przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Trener Pogoni Bogusław Pietrzak: Nie chcę się wypowiadać, czy Edi został sfaulowany przez Majdana, czy też nie. Mogę tylko powiedzieć, jak opowiadali mi po meczu moi zawodnicy, że sędzia pytał Majdana, czy faulował Ediego. I na podstawie wypowiedzi bramkarza Wisły podjął decyzję.

    Właśnie oglądałem filmik z meczu i zastanawiam się kiedy sędzia to zrobił, bo zanim przybiegł na pole karne to już miał koncepcję kartonika dla Ediego.
    Chyba, że ustalili to w przerwie, w szatni
    bla bla bla

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      No to zanamy już pary półfinałowe PP.
      Legia-Groclin
      Wisła K.-Zagłębie L.
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Matko i córko w Lizbonie żałoba. Sporting na własnym stadionie przegrał z CSKA 1:3. Chociaż ten mecz ucieszył Abramowicza
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8972

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          No to zanamy już pary półfinałowe PP.
          Legia-Groclin
          Poznaniaków przepraszam za ......
          Darek99 - ja nic nie pisałem
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            CSK Moskwa zdobywcą pucharu UEFA!

            P.S piękny mecz i zasłużone zwycięstwo "drugiej" drużyny pana Abramowicza
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • Andrewbrw
              Senior
              • 03-2004
              • 932

              No wreszcie ktoś nastrzelał bramek temu Ricardo !!!

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Zwycięska bramka dla Legii w 89 minucie w meczu pucharowym z Lechem powinna być często pokazywana w TV
                Cieszy mnie wygrana i awans Zagłębia z Wisłą Płock, oby powtórka była w tej kolejce ligowej

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Regulamin PZPN:

                  §9

                  Klubom, zawodnikom, trenerom i działaczom, którzy popełnią niżej wymienione przewinienia dyscyplinarne wymierza się następujące kary:

                  [..]
                  pkt 4. Za powtarzające się przypadki braku należytego zabezpieczenia porządku lub poważne zakłócenie porządku na stadionie (przed, w czasie lub po zawodach):
                  1) kara pieniężna do 100.000 zł
                  2) zakaz rozgrywania zawodów z udziałem publiczności na części lub na całym własnym obiekcie sportowym - w wymiarze od 1 do 5 meczów,
                  3) walkower (3:0),
                  4) zawieszenie lub pozbawienie licencji klubu.

                  Co obstawiacie? Ja 10 tysięcy złotych kary i max. 1 mecz z zamkniętą żyletą.

                  Przypomnę tylko - po racowisku w Mediolanie sędzia przerwał mecz i wynik z boiska został uznany za ostateczny, a w Moskwie po rzuceniu przez kibiców CSKA kara wynisoła 100.000 franków szwajcarskich i jeden mecz bez publiczności.
                  Last edited by albeertos; 19-05-2005, 07:49.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                    Przypomnę tylko - po racowisku w Mediolanie sędzia przerwał mecz i wynik z boiska został uznany za ostateczny, a w Moskwie po rzuceniu przez kibiców CSKA kara wynisoła 100.000 franków szwajcarskich i jeden mecz bez publiczności.
                    Bo są równi i równiejsi. Wisła za słynny incydent z nożem dostała zakaz gry w pucharach przez jeden rok a gdyby w danym czasie do pucharów nie awansowała to kara ta obowiązywała do 5 lat. Inter został ukarany nic nie znaczącą karą.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      nigdy nie lubiłem żadnych "teorii spiskowych" ale trudno nie oprzec się wrażeniu że Pzpn pragnąc podnieść rangę krajowego pucharu lansuje finał Wisła- Legia. To co działo sie wczoraj w Krakowie i Warszawie to ..... naprawde trzeba było zobaczyć.
                      A co do kary dla Legii to jak zwykle pewnie bedzie symboliczna , w końcu to stolyca. Natomiast Lech został ukarany karą 2 tys za to ze kibice zerwali obraźliwy transparent z płotu na sektorze Amiki
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Jest szansa, że chociaż w małym stopniu zostanie wymierzona sprawiedliwość:

                        "Wydział Dyscypliny PZPN wszczął postępowanie wyjaśniające w związku z niesportowym zachowaniem zawodnika Wisły Kraków Jakuba Błaszczykowskiego podczas spotkania 1/4 finału Pucharu Polski z Pogonią Szczenin.

                        Przewinienie piłkarza krakowskiego klubu nie zostało w trakcie meczu dostrzeżone i ocenione przez sędziego. Członkowie wydziału w przyszłym tygodniu przeanalizują zapis wideo z tego spotkania, który może być podstawą do orzeczenia kary."

                        źródło: PZPN
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          "Grecki klub piłkarski AS Áris (Saloniki), w którym występuje Maciej Murawski, został ukarany odjęciem trzech punktów za wybryki chuliganów podczas niedzielnego, derbowego meczu ligowego z AÓ Iraklís. Kara oznacza dla Árisu degradację do drugiej ligi.

                          Ponadto Sportowy Trybunał Odwoławczy zdecydował w czwartek, że sześć najbliższych meczów na swoim stadionie piłkarze Árisu rozegrają przy pustych trybunach. Klub zapłaci też grzywnę 100 tys. euro.

                          Niedzielne derby Salonik zostały przerwane w 42. minucie, przy stanie 2-1 dla Iraklísu, z powodu wtargnięcia na boisko rozwścieczonych pseudokibiców gospodarzy. Chuligani pobili dwóch piłkarzy Iraklísu - obrońcę Tassosa Katsabisa i bramkarza Georgosa Abarisa, którzy trafili do szpitala."

                          źródło 90minut.pl

                          A myślałem, że kibole napitalają się tylko między sobą
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8972

                            Kurde!
                            Tych w pzpn chyba pogięło.
                            w środku sezonu nie przyznają licencji Polonii Warszawa i Lechowi Poznań.
                            (wiadomość z eurosportu2)
                            Czy mógłby ktoś wytłumaczyć słabszenu, czyli mnie o co chodzi?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                              Kurde!
                              Tych w pzpn chyba pogięło.
                              w środku sezonu nie przyznają licencji Polonii Warszawa i Lechowi Poznań.
                              (wiadomość z eurosportu2)
                              Czy mógłby ktoś wytłumaczyć słabszenu, czyli mnie o co chodzi?
                              Mówisz - masz:
                              "W dniu 19 maja 2005 roku odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych 1 ligi. Komisja na drugim posiedzeniu rozpatrzyła sześć wniosków i postanowiła przyznać licencje na grę w Idea Ekstraklasie w sezonie 2005/2006 nastepującym klubom: KP Legia Warszawa SSA, Zagłębie Lubin SSA, MKS Odra Wodzisław oraz MKS Cracovia Kraków SSA.

                              Komisja odmówiła przyznania licencji klubom KSP Polonia Warszawa SSA oraz WKP Lech Poznań. Powodem odmownej decyzji był brak złożenia przez oba kluby wymaganej procedurą licencyjną dokumentacji w części dotyczącej kryteriów finansowych. Klubom przysługuje prawo złożenia odwołania do Komisji Odwoławczej ds. Licencji.

                              Ponadto w stosunku do klubu MKS Odra Wodzisław ustalono nadzór finansowy. MKS Cracovia Kraków została objęta nadzorem infrastrukturalnym, zaś Zagłębie Lubin SSA do czasu wykonania zadaszonej trybuny dla co najmniej tysiąca osób będzie rozgrywało swoje zawody w sezonie 2005/2006 na obiekcie Górnika Polkowice.

                              Komisja Licencyjna podkreśla zdecydowaną poprawę funkcjonowania klubów w zakresie gospodarki finansowej w stosunku do lat ubiegłych."

                              źródło: PZPN
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Podobała mi się akcja Legionistów przeciw zarządowi i byłemu ZOMO-wcowi Dziewulskiemu.Klub to przede wszystkim wierni kibice ,a nie jakieś szemrane persony ,które wymyślają absurdy.
                                Wracając do meczu Pogoni z Wisłą-fakt trzy razy jak nic piłkarze Wisełki nie spalili,ale to norma u naszych liniowych.Lepiej nie dopuścić do strzelenia bramki,niż jakby był spalony puścić akcję po której padłaby bramka i mówiło się o niej latami,a tak zapomni się po chwili.Przerabiam to na każdym meczu na Paprcicanie
                                Ciekawe jaką ocenę dostał Werder od obserwatora...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...