przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    robox napisał(a)
    Jak widać nawet z innych wyników PP, wiele zespołów, co jest smutne, odpuszcza sobie mecze o ten puchar. Być może, Zagłębie też tak potraktowało to spotkanie, przynajmniej tak ja sobie tłumaczę .
    Trwa coś fatalna passa Zagłębia.Czy będzie walczyć o powrót? W Szczecinie było gdzieś 8000,w Gdyni 8500,w Kielcach 6000-w pierwszej lidze wiele klubów może pomarzyć o takiej frekwencjiJuż nie mogę się doczekać inauguracji na drugoligowym froncie.
    Flota Świnoujście(3 liga)też pokonała po dogrywce,ale Widzew 2:1-podobno było ponad 7000 tysięcy kibiców


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pogoniarz napisał(a)
      Trwa coś fatalna passa Zagłębia.Czy będzie walczyć o powrót?
      Jest jeden cel i jest nim powrót w tym sezonie do ekstraklasy. Gra narazie nie zachwyca, myślę, że z czasem chłopaki będą grać coraz lepiej . Przecież przez Zagłębie przeszła rewolucja kadrowa i w nowym sezonie zobaczymy całkiem inny zespół, niż w zeszłym, fatalnym.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Co do frekwencji, to pozostanie nam chyba pozazdrościć takiej liczby kibiców, jak np. w Szczecinie .

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          robox napisał(a)
          Co do frekwencji, to pozostanie nam chyba pozazdrościć takiej liczby kibiców, jak np. w Szczecinie .
          Chwilkę,ale jaka jest różnica w ilości mieszkańców.Kibice w Lubinie są bardzo kapryśni i zamiast dopingować zniechęcają do gry niewybrednymi okrzykami po kilku nieudanych zagraniach


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pogoniarz napisał(a)
            Chwilkę,ale jaka jest różnica w ilości mieszkańców.Kibice w Lubinie są bardzo kapryśni i zamiast dopingować zniechęcają do gry niewybrednymi okrzykami po kilku nieudanych zagraniach
            Różnica w liczbie mieszkańców jest zdecydowanie na korzyść Szczecina (u nas około 100 tys.). Co do kibiców, to zgadza się, nie rozpieszczają piłkarzy a i z dopingiem nie za dobrze .

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3312

              aż wstyd mi za Białystok i frekwencję na meczu sam mecz oglądałem zza siatki a wszedłem na stadion dopiero na dogrywkę (bądź co bądź najważniejsze rozstrzygnięcie obiejrzałem dokładnie i nie zasłaniała mi siatka i drzewa) ale takich kibiców jak ja których nie było stać na wejście na stadion było kilkuset a wszystko dzięki niebotycznym cenom biletów: 10 ulgowy 20 normalny (na niektóre kluby ekstraklasy i na reprezentację na Łazienkowskiej jest nawet taniej) ale cóż...to tak jak z akcyzą....im wyższa tym niższe dochody do kasy.
              A na 2 ligę bilety bedą w tej samej cenie i niestety na stadionie będę rzadkim gościem
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Odra Opole również wyeliminowała pierwszoligowca czyli Wisłę Płock Jakiś czas temu chyba Listkiewicz wypowiadał się że puchar polski ma coraz większy prestiż Ciekawe czy to tak poziom piłki w naszym kraju się wyrównał czy niektórym grać się nie chciało? Odpowiedź chyba oczywista.

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  W poniedziałek rusza na gazeta.pl po raz kolejny gra "piłkarzyki", czy jest ktoś kto bierze udział w tej grze?
                  Dla tych co nie wiedzą o co chodzi podaję link i namawiam do wzięcia udziału , fajna zabawa.

                  Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • Center
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 133

                    Pogoniarz napisał(a)
                    Pogoń pokonała Groclin po dogrywce 1:0 po całkiem dobrym meczu.Pogoń była lepsza i zasłużenie wygrała.
                    Która Pogoń?

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Center napisał(a)
                      Która Pogoń?
                      MKS POGOŃ SZCZECIN
                      Pogoń Nowa(IV liga) poległa w Ustroniu Morskim 0:8.Tam grają na razie sami juniorzy.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • ye2bnik
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 171

                        Piecia napisał(a)
                        a teraz z innej beczki: bogate Zagłębie odpadło z PP z biedną Jagiellonią.....i to wcale nie przypadkowo bo mecz zakończył się wynikiem 2-1 a Jaga nie wykorzystała karnego a w 1 połowie poza jedną kontrą Lubinian po której padł gol Białostocczanie nie zchodzili z połowy gości
                        Brawa dla Jagi. Klub z Białego pokazuje, że ma charakter i nie kasa ani nazwiska są na boisku najważniejsze. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy w PP i II lidze.
                        Krok po kroku, krok po kroczku,
                        Najpiękniejsze w całym roczku
                        Idą Święta...

                        Comment

                        • krzysfryna
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 107

                          Jednak Puchar Polski nie jest aż tak prestiżowy , jak mi się wydawało , odpadły drużyny które grają w UEFA (oprócz Dospelu) i to mówi samo za siebie.Prawda jest taka że naszym drużynom nie chce się grać w PP bo za małe pieniądze a za duże ryzyko załapania kontuzji.

                          Comment

                          • celt_birofil
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 09-2001
                            • 4469

                            Wisełka też popłynęła - mimo wszystko szkoda
                            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                            Comment

                            • krzysfryna
                              Senior
                              • 06-2003
                              • 107

                              celt_birofil napisał(a)
                              Wisełka też popłynęła - mimo wszystko szkoda
                              Nie mogło być inaczej , bo żaden polski klub niewytrzymałby grania na 3 frontach,za wąska ławka rezerwowych.

                              Comment

                              • ye2bnik
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 171

                                Ja tam mimo wszystko lubię niespodzianki. Porażki zdecydowanych faworytów sprawiają, że takie rozgrywki jak PP są ciekawe. Szkoda, że stacje tv nie dochodzą do takiego wniosku.
                                Krok po kroku, krok po kroczku,
                                Najpiękniejsze w całym roczku
                                Idą Święta...

                                Comment

                                Przetwarzanie...