przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Cały mecz rozegrał polski bramkarz West Bromwich - Kuszczak. Zachował czyste konto i jego drużyna cudem obroniła sie przed spadkiem. Brawo!!!
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
      A mnie cieszy pierwsza wygrana GKS Katowice.
      Mnie może mniej cieszy , ale Zagłębie w tej rundzie już nie pierwszy raz mnie zaskakuje, szkoda, że niezbyt pozytywnie

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        Polonia dostała bęcki od Cracovii. Atmosfera na trybunach rzeczywiście była fajna, niektórzy popadli w podniosłe tony, bramek nie brakowało, nawet zegar działał , tyle, że wynik mógłby być inny... Najgorsze, że całą zabawę popsuli nasi, bo oględnie rzecz ujmując byli słabi. Zerwali się na ostatnich kilka minut i nawet była szansa na remis, ale kilka minut, to trochę mało
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • sloniatko
          Senior
          • 02-2004
          • 1014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
          [...] Najgorsze, że całą zabawę popsuli nasi, bo oględnie rzecz ujmując byli słabi. [...]
          Jak dla mnie to i Cracovia niczym nie zachwyciła. Trochę nie rozumiem jak taki zespól jest czwarty w tabeli ale widać taki jest poziom naszej Idea Ekstraklasy
          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

          Comment

          • grzes_ch
            Senior
            • 10-2003
            • 612

            Ja wiem że się denerwujesz bo ta przeciętna drużyna może 21 V zająć miejsce Legii premiowane udziałem w Pucharze UEFA , a 22 V inna krakowska drużyna może to przypieczętować

            Comment

            • bury_wilk
              Senior
              • 01-2004
              • 2655

              Jaki Puchar Uefa? Tak na dobrą sprawę, to Wisła i może Groclin powinny zagrać w Uefie, najlepiej od początku eliminacji, żeby mogły przejść ze dwa etapy, a reszta...
              Poziom naszej ligi jest beznadziejny. Nawet Wisła, która generalnie wszystko wygrywa jak chce, prezentuje w tej chwili poziom wielkopodwórkowy. Po co im gra w Lidze Mistrzów, to nie wiem. Oczywiście życzę im sukcesu, ale raczej bym się go nie spodziewał. Zawsze staram się wychodzić z założenia, że "wygramy", ale ostatnio nawet mnie ogarnęła rezygnacja
              Wolę w Uefie Cracovię niż Legię, choć może Legia wypadłaby ciut mniej źle, bo ma większe doświadczenie w pucharowych rozgrywkach, ale obawiam się, że na szerszą skalę jest absolutnie bez znaczenia.
              Lubię kiedy się zieleni
              Lubię jak się piwo pieni...

              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

              Comment

              • sloniatko
                Senior
                • 02-2004
                • 1014

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                Ja wiem że się denerwujesz bo ta przeciętna drużyna może 21 V zająć miejsce Legii premiowane udziałem w Pucharze UEFA , a 22 V inna krakowska drużyna może to przypieczętować
                To nie tak, poprostu martwi mnie poziom polskiej ligi a jeżeli Cracovia wyprzedzi w tabeli Legię to znaczy, że jest lepsza i jej się należy gra w pucharach.
                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Wisła gra faktycznie na pół gwizdka i bez specjalnego przykładania się,bo i po co(tak sobie myślą).Po zakończeniu sezonu skład z pewnością się diametralnie zmieni in minus.Niestety nie mamy teraz drużyny która mogłaby coś zwojować w pucharach,przykra i gorzka prawda.Poziom ligi jest słabiutki,miast się wzmacniać osłabiaja się powiedzmy wielcy ligi ...


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • grzes_ch
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 612

                    Masz racje na razie nie widać drużyny która mogłaby powalczyć w Europie.
                    A dlaczego Cracovia - po pierwsze odgrażający się że powalczy w pucharach prof Filipiak ( chociaż już kilku nam to obiecało - Drzymała ( Groclin ) Cupiał ( Wisła ) no i włodarze Amiki - jak sie skończyło wiadomo )
                    Po drugie ma naprawdę ciekawy skład i trenera - większość z nich przebyła w ciągu 2 lat dwie klasy rozgrywkowe.
                    Ja mam nadzieję że znajdzie się jakaś drużyna , która będzie walczyć na boisku - może przegrać z lepszym ale po walce .
                    No i przypomina mi się pucharowa walka wtedy trzecioligowej Lechii Gdańsk .

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      Co do Wisły to już postanowione, że po sezonie większość kluczowych zawodników odchodzi a na ich miejsce sprowadzą dwa razy więcej młodzianów (co do ich talentu niewiele można powiedzieć).
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        "PZPN ustalił nowe terminy Pucharu Polski
                        W wyniku najnowszych ustaleń ze stacją Polsat Departament Rozgrywek i Licencji uprzejmie informuje, iż mecze półfinałów i finałów rozgrywek o Puchar Polski zostana rozegrane w niżej wymienionych terminach.

                        1/2 finału - pierwsze mecze

                        5 czerwca, godzina 15:00 - Lech/Legia - Dyskobolia/Korona - transmisja TV4 i
                        Polsat Sport.
                        6 czerwca, godzina 20:30 - Wisła Kraków/Pogoń - Zagłębie/Wisła Płock - transmisja
                        Polsat Sport.

                        1/2 finału - rewanże

                        15 czerwca, godzina 17:30 - Zagłębie/Wisła Płock - Wisła Kraków/Pogoń -
                        transmisja Polsat Sport.
                        15 czerwca, godzina 20:00 - Dyskobolia/Korona - Lech/Legia - transmisja TV4 i
                        Polsat Sport.

                        Mecze finałowe

                        18 czerwca, 20:00 - TV4 i Polsat Sport
                        21 czerwca, 20:00 - TV4 i Polsat Sport"

                        źródło: PZPN

                        Czyli jednak można było zorganizować to z głową.
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8968

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
                          Trochę nie rozumiem jak taki zespól jest czwarty w tabeli ale widać taki jest poziom naszej Idea Ekstraklasy
                          Jaka Idea taka ekstrakasa? Dobrze zrozumiałem?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • biermann
                            Senior
                            • 09-2001
                            • 2552

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                            Masz racje na razie nie widać drużyny która mogłaby powalczyć w Europie.
                            A dlaczego Cracovia - po pierwsze odgrażający się że powalczy w pucharach prof Filipiak ( chociaż już kilku nam to obiecało - Drzymała ( Groclin ) ... - jak sie skończyło wiadomo )
                            No Groclin chyba swojego występu naprawdę nie musiał sie wstydzić.
                            "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                            Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                            Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                            Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                            Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              A co on takiego osiągnął
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • sloniatko
                                Senior
                                • 02-2004
                                • 1014

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                A co on takiego osiągnął
                                Wyeliminował przeżywające kryzys (dolne miejsca w tabeli): Herte Berlin i Manchester City.
                                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                                Comment

                                Przetwarzanie...