Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
    Ci Legionisci to nas naprawde nie lubią. Napewno na złosc przegrali żebyśmy nie mogli Odry przeskoczyć
    Legia rozpoczęła już wojnę psychologiczną przed meczami Pucharu Polski
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Już się spekuluje czy Zielaka zastąpi: Kasperczek, Wdowczyk lub Engel. Wydaje mi się jednak , że obecny trener Legii jeszcze się kilka meczów utrzyma na swoim stanowisku.
      Ps. Jak w ogóle wierni kibice Legionistów odbierają obecnie Zielińskiego? Jak był piłkarzem to go kochali, a teraz gdy jego zespół przegrywa mecz za meczem??

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        W jednym z wywiadów Zieliński powiedział, że wcześniej nie sądził, że kiedyś będzie mu przeszkadzać, że koleguje się z częścią piłkarzy. Teraz jednak mu przeszkadza. Nie ma pewnie serca, aby op....ić jednego z drugim
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • sloniatko
          Senior
          • 02-2004
          • 1014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
          Już się spekuluje czy Zielaka zastąpi: Kasperczek, Wdowczyk lub Engel. Wydaje mi się jednak , że obecny trener Legii jeszcze się kilka meczów utrzyma na swoim stanowisku.
          Ps. Jak w ogóle wierni kibice Legionistów odbierają obecnie Zielińskiego? Jak był piłkarzem to go kochali, a teraz gdy jego zespół przegrywa mecz za meczem??
          Myślę, że nie jest to jego wina, punkty stracone z Amicą i Cracovią były na własne życzenie zawodników.
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
            Już się spekuluje czy Zielaka zastąpi: Kasperczek, Wdowczyk lub Engel. Wydaje mi się jednak , że obecny trener Legii jeszcze się kilka meczów utrzyma na swoim stanowisku.
            Ps. Jak w ogóle wierni kibice Legionistów odbierają obecnie Zielińskiego? Jak był piłkarzem to go kochali, a teraz gdy jego zespół przegrywa mecz za meczem??
            Myślę, że to wszystko jest efektem tego, że parton medialny Legii potrafił jedynie zatrudnić menadżera Zygo, zaś sprawy czysto piłkarskie odłożono na bok. W końcu pamiętacie to pseudo polowanie na super trenera. Któż to nie miał zajmowac się Legią, a ostało się na Kubickim, czyli pozostali w punkcie wyjścia. A to gadanie, o małych zakupach, bo nie stać nas na to. Rozumiem takie powody, tym bardziej, że ITI spłacałoi część długu, ale z drugiej strony na samo zatrudnienie pary Zygo-Bednarz poszła, i wciąż idzie, ładna sumka.

            Zieliński nieźle zaczął trenowanie, ale widać, że w zimie coś było nie tak, i może forma przyszła za wcześnie, czyli przed sezonem . O ile można mówic o formie, gdy zespół traci po kilka goli w każdym meczu sparingowym. Ale i ze strzelaniem goli nie mieli problemu. Teraz jakoś "nie nada".

            Zieliński był kochany i pewnie ciągle będzie, bo:
            po pierwsze - zostaje pamięć i szacunek za te lata gry w Legii
            po drugie - duża część kibiców zdaje sobie sprawę, że bieganie za piłką, a trenowanie to zupełnie różne rzeczy
            po trzecie - sam się na to stanowisko nie pchał

            Ale na plus Legii można zapisać jej ... stabilną formę (czytaj 0:1)
            bla bla bla

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8964

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
              Ale o co właściwie chodzi? Fajnie by było, gdyby ci sami zawsze wygrywali?
              Nie, po prostu wk... mnie to, że drużynki gwiazdorków, które z racji potencjału powinny wciągać nosem pozostałe drużyny nie robią nic, aby to udowodnić. Kopacze zaś zarabiają jakby właśnie wrócili z MŚ po zdobyciu medali. A w 90% nie godni są nawet aby.........
              Nie na tym skończę
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Nie, po prostu wk... mnie to, że drużynki gwiazdorków, które z racji potencjału powinny wciągać nosem pozostałe drużyny nie robią nic, aby to udowodnić. Kopacze zaś zarabiają jakby właśnie wrócili z MŚ po zdobyciu medali. A w 90% nie godni są nawet aby.........
                Nie na tym skończę
                Pomijając wszelkie sympatie lub antypatie do klubów z naszej ekstraklasy cieszę się, że wspomniane gwiazdeczki gubią punkty. To tylko sprawi, że końcówka sezonu będzie emocjonująca, bo nikt nie będzie mógł sobie pozwolić na "handelek" (bo przeciez i takie rzeczy miały miejsce w naszym kraju) pod koniec sezonu.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Nie, po prostu wk... mnie to, że drużynki gwiazdorków, które z racji potencjału powinny wciągać nosem pozostałe drużyny nie robią nic, aby to udowodnić. Kopacze zaś zarabiają jakby właśnie wrócili z MŚ po zdobyciu medali. A w 90% nie godni są nawet aby.........
                  Nie na tym skończę
                  Grecy pokazali na ME, że potencjał też można zneutralizować. Zresztą Pogoniarz pisał, jakiego rodzaju futbol grała Pogoń.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                    Grecy pokazali na ME, że potencjał też można zneutralizować. Zresztą Pogoniarz pisał, jakiego rodzaju futbol grała Pogoń.
                    Ba by Pogoń grała jak Grecy na ME to byłoby super,to co grają to makabra.Dla mnie to antyfutbol,brak mi słów ech


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Dla mnie makabrą była właśnie gra Greków na ME.

                      Comment

                      • sloniatko
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        Ba by Pogoń grała jak Grecy na ME to byłoby super,to co grają to makabra.Dla mnie to antyfutbol,brak mi słów ech
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        Dla mnie makabrą była właśnie gra Greków na ME.
                        To o co gra Poagoń, aż boję sie myśleć
                        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                          To o co gra Poagoń, aż boję sie myśleć
                          Pogoń gra o utrzymanie w lidze...

                          Ja nie boję się myśleć, bo niestety widziałem ten mecz w C+... i całkiem obiektywnie muszę przyznać, że był obustronnie tragiczny. A żeby już było całkiem fajnie, "biali gwiazdorzy" w pomeczowych komentarzach (zwłaszcza Radzio M.) winą za stracone punkty obarczyli sędziego. Fakt, że sędzia był kiepski (gol dla Pogoni po ręce Milara, czerwień dla Cantoro) - ale bez przesady...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            Pewno się znowu narażę paru osobom z Wawy - wasze , ale bardzo mi się spodobała nazwa wyczytana na interi.pl, nadana w komentarzach pewnej warszawskiej drużynie - Legła
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                              Pewno się znowu narażę paru osobom z Wawy [...]
                              Eeee tam, skoro niektórzy z nich piszą nazwę swego ulubionego klubu z małej litery...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • kalifat
                                Senior
                                • 10-2004
                                • 1168

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
                                Legła
                                Nie taka to nowość, bo m.in. tak śpiewali piłkarze Lecha po ubiegłorocznym finale PP
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎