Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Ruch - ŁKS 6:1

    Niebiescy! Niebiescy!

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      Niebiescy... och ! Niebiescy...

      A " Gucio " dostał nagrodę...

      Panie Warzycha - dobrze zrobiłeś

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Obawiam się, że wy wszyscy jesteście poj.... Kantują was, sprzedają i kupują mecze, narkotyzują się, korumpują sędziów, a wy dalej im kibicujecie ... To gorzej niż przestępstwo, to głupota.

        Comment

        • arcy
          Senior
          • 07-2002
          • 7538

          To tak samo jak ludzie, którzy działają w polityce. Zapisują się do SLD albo innego AWS.

          Comment

          • sloniatko
            Senior
            • 02-2004
            • 1014

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sloniatko
            Może naprawdę nie chcą grać w pierwszej lidze
            Chyba jednak miłem rację, Bełchatów przegrał wczoraj u siebie z Koroną 1:2, grając od 11 minuty z przewagą jednego zawodnika
            Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

            Comment

            • sloniatko
              Senior
              • 02-2004
              • 1014

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              Obawiam się, że wy wszyscy jesteście poj.... Kantują was, sprzedają i kupują mecze, narkotyzują się, korumpują sędziów, a wy dalej im kibicujecie ... To gorzej niż przestępstwo, to głupota.
              Obawiam się , że w ten sposób działają z nami w każdej dzidzinie życia - to co powinniśmy nie żyć.
              Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                Arcy, popełniłeś wg mnie pewien błąd logiczny. Krzysiu na swój sposób naśmiewa się z kibiców, że systematycznie dają się robić w bambuko i jeszcze są zadowoleni. Ty mu odpisałeś, że podobnie jest z ludźmi zapisującymi się do LSD czy innego AWS. Otóż, jeśli zastosować jakąś "polityczną" analogię, to tak samo jest z ludźmi głosującymi na jakąś partię. W futbolu "oszukują" piłkarze, działacze, sędziowie - "oszukiwani" są kibice. W polityce stroną czynną, kantującą są politycy, a "kibicami" są wyborcy. Ale nawet tutaj analogia jest tylko częściowa, to przywiązanie do "barw klubowych" jest mocno warunkowe i często zmienia się co cztery lata. Kibice piłkarscy są, jak się wydaje, zupełnie niereformowalni.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Właśnie dlatego porównałem kibiców do szeregowych członków partii. Nie wyobrażam sobie kibica, który co rok-dwa zmienia klub, któremu kibicuje. Natomiast wyborców, którymi miota po całej scenie politycznej, jest bez liku.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Ja tam bym wolał określenie szaleni a nie poje... Co ja na to poradzę, że nie mogę inaczej i nie mogę przestać kibicować a bez oglądania meczów, czytania o meczach, rozmawania o meczach czuję się fizycznie chory. I to właśnie interesują mnie polskie ligi i polska reprezentacja i gra polskich zespołów w pucharach. A gdyby WIDZEW nie istniał należałoby go STWORZYĆ To jest po prostu coś w duszy, w sercu. Technokraci i biorący wszystko na "rozum" tego nie zrozumieją.
                    A Krzysiu sam chodziłeś z tego co wiem na mecze. Nie czułeś nigdy tego dreszczu będąc na stadionie? Niezależnie od tego jak grali piłakrze, jak sędziowali sędziowie i jaka była pogoda?
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Mnie niech sobie tam Krzysiu nazywa poj...ja wiem swoje,od ćwierć wieku chodzę na Papricanę,mam około 50 wyjazdów i to jest część mojego życia.Wiem o tym ,że to się nigdy nie zmieni Już Ania zaczęła coś delikatnie marudzić na temat meczyków i Kto jest ważniejszy.Wytłumaczyłem krótko i logicznie ,już nie wracamy do tego tematu.To jest jak narkotyk,to jest pasja ,to siedzi w duszy,tego nie da się wyrzucić


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Aldach
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1269

                        I właśnie dlatego dziś niezależnie od sędziów, pogody i innych wybieram się dziś , razem z Aldoną zresztą, na najważniejszy w tym sezonie mecz Polonii ze Śląskiem Wrocław

                        Comment

                        • sloniatko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1014

                          Własnie na onet.pl przeczytałem, że we władzach UEFA pojawił sie pierwszy głos sprzeciwu odnośnie dopuszczenia do przyszłorocznej edycji LM Liverpoolu.
                          Zasady były jasne na początku sezonu, skoro Liverpool ich nie spełnił to nie ma prawa grać. Myślę, że ich zmiana po fakcie dla tej czy innej konkretnej drużyny to jest jawny przekręt tym bradziej, że taka decyzja krzywdzi innych np. Everton lub Fenerbahce.
                          Niestety mam wrazenie, że znów wezmą górę układy i pieniadze
                          Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            Podpisuje się pod postami Zythuma i Pogoniarza rękoma i nogami dla was. A jest dziś dodatkowa okazja do wypicia , 1.06.2004 czyli dokładnie rok temu świętowalismy w Warszawie zdobycie Pucharu Polski. To były piekne dni , naprawde piękne dni...
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
                              1.06.2004 czyli dokładnie rok temu świętowalismy w Warszawie zdobycie Pucharu Polski. To były piekne dni , naprawde piękne dni...
                              Hm, w moim kalendarzu 1 czerwca to jeden dzień

                              Comment

                              • darek99
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 2147

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szarpik
                                świętowalismy w Warszawie zdobycie Pucharu Polski. To były piekne dni , naprawde piękne dni...

                                Było , minęło , szybko nie wróci .
                                Obyś nie wspominał za rok jakie to były piękne dni kiedy Lech grał w pierwszej lidze.
                                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                                Epikur z Samos.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎