gratulacje dla Pogoniarza) i pożal się Boże Legii przychodzi mi do głowy jak się nasza ekstrakasa kopana powinna nazywać.
                              piłkarzyki
                              Ale o co właściwie chodzi? Fajnie by było, gdyby ci sami zawsze wygrywali?

                              Comment

                              • cielak
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 2890

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                                ... Z drugiej strony na pewno Wiślacy muszą przemyśleć kilka spraw.
                                Pierwszą z nich jest Liczka.
                                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎