przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Dzisaj kolejka cudów w II Lidze. Po wczesniejszej przegranej Jagi to się tak zastanawiam czy w ogóle jakieś kluby (piłkarze?) poza pierwszą trójką naprawdę chcą awansować
    Widzew albo mecz w Mławie sprzedał albo piłkarze NIE chcą awansować
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      Spokojna wygrana Polaków,gra przeciętna ,ale w pełni kontrolowali to co się działo na boisku. No już nie tylko kibice biją sędziów,nawet trenerzy


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10386

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
        Dzisaj kolejka cudów w II Lidze. Po wczesniejszej przegranej Jagi to się tak zastanawiam czy w ogóle jakieś kluby (piłkarze?) poza pierwszą trójką naprawdę chcą awansować
        Widzew albo mecz w Mławie sprzedał albo piłkarze NIE chcą awansować
        Właściciele klubu Jagielonia wcale niechcą awansować! Dlatego że klub nie miałby gdzie rozgrywac meczy(najgorsza murawa w II lidze).Drugi powód to KASA!.Trzeci KASA itd.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Maremali
          Senior
          • 05-2002
          • 1955

          To, że połowa kadrowiczów to byli lub obecni piłkarze Wisełki to mnie już nie dziwi, ale żeby kadra występowała w strojach mistrza Polski .
          Może ktoś pamięta czy kiedykolwiek nasi reprezentanci występowali tak ubrani.
          Meczyk niczego sobie trochę na koniec mundurowych kibiców przybyło . Nasz "złotoustny" znowu błyszczy nie wiedziałem, że w naszej kadrze występuje Jacek Kłos.
          http://maremali.web-album.org/

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            Jestem pod wrażeniem kar jakie dostali Błaszczykowski(za naskoczenie korkami na leżącego Kaźmierczaka) i sędzia Werder .Pierwszy jest zawieszony w rozgrywkach PP,drugi nie będzie sędziował do końca sezonu ,ale w nagrodę sędziował mecze na Słowacji Ludzie co za bagno ,tam naprawdę trzeba wrzucić granat i rozpier...to towarzystwo.
            Nie chciałem nic pisać ,ale chodziły słuchy,że kibice Pogoni znowu nie zostaną wpuszczeni na Cracovię ,no i tak też się stało.Oczywiście za zachowanie na Lechu i Amice.Jeśli chodzi o Lecha fakt poleciały race,ale Wronki?Za wpuszczanie 1000 osób jedną bramką?Za próby rozmowy z Policją ,zakończone pałowaniem i strzelaniem "gumkami",a potem odwetem no i kilku niebieskich dostało klapsy.
            Listek tak się martwi ,że zamkną stadion w Baku,a sam już tyle razy zamykał w kraju bez zmrużenia oka.
            Walnę sobie normalnie piwo,bo jak widzę jak to wygląda ,to miło podelektować się dobrym piwkiem


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
              To, że połowa kadrowiczów to byli lub obecni piłkarze Wisełki to mnie już nie dziwi, ale żeby kadra występowała w strojach mistrza Polski .
              Może ktoś pamięta czy kiedykolwiek nasi reprezentanci występowali tak ubrani.
              Proszę się nie denerwować to już tak pozostanie W końcu to Wisła wygrała mecz. Trzy bramki wiślaków a połowa reprezentacji to albo piłkarze Wisły albo byli wiślacy.
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Dzisaj kolejka cudów w II Lidze.
                Oto Polska właśnie. Ja w typowaniu wyników z lig od III do V na jednej ze stron o regionalnym futbolu od dwóch kolejek jak gra drużyna pewna utrzymania z zagrożoną spadkiem obstawiam że wygra ta druga. I jak narazie się na tym nie zawiodłem bo awansuje w rankingu.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8103

                  POlonia pokonał aTOR Dobrzeń Wielki 3:2 i jeszcze wszystko może się zdarzyć.Jeżeli Polar nie będzie kupował meczy to baraże nie sa wcale takie odległe.



                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                  To, że połowa kadrowiczów to byli lub obecni piłkarze Wisełki to mnie już nie dziwi, ale żeby kadra występowała w strojach mistrza Polski .
                  Może ktoś pamięta czy kiedykolwiek nasi reprezentanci występowali tak ubrani.
                  O co chodzi z tymi strojami?Właśnie obajżałem skróty tego meczu.Kadra grała w nim w czerwonych koszulkach z orłem na piersiach.Nie bardzo wiem co to ma wspólnego z Wisłą?
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    Jeżeli Polar nie będzie kupował meczy to baraże ...
                    Przecież Polar boryka się z trudnościami finansowymi
                    Co do meczu naszej reprezentacji, to obstawiałem skromne jeden do zera , ale wcale się nie pogniewałem za te 3:0

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      Widzew albo mecz w Mławie sprzedał albo piłkarze NIE chcą awansować
                      Być może w Mławie uwierzyli, że można jeszcze załapać się na baraże a do III ligi zepchnąć słabą Szczakowiankę.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8103

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                        Przecież Polar boryka się z trudnościami finansowymi
                        Źle się wyraziłem.Chodzą słuchy,że komuś bardziej widzą sie dwie drużyny z Wrocławia w II lidze niz np.Ślask i Polonia.
                        A co do drukowania to chyba nie powiesz,że to co się działo na meczu Polar-Jastrzębie miało wiele wspólnego z czystą sportową grą?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8972

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                          A co do drukowania to chyba nie powiesz,że to co się działo na meczu Polar-Jastrzębie miało wiele wspólnego z czystą sportową grą?
                          Jeśli ktokolwiek wierzy, że I, II, III, IV, .......,XLIII liga piłki kopanej w Polsce ma cokolwiek wspólnego ze sportem, to powinien razem z Listkiewiczem przejść się do lekarza, lub modlić się o zdrowie bo na ....... za późno
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8103

                            Nie przesadzaj Ahumba,nie w każdym meczu są przekręty.W naszym kraju zaczynją się dziać cuda dopiero pod koniec rundy.Wiadomo wtedy jest być albo nie być niektórych klubów.Chociaż zdarzają się też przypadki ustawiania całej rundy jeszcze przed rozgrywkami.Ale tak jak piszę,nie jest to reguła.Wię bez przesady.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Ahumba ma rację co potwierdzają sami prezesi z niższych lig. Gdy wybuchła ostatnia afera sędziowska, kilku prezesów anonimowo przyznało, że przekręty to standard i zaczynają się w raz z rozpoczęciem sezonu. Jeżeli ktoś nie chce się w to mieszać ten wypada z gry. Były podawane nawet stawki sędziowskie za wydrukowanie.
                              Zresztą co tu się dziwić. Będąc jeszcze w podstawówce uczestniczyłem wiele razy w wakacyjnych turniejach piłkarskich dla drużyn z Opola i okolic. I nawet na takim amatorskim poziomie gdzie grały dzieciaki z podstawówek były ustawiane mecze. Sędzia dostał kilka piw i wynik był jasny.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8972

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                                Nie przesadzaj Ahumba,nie w każdym meczu są przekręty.W naszym kraju zaczynją się dziać cuda dopiero pod koniec rundy..
                                A mnie się wydaje, że przekręty są cały czas, tylko mniej się w oczy rzucają, a na koniec sezonu dopiero wszyscy oczy wytrzeszczają i jedni widzą, a drudzy (PZPN) nie widzą różnicy.
                                Ale biorąc pod uwagę, co napisałem wcześniej mają rację, różnicy nie ma
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...